Opravit chybu Try That Again v Microsoft Store

Microsoft Store je místo, kam si můžete do počítače se systémem Windows 10 stáhnout aplikace a hry. Při stahování aplikací nebo her se však můžete setkat s chybou Zkuste to znovu v obchodě Microsoft Store. Tato chyba přichází se zprávou Zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store. Můžete si myslet, že řešení je mimo vaši kontrolu, ale existuje tolik účinných metod odstraňování problémů, které lze opravit. Zkuste tuto chybu znovu. Pokračujte ve čtení této příručky a zjistěte, jak opravit Microsoft Store, když se něco stalo s naší koncovou chybou na Windows 10 PC.

Jak opravit chybu Try That Again v Microsoft Store

Zde jsou některé běžné důvody, které způsobují chybu Zkuste to znovu, chyba Microsoft Store na vašem počítači se systémem Windows 10.

 • Připojení k internetu není stabilní
 • Nastavení regionu, data a času jsou nesprávná
 • Několik dočasných závad v procesu přihlašování společnosti Microsoft
 • Neběží několik nezbytných služeb systému Windows
 • Existuje několik poškozených mezipamětí Windows Store
 • Nekompatibilní nastavení DNS a proxy
 • Na vašem počítači se systémem Windows 10 čeká na několik aktualizací aplikací Microsoft
 • Nejnovější aktualizace není kompatibilní s procesy Microsoft Store
 • K problému přispívají také jakékoli poškozené součásti ve vašem uživatelském profilu

Pomocí těchto metod odstraňování problémů opravte chybu Zkuste to znovu v Microsoft Store na vašem počítači s Windows 10.

Metoda 1: Základní kroky pro odstraňování problémů

Zde jsou některé ze základních metod, kterými se můžete řídit, než projdete pokročilými řešeními.

1A. Odstraňování problémů s připojením k Internetu

Pokud vaše síťové připojení není stabilní, nemůžete zpracovávat žádné online aplikace a programy. Ujistěte se, že je váš internet stabilní a mezi routerem a zařízením nedochází k žádným přerušením.

Spustit a fast.com zkontrolujte, zda máte dostatečnou stabilitu sítě k používání aplikací Microsoft Store bez jakýchkoli chyb.

Zkontrolujte také, zda vaše zařízení splňuje níže uvedené požadavky.

 • Odstraňte veškeré rušení mezi routerem a zařízením.
 • Připojte omezená zařízení ke stejné síti.
 • Ujistěte se, že jste zakoupili router ověřený vaším poskytovatelem internetových služeb (ISP).
 • Nepoužívejte staré, zlomené nebo poškozené kabely.

Pokud narazíte na nějaké potíže s připojením k internetu, projděte si naši příručku Jak řešit problémy s připojením k síti v systému Windows 10, abyste je opravili.

1B. Spusťte Malware Scan

Několik odborníků společnosti Microsoft naznačuje, že skenování počítače vám pomůže udržet počítač bez hrozeb. Pokud jsou ve vašem počítači viry nebo malware, které přispívají k tomu, zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store, takže nemůžete používat žádnou z aplikací Microsoft Store.

Proto vám doporučujeme prohledat počítač podle pokynů v naší příručce Jak spustím antivirovou kontrolu v počítači?

Pokud chcete malware z počítače odstranit, projděte si naši příručku Jak odstranit malware z počítače v systému Windows 10.

1C. Aktualizujte OS Windows

Pokud jsou ve vašem počítači nějaké chyby, lze je opravit pouze po aktualizaci systému Windows. Společnost Microsoft vydává pravidelné aktualizace, které opravují všechny tyto chyby, čímž třídí chybu Zkuste znovu, chyba Microsoft Store.

Proto se ujistěte, že jste aktualizovali svůj operační systém Windows a zda nějaké aktualizace čekají v akci, použijte naši příručku Jak stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizaci Windows 10

Po aktualizaci operačního systému Windows zkontrolujte, zda máte k aplikaci Microsoft přístup bez chyb.

1D. Aktualizujte ovladač WLAN

Ovladače zařízení vytvářejí spojení mezi hardwarem a operačním systémem vašeho počítače. Také vadné nebo poškozené ovladače vedou k diskutovanému problému. Mnoho uživatelů uvedlo, že aktualizace ovladačů WLAN jim pomohla problém vyřešit. Doporučujeme vám aktualizovat ovladače WLAN, abyste zlepšili spolehlivost vašich síťových adaptérů, opravili problémy s kompatibilitou a vyřešili diskutovaný problém.

Postupujte podle našeho průvodce Jak aktualizovat ovladače síťového adaptéru v systému Windows 10.

1E. Vrátit aktualizace ovladače WLAN

Když vrátíte ovladače zpět, všechny aktuální verze hardwarového zařízení budou odinstalovány a dříve nainstalované ovladače budou nainstalovány do vašeho počítače. Tato funkce bude velmi užitečná, když jakákoli nová aktualizace ovladače nefunguje správně s vaším počítačem.

  Jak odstranit všechna dokončená připomenutí najednou na iPhone a iPad

Chcete-li problém vyřešit, postupujte podle pokynů v našem průvodci Jak vrátit zpět ovladače v systému Windows 10.

Poté, co váš počítač se systémem Windows 10 nainstaloval předchozí verzi ovladačů, zkontrolujte, zda jste opravili chybu Zkuste to znovu v Microsoft Store nebo ne.

1F. Přeinstalujte ovladač WLAN

K vyřešení diskutovaného problému společnosti Microsoft je nutné přeinstalovat nekompatibilní ovladače. Ovladače zařízení se doporučuje přeinstalovat pouze v případě, že nemůžete dosáhnout žádné opravy jejich aktualizací. Kroky k přeinstalaci ovladačů jsou velmi snadné a můžete tak učinit pomocí aplikace třetí strany nebo ručně.

Postupujte podle našeho průvodce Jak odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače v systému Windows 10 a znovu nainstalovat ovladače do počítače se systémem Windows 10.

Po přeinstalaci síťových ovladačů zkontrolujte, zda jste diskutovaný problém vyřešili.

1G. Dočasně zakázat antivirus (pokud je to možné)

Váš antivirový program může omylem zabránit instalaci nových nejnovějších aktualizací do vašeho počítače. Mnoho uživatelů Windows zjistilo mnoho problémů s kompatibilitou, které je obtížné tolerovat a napravit. Antivirový software, jako je Norton a Avast, může bránit jakékoli nejnovější aktualizaci aplikací Windows Store a doporučujeme vám dočasně deaktivovat jakýkoli vestavěný antivirový software nebo antivirový software třetích stran, abyste to vyřešili.

Přečtěte si naši příručku Jak dočasně zakázat antivirus v systému Windows 10 a postupujte podle pokynů k dočasnému deaktivaci antivirového programu v počítači.

Po vyřešení problému na počítači se systémem Windows 10 nezapomeňte znovu povolit antivirový program, protože systém bez sady zabezpečení je vždy hrozbou.

1H. Zakázat bránu Windows Firewall (nedoporučuje se)

Někdy může brána Windows Defender ve vašem počítači z určitých bezpečnostních důvodů bránit v přístupu do obchodu Microsoft Store. Pokud jsou aplikace zablokovány bránou Windows Defender Firewall, musíte ji povolit nebo dočasně deaktivovat zabezpečení brány firewall ze svého počítače. Pokud nevíte, jak zakázat bránu Windows Defender Firewall, pomůže vám s tím náš průvodce Jak zakázat bránu Windows 10 Firewall.

Aplikaci můžete také povolit podle našeho průvodce Povolením nebo blokováním aplikací prostřednictvím brány Windows Firewall

1I. Zkontrolujte nastavení regionu, data a času

Pokud se nastavení času a data ve vaší oblasti vzájemně nesynchronizují, nemusíte v Microsoft Store provádět žádné funkce. Před instalací nebo provedením jakýchkoli úkolů v obchodě Microsoft Store si musíte být vědomi skutečnosti, že tyto aplikace zkontrolují, zda váš počítač neobsahuje určité certifikáty. A pokud jsou v této fázi čas, pásmo a datum nesprávné, budou všechny certifikáty považovány za neplatné, což povede k tomu, že to zkusíte znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store.

Chcete-li upravit a potvrdit nastavení data a času, postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Současným stisknutím kláves Windows + I otevřete Nastavení systému Windows.

2. Nyní klikněte na Čas a jazyk.

3. Poté na kartě Datum a čas zkontrolujte, zda jsou zapnuty možnosti Nastavit čas automaticky a Nastavit časové pásmo automaticky.

4. Poté klikněte na Synchronizovat nyní, jak je zvýrazněno výše.

5. Nyní se přepněte na záložku Region v levé nabídce a na možnost Země nebo oblast, ujistěte se, že jste vybrali Spojené státy, jak je znázorněno.

Poznámka: Změna regionu vám pomůže vyřešit problém, jak opravit chybu Microsoft Store, která se stala při naší koncové chybě, pokud se problém vyskytuje pouze v určité oblasti. Po vyřešení problému se ujistěte, že jste změnili oblast zpět na vaši zeměpisnou oblast.

1J. Znovu se přihlaste do obchodu Microsoft Store

Chyby během procesu přihlašování k účtu Microsoft mohou přispět k chybě Zkuste to znovu. Pokud tedy narazíte na chybu a nevíte o žádných důvodech, musíte se odhlásit ze svého účtu a znovu se přihlásit. Zde je několik pokynů, jak na to.

1. Stiskněte klávesu Windows a napište Microsoft Store, klikněte na Otevřít.

2. Poté klikněte na ikonu svého profilu a poté na možnost Odhlásit se.

3. Nyní klikněte na Přihlásit se podle obrázku.

4. Nyní vyberte svůj účet Microsoft a klikněte na tlačítko Pokračovat.

5. Zadejte přihlašovací údaje a přihlaste se zpět ke svému účtu Microsoft.

1K. Opravit systémové soubory

Pokud na vašem počítači s Windows 10 chybí nebo jsou poškozené soubory, budete čelit diskutovanému problému. Přesto tyto poškozené soubory opravujete pomocí vestavěných nástrojů, jmenovitě Kontrola systémových souborů a Obsluha a správa obrazu nasazení.

  Jak vypnout citlivý obsah na Twitteru

Přečtěte si naši příručku Jak opravit systémové soubory v systému Windows 10 a postupujte podle pokynů k opravě všech poškozených souborů.

12. Zakažte proxy server

Někdy se při nevhodných konfiguracích sítě v počítači se systémem Windows 10 setkáte s chybou Zkuste to znovu v obchodě Microsoft Store. Pokud jste na svém počítači nainstalovali jakoukoli službu VPN nebo používáte proxy servery, přečtěte si naši příručku Jak zakázat VPN a proxy v systému Windows 10 a proveďte kroky podle pokynů v článku.

Po deaktivaci klienta VPN a proxy serverů zkontrolujte, zda jste diskutovanou chybu opravili. Pokud přesto čelíte stejnému problému, zkuste se připojit k mobilnímu hotspotu.

1L. Změňte adresy serveru DNS

Někteří uživatelé navrhli, že změna adres DNS jim pomohla opravit. Zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store v počítačích s Windows 10. Google DNS má IP adresy 8.8.8.8 a 8.8.4.4, které jsou jednoduché a snadno zapamatovatelné pro vytvoření zabezpečeného DNS spojení mezi klientem a serverem.

Zde je náš jednoduchý průvodce Jak změnit nastavení DNS v systému Windows 10, který vám pomůže změnit adresy DNS v počítači. Na počítači se systémem Windows 10 můžete také přepnout na jakýkoli Open DNS nebo Google DNS podle našeho průvodce Jak přejít na OpenDNS nebo Google DNS v systému Windows. Postupujte podle pokynů a zkontrolujte, zda můžete problém vyřešit.

1 mil. Vymažte mezipaměť a data DNS

Několik uživatelů navrhlo, že vymazání mezipaměti DNS a dat v počítači jim pomohlo vyřešit diskutovaný problém. Postupujte podle pokynů.

1. Stiskněte klávesu Windows a napište cmd, poté klikněte na Otevřít.

2. Nyní zadejte následující příkazy jeden po druhém. Po každém příkazu stiskněte Enter.

ipconfig/flushdns
ipconfig/registerdns
ipconfig/release
ipconfig/renew
netsh winsock reset

3. Počkejte na provedení příkazů a restartujte počítač.

Metoda 2: Spusťte Poradce při potížích s aplikacemi Windows Store

Váš počítač se systémem Windows 10 má vestavěný nástroj pro odstraňování problémů, který opravuje chybu Zkuste znovu v Microsoft Store. Postupujte podle níže uvedených kroků a spusťte nástroj pro odstraňování problémů s aplikacemi Windows Store.

1. Přejděte do nabídky vyhledávání a zadejte Nastavení odstraňování problémů podle obrázku.

2. Nyní klikněte na Windows Store Apps a poté na Spustit poradce při potížích podle obrázku.

3. Pokud se po procesu odstraňování problémů vyskytnou nějaké problémy, klikněte na Použít tuto opravu.

4. Nakonec postupujte podle pokynů uvedených v následujících výzvách a restartujte počítač.

Zkontrolujte, zda jste opravili, Zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v problému s chybou Microsoft Store.

Metoda 3: Restartujte základní služby systému Windows

V počítači musí být povoleny některé důležité služby systému Windows, jako je Windows Update a inteligentní přenos na pozadí, aby se předešlo problému s chybou Zkuste to znovu. Služby inteligentního přenosu na pozadí využívají k instalaci nejnovějších aktualizací libovolnou volnou šířku pásma, takže váš počítač nainstaluje jakoukoli aktualizaci pouze v případě, že neprobíhá žádná jiná instalace. Pokud jsou tyto služby ve vašem systému zakázány, je pravděpodobnější, že se setkáte s diskutovanou chybou. Proto restartujte základní služby Windows podle níže uvedených pokynů.

1. Do vyhledávací nabídky zadejte Služby a klikněte na Spustit jako správce.

2. Nyní přejděte dolů a dvakrát klikněte na Služba inteligentního přenosu na pozadí.

3. Nyní vyberte Typ spouštění na Automaticky, jak je znázorněno na obrázku.

Poznámka: Pokud je stav služby Zastaveno, klikněte na tlačítko Start. Pokud je stav služby Spuštěno, klikněte na Zastavit a znovu spustit.

4. Klikněte na Apply a OK pro uložení změn. Zkontrolujte, zda můžete opravit diskutovanou chybu.

5. Opakujte všechny tyto kroky pro další služby Windows, jako je kryptografická, Network Location Awareness, MSI Installer a Windows Update Services.

Metoda 4: Resetujte mezipaměť aplikací Windows Store

Poškozená mezipaměť a poškozená data v Microsoft Store přispějí k chybě Zkuste to znovu v Microsoft Store. Chcete-li odstranit mezipaměť Windows Store, postupujte podle níže uvedených pokynů.

1. Stisknutím kláves Windows + R spusťte dialogové okno Spustit.

2. Nyní zadejte wsreset.exe a stisknutím klávesy Enter resetujte mezipaměť aplikací Windows Store.

Metoda 5: Nainstalujte aktualizace aplikací

Oprava Zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store, ujistěte se, že jsou všechny aplikace ve vaší knihovně Microsoft Store aktualizovány na nejnovější verzi. Pokud je v akci mnoho aktualizací, nové aktualizace nebo instalace mohou během procesu čelit několika chybám. Při instalaci aktualizací aplikace Microsoft Store postupujte podle níže uvedených kroků.

  Jak identifikovat falešný přihlašovací formulář Google [Chrome]

1. Přejděte do nabídky vyhledávání a zadejte Microsoft Store. Poté klikněte na Otevřít.

2. Poté klikněte na ikonu Knihovna v levém dolním rohu okna Microsoft Store.

3. Poté klikněte na tlačítko Získat aktualizace podle obrázku.

4. Poté klikněte na zvýrazněné tlačítko Aktualizovat vše.

5. Počkejte, až se aktualizace stáhnou do počítače se systémem Windows 10, a ujistěte se, že jsou vaše aplikace a hry aktuální.

Metoda 6: Odinstalujte poslední aktualizace

Jakékoli předchozí nekompatibilní aktualizace v počítači se systémem Windows 10 nemusí umožňovat stahování nových aktualizací. Proto vám doporučujeme odinstalovat nejnovější aktualizace, které se instalují do vašeho počítače, abyste opravili, jak opravit Microsoft Store, když se něco stalo při naší chybě end. Úkol je velmi snadné provést a kroky jsou znázorněny následovně.

1. Stiskněte klávesu Windows a zadejte Ovládací panely. Poté klikněte na Otevřít.

2. Nyní klikněte na možnost Odinstalovat program v nabídce Programy, jak je znázorněno na obrázku.

3. Nyní klikněte na Zobrazit nainstalované aktualizace v levém podokně, jak je znázorněno.

4. Nyní vyhledejte a vyberte nejnovější aktualizaci podle Instalováno dne a kliknutím na možnost Odinstalovat, jak je uvedeno níže.

5. Nakonec potvrďte všechny výzvy a restartujte počítač.

Metoda 7: Odstraňte složku SoftwareDistribution

Pokud se přesto setkáte s chybou Zkuste to znovu u problému Microsoft Store, existuje další jednoduché řešení, jak tyto problémy vyřešit. Nejprve zastavte službu Windows Update a odstraňte složku SoftwareDistribution v Průzkumníku souborů. Poté znovu spusťte služby Windows Update. Chcete-li pokračovat, přečtěte si naši příručku Jak odstranit složku SoftwareDistribution ve Windows 10.

Metoda 8: Znovu zaregistrujte Microsoft Store

Pokud vám výše uvedené metody nepomohou vyřešit, jak opravit Microsoft Store, něco se stalo na naší koncové chybě, může vám pomoci opětovná registrace Windows Store. Postupujte podle pokynů níže.

1. Přejděte do nabídky Hledat a zadejte Windows PowerShell a klikněte na Spustit jako správce.

2. Nyní vložte následující příkaz do prostředí Windows PowerShell a stiskněte klávesu Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

3. Počkejte, až budou příkazy provedeny, a nyní již nebudete čelit diskutované chybě.

Metoda 9: Vytvořte nový profil uživatele

Někteří uživatelé hlásili, že vytvoření nového uživatelského profilu bylo opraveno Zkuste to znovu. Něco se stalo na naší straně v chybě Microsoft Store. Nový uživatelský profil můžete vytvořit podle kroků uvedených v naší příručce Jak vytvořit místní uživatelský účet v systému Windows 10

Po vytvoření nového uživatelského profilu zkontrolujte, zda jste diskutovaný problém vyřešili.

Metoda 10: Přeinstalujte Microsoft Store

Pokud vám žádná z výše uvedených metod nepomohla opravit chybu Zkuste tuto chybu znovu, pak poslední možností, jak problém vyřešit, je přeinstalovat Microsoft Store. Tento proces odinstalace nelze provést pomocí ovládacího panelu nebo procedury Nastavení. Příkazy PowerShellu vám pomohou přeinstalovat Microsoft Store, jak je popsáno níže.

1. Spusťte Windows PowerShell jako správce.

2. Nyní zadejte příkaz get-appxpackage –allusers a stiskněte klávesu Enter.

3. Nyní vyhledejte název Microsoft.WindowsStore a zkopírujte položku PackageFullName.

4. Nyní přejděte na nový řádek v okně PowerShell a napište remove-appxpackage následovaný mezerou a řádkem, který jste zkopírovali v předchozím kroku. Vypadá to, že,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Poznámka: Příkaz se může mírně lišit v závislosti na verzi systému Windows, kterou používáte.

5. Nyní bude Microsoft Store odstraněn z vašeho PC. Nyní restartujte počítač se systémem Windows 10.

6. Chcete-li jej znovu nainstalovat, znovu otevřete prostředí Windows PowerShell jako správce a zadejte následující příkaz.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

7. Nakonec se Microsoft Store přeinstaluje na váš počítač a nebudete se znovu potýkat s diskutovaným problémem.

***

Doufáme, že příručka byla užitečná a že jste byli schopni opravit chybu Zkuste to znovu v Microsoft Store na vašem počítači s Windows 10. Navštivte naši stránku, kde najdete další skvělé tipy a triky, a zanechte své komentáře níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x