Opravit e-mailovou adresu nenalezenou v Gmailu

Gmail je jednou z oblíbených e-mailových služeb, které lidé používají ke komunikaci. Gmail můžete používat ve svém smartphonu i na PC. Odesílání e-mailů z Gmailu je velmi snadné. Pokud však narazíte na chybu Gmail nenalezena, nemusíte se obávat! Přinášíme vám perfektního průvodce, který vás naučí, jak opravit chybu nenalezena e-mailová adresa. Takže pokračujte ve čtení!

Jak opravit e-mailovou adresu nenalezenou v Gmailu

Pokud se při odesílání e-mailů setkáváte s chybou podsystému pro doručování pošty, která nebyla nalezena, pak jsme uvedli všechny možné způsoby odstraňování problémů, jak tento problém vyřešit. Než však projdete těmito metodami, musíte provést několik předběžných kontrol, jak je uvedeno v části níže.

  Na co se dívat na Quibi: 10 nejlepších pořadů

Předběžné kontroly

Nejprve musíte provést několik kontrol, abyste se ujistili, že zadaná e-mailová adresa je správná nebo ne. Zde je několik předběžných kontrol:

  • Zkontrolujte, zda jste nezadali nesprávnou e-mailovou adresu.
  • Pokud jste při zadávání e-mailové adresy přeskočili znak, může to také způsobit zmíněný problém. Měli byste tedy správně zkontrolovat e-mailovou adresu.
  • Pokud příjemce zablokoval vaši e-mailovou adresu, může to také způsobit chybu nenalezena e-mailová adresa. Požádejte příjemce, aby váš e-mail odblokoval.
  • Místo psaní zkopírujte a vložte e-mailovou adresu, abyste se vyhnuli pravopisným chybám.

Níže jsou uvedeny způsoby, jak opravit chybu Gmail address not found.

Metoda 1: Ujistěte se, že je k dispozici e-mailová adresa

Pokud byla e-mailová adresa, kterou jste zadali, smazána vlastníkem, můžete čelit chybě Gmail nenalezena. Nejprve se tedy musíte ujistit, že e-mailová adresa aktuálně funguje nebo ne.

  Jak zastavit upozornění „Nastavit Apple Pay“ z jiných aplikací

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte chrome a klikněte na Otevřít.

2. Současným stisknutím kláves Ctrl + Shift + N otevřete kartu v režimu inkognito.

3. Zde přejděte na přihlašovací stránku Gmail.

4. Pokud se zobrazí zpráva Tento účet byl nedávno odstraněn a lze jej obnovit, znamená to, že e-mail příjemce byl smazán. V takovém případě můžete požádat o jinou e-mailovou adresu.

Metoda 2: Naplánujte e-mail

Pokud jsou servery Gmailu mimo provoz, nebudete moci odesílat žádné e-maily. To může způsobit chybu nenalezena e-mailová adresa. Můžete zkontrolovat Google Workspace Status Dashboard, abyste se ujistili, že servery Gmailu fungují nebo ne.

Pokud jsou servery Gmailu momentálně mimo provoz, můžete si naplánovat e-mail podle následujících kroků:

  Jak ručně ovládat ventilátory vašeho Macu

1. Přejděte do Gmailu a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na možnost Vytvořit.

3. Zde zadejte svůj e-mail.

4. Poté klikněte na ikonu šipky dolů vedle tlačítka Odeslat.

5. Vyberte možnost Naplánovat odeslání.

6. Nyní klikněte na možnost Vybrat datum a čas.

7. Vyberte datum a čas a klikněte na Naplánovat odeslání.

***

Doufáme, že vám průvodce pomohl a že se vám podařilo opravit chybu nenalezena e-mailová adresa. Pokud máte stále nějaké dotazy týkající se tohoto článku, neváhejte se jich zeptat v sekci komentářů.

x