Opravit telefon není povolen Chyba MM6

Smartphony se v dnešní době staly neodmyslitelnou součástí života lidí. Vzhledem k tomu, že společnosti vyrábějící chytré telefony každý rok nabízejí svým uživatelům nové telefony s novými a pokročilými funkcemi, je téměř nemožné odvrátit hlavu od těchto krásně navržených telefonů. Zde je ale háček, s každým nově představeným telefonem přichází také vylepšená cena. Proto je pro obyčejné lidi nejen nedostupné pokaždé kupovat takto drahé telefony, ale je to i ekonomicky značné. Zde přichází na řadu repasované nebo bazarové telefony. Je zcela běžné, že lidé kupují repasované smartphony, nejen že šetří peníze, ale je to i pohodlný způsob. I když to má své nevýhody, jedním z nich je zakázaná síť na chybě SIM karty. Pokud se také potýkáte se stejným problémem u svého nově zakoupeného repasovaného telefonu, pak jste na správném místě pro řešení. Jsme tu pro vás nejen s jednou, ale s několika metodami, které vám pomohou vědět, jak opravit chybu MM6, která není povolena v telefonu. Začněme tím, že víme o tomto telefonu, který není registrován v chybě sítě.

Jak opravit chybu telefonu, která není povolena MM6

Chyba MM6 se objeví na obrazovce repasovaných smartphonů při volání nebo odesílání SMS. K tomu dochází v důsledku toho, že je telefon připojen k operátorovi, který je odlišný od operátora SIM karty. Někdy telefon také zobrazí chybu, protože odmítne SIM kartu. Smartphone společnosti často uzavírají partnerství s poskytovateli sítí, kteří nabízejí levné plány kupujícím a zakazují jiné poskytovatele sítí, což nakonec vede k chybě.

  Jak zobrazit všechna blokovaná čísla na vašem iPhone

Jak bylo uvedeno výše, jedním z důvodů, proč se objeví chyba telefonu, který není registrován v síti, je jiný nosič SIM karty než telefonní operátor. Kromě toho vedou k uvedené chybě níže uvedené příčiny:

  • Single kariérní síť
  • Odemčené telefony také čelily chybě MM6
  • Dalším důvodem může být chyba nebo závada, zkuste problém vyřešit aktualizací operačního systému.
  • Špatně vložená SIM karta

Od základních po pokročilé, mnoho metod vám může pomoci opravit chybu MM6 v telefonu. Tato řešení se mohou lišit v závislosti na vaší telefonní síti a výrobní společnosti zařízení. Vyzkoušejte proto všechny způsoby, jak najít to nejlepší možné řešení pro váš mobil.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení a liší se proto od výrobce k výrobci, zajistěte správná nastavení, než je změníte. Uvedené kroky byly provedeny na telefonu Vivo 1920.

Metoda 1: Kontaktujte operátora SIM

Jedním z prvních a nejjednodušších způsobů, jak vyřešit chybu MM6, která není povolena, je kontaktování operátora, aby zařízení odemkl. Operátor je poskytovatel mobilního připojení a lze jej kontaktovat prostřednictvím portálu péče o zákazníky. Číslo zákaznické péče můžete získat na oficiálních stránkách vaší přepravní společnosti. Můžete jim zavolat a říct jim o problému, se kterým jste se potýkali. Po dokončení trvá asi 24–48 hodin, než se chyba vyřeší a obnoví se funkce volání a posílání SMS.

Poznámka: Tato metoda nepomůže, pokud:

1. Telefon je odcizen nebo zakázán.

2. Zařízení má přiřazené nebo vestavěné telefonní číslo.

3. Operátor telefonu účtuje poplatek známý jako zařízení Switch.

Dalším způsobem, jak vyřešit zakázanou síť na SIM kartě, je vyvolání provozního menu. To je možné, pokud máte přístup k vytáčení na zamčeném telefonu. S touto metodou můžete pokračovat pomocí následujících uvedených kroků:

Poznámka: Tato metoda nemusí fungovat u všech operátorů, protože pro vaše zařízení může existovat jiný odemykací kód, proto si před pokusem o tuto metodu vyhledejte online kód související s vaším telefonem.

1. Otevřete číselník na zamčeném telefonu.

2. Vytočte *#78#.

3. Nyní se řiďte pokyny na obrazovce a uvolněte nosič.

Metoda 3: Znovu vložte SIM kartu

Kromě faktorů, jako je poskytovatel sítě a chyby, může být důvodem, proč se na vašem mobilu zobrazuje telefon, který není registrován v síti, i jednoduchá závada, jako je nesprávně vložený zásobník SIM. Vyjmutí a opětovné vložení SIM karty proto může být velkou pomocí.

Důkladné pokyny získáte podle následujících kroků:

1. Začněte vysunutím přihrádky na SIM kartu z mobilu.

2. Vyjměte SIM kartu ze zásobníku.

3. Vložte zásobník zpět do telefonu.

4. Restartujte zařízení, abyste zkontrolovali, zda je chyba telefonu, který není registrován v síti, vyřešena.

Metoda 4: Aktualizujte operační systém Android

Telefon není povolen Chyba MM6 může nastat také kvůli zastaralé verzi vašeho zařízení, která blokuje funkce volání a SMS. Aktualizace Androidu je proto perfektní způsob, jak to vyřešit. Pokud se vaše zařízení neaktualizuje automaticky, můžete to provést ručně. Můžete si přečíst naši příručku Jak ručně aktualizovat Android na nejnovější verzi, kde najdete podrobné pokyny.

Metoda 5: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Někdy může dojít k problému s připojením k síti kvůli slabému nebo žádnému připojení, které způsobuje chybu MM6. Proto je důležitá kontrola sítě v nastavení vašeho zařízení. Podívejme se, jak to udělat:

1. Otevřete Nastavení v mobilu.

2. Klepněte na Mobilní síť.

3. Klepněte na SIM 1.

4. Klepněte na Přenašeč.

5. Zapněte volbu Automatická registrace.

Metoda 6: Aktivujte SIM kartu

Pokud jste si zakoupili novou SIM kartu, aktivace by trvala přibližně 24–48 hodin, proto nechte SIM kartu aktivovat a poté zkontrolujte síť. Můžete také kontaktovat operátora vaší SIM karty, aby ji aktivoval.

Metoda 7: Kontaktujte výrobce zařízení

Pokud pro vás dosud žádná z metod nefungovala, je na čase, abyste se obrátili na výrobce zařízení s telefonem, který není registrován v síti, které čelíte. Můžete je kontaktovat pomocí jejich oficiálních webových stránek, telefonního čísla nebo e-mailem. Můžete o problému diskutovat a počkat, až vám poskytnou spolehlivé řešení chyby MM6.

Tip pro profesionály: Použijte nástroj SIM Unlocker Tool

Mnoho nástrojů SIM Unlocker je dostupných na trhu pouze za účelem vyřešení chyby MM6. Tyto nástroje se u různých značek mobilních zařízení liší. Jsou k dispozici v online i offline technologických obchodech. Nemluvě o tom, že tyto nástroje nejsou zdarma a účtují si pár babek, aby vám pomohly s problémem. Podívejme se tedy na seznam několika takových nástrojů, které jsou docela užitečné:

1. iToolab SIMUnlocker: iToolab SIMUnlocker je populární odemykač SIM karet třetí strany na iPhone.

2. DirectUnlocks: Můžete také použít DirectUnlocks k odemknutí telefonu za 6 hodin.

3. doctorSIM: Dalším nejlepším odblokováním SIM karty je doctorSIM.

4. UnlockBase: Můžete použít UnlockBase k odemknutí zařízení pomocí libovolného poskytovatele služeb.

5. CellUnlocker.net: CellUnlocker.net je také další software pro odemknutí vašeho zařízení.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Mohu odemknout telefon na černé listině?

Ans. Nákup stinného telefonu vás může dostat do právních problémů. Proto se to nedoporučuje, ale s pomocí mnoha nástrojů pro odemykání smartphonu můžete jistě odemknout telefon na černé listině.

Q2. Je chyba MM6 specifická chyba telefonu?

Ans. Chyba MM6 se může objevit na jakémkoli repasovaném telefonu bez ohledu na značku telefonu. Chyba souvisí s uvázaným nosičem.

Q3. Lze chybu MM6 opravit na iPhone?

Ans. Ano, chybu MM6 na iPhonu lze opravit buď kontaktováním operátora, nebo pomocí odblokovačů SIM.

Q4. Vyskytuje se chyba MM6 na každém telefonu?

Ans. Chyba MM6 se vyskytuje pouze u telefonů z druhé ruky. U zcela nových telefonů se tato chyba nezobrazuje.

***

Doufáme, že vám tato příručka pomohla při překonání chyby MM6, která není povolena na telefonu. Dejte nám vědět, která z metod byla při řešení chyby účelná. Máte-li jakékoli další dotazy k tématu nebo návrhy, zanechte je v sekci komentářů níže.

x