Opravit Windows 10 Byl učiněn pokus odkazovat na token

Když aktualizujete svůj systém Windows 10, nová aktualizace často přichází s chybami a chybami; tyto chyby mohou způsobit různé chyby ve vašem systému. Po aktualizaci systému Windows uživatelé zjistili, že systém Windows 10 byl učiněn pokus odkazovat na chybu tokenu v jejich systému. Nyní pochopíme, co znamená token neexistuje. V zásadě tuto chybu způsobují poškozené soubory ve vašem počítači. Pokus o odkazování na chybu tokenu můžete opravit vymazáním poškozených souborů v počítači. Pokračovat ve čtení!

Jak opravit Windows 10 Byl učiněn pokus odkazovat na chybu tokenu

Pokud účty nejsou správně nakonfigurovány, může to způsobit uvedenou chybu. Protože víte, co token neexistuje, může existovat několik důvodů pro chybu tokenu ve vašem počítači. Níže jsou uvedeny možné důvody, proč byl ve Windows 10 učiněn pokus odkazovat na chybu tokenu ve vašem počítači.

  • Poškozené soubory ve vašem systému
  • Chyby způsobené novou aktualizací Windows 10
  • Malware útok ve vašem PC

Metoda 1: Proveďte čisté spuštění

Pomocí čistého spuštění můžete spustit počítač a provést diagnostické testy, abyste zjistili, které fáze běžného procesu spouštění jsou nesprávné. Tato metoda dokáže zjistit primární příčinu tohoto problému Windows 10. Přečtěte si naši příručku Jak provést čisté spuštění v systému Windows 10, abyste udělali totéž.

  Jak najít svou MAC adresu ve Windows 11 (5 metod)

Po spuštění systému v nouzovém režimu zkontrolujte, zda problém přetrvává. Pokud ano, odinstalujte všechny nejnovější programy nebo aplikace, které jste přidali do systému.

Metoda 2: Aktualizujte systém Windows

Vždy je dobré udržovat váš systém aktuální, protože Windows je nechvalně známý svými chybami a pády způsobenými předchozí verzí. S novými aktualizacemi přicházejí s novými vylepšeními a opravami. Vzhledem k tomu, že výše uvedená chyba je způsobena novou aktualizací, můžete zkusit nainstalovat nejnovější verzi, ve které by byla chyba opravena. Přečtěte si naši příručku Jak stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizaci Windows 10 a implementovat totéž.

Poznámka: Pamatujte, že instalace nové aktualizace bude nějakou dobu trvat, v závislosti na rychlosti vašeho internetu a systémových požadavcích. Během instalace také zařízení nevypínejte.

Metoda 3: Oprava poškozených souborů DLL

Možným důvodem, proč byl v systému Windows 10 učiněn pokus odkazovat na chybu tokenu, mohou být poškozené soubory DLL. Tyto problémy můžete vyřešit spuštěním příkazového řádku. Pomocí příkazového řádku můžete pomocí následujících kroků opravit pokus bezpečně odkazovat na problém s tokenem.

1. Stiskněte klávesu Windows, napište cmd a klikněte na Spustit jako správce.

2. Zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter.

cd %WINDIR%System32

3. Poté zadejte daný příkaz a stiskněte klávesu Enter, abyste opravili řadu poškozených souborů DLL.

for /f %s in ('dir /b *.dll') do regsvr32 /s %s

4. Zavřete okno příkazového řádku a restartujte počítač.

Metoda 4: Oprava systémových souborů

Skenování SFC se široce používá k řešení problémů souvisejících se systémem Windows 10. Nástroj SFC slouží k vyřešení jakéhokoli problému se systémovými soubory, který může uživateli způsobovat potíže při práci na jeho počítači. Můžete také spustit skenování DISM a opravit poškozené systémové soubory. Postupujte podle našeho průvodce opravou systémových souborů v systému Windows 10.

  Jak opravit chybu Bad_Module_Info ve Windows 10

Počkejte na provedení příkazů a zkontrolujte, zda byl problém vyřešen.

Metoda 5: Spusťte kontrolu malwaru

Tuto chybu může způsobit také virová nebo malwarová infekce, což je vzácné. Rychlá kontrola je dokáže detekovat a odstranit z postiženého systému. Proto vám doporučujeme prohledat váš systém podle pokynů v naší příručce Jak spustím antivirovou kontrolu v počítači?

Pokud chcete malware z počítače odstranit, projděte si naši příručku Jak odstranit malware z počítače v systému Windows 10.

Metoda 6: Obnovení předchozí verze systému Windows

Při aktualizaci systému Windows na vašem počítači se často mohou vyskytnout problémy s novými aktualizacemi. Nové aktualizace nejsou vždy účinné a mohou způsobovat chyby a chyby, což má za následek špatný výkon vašeho systému. Pokud aktualizace systému Windows způsobuje, že systém Windows 10 byl učiněn pokus odkazovat na problém s tokenem ve vašem systému, můžete jej vyřešit zrušením aktualizace systému Windows 10 v počítači. Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete bezpečně vrátit aktualizace systému Windows 10.

1. Stisknutím kláves Windows + I otevřete Nastavení.

2. Klikněte na Aktualizace a zabezpečení.

3. V levém podokně vyberte nabídku Recovery.

4. V části Pokročilé spuštění klikněte na Restartovat nyní.

5. Počkejte na obrazovku Choose an Option (Vybrat možnost) a zvolte Troubleshoot (Řešení problémů).

  Jak povolit virtuální touchpad ve Windows 10

6. Vyberte Upřesnit možnosti a poté Přejít zpět na předchozí sestavení.

Metoda 7: Resetujte počítač

Pokud předchozí metody nefungují a v systému Windows 10 se stále zobrazuje stejná chyba, zbývá pouze resetovat počítač se systémem Windows 10.

Poznámka: Resetováním počítače se z počítače vymažou všechna nepotřebná data, včetně souborů, které mohou způsobovat chyby systému Windows 10.

Postupujte podle našeho průvodce Jak resetovat Windows 10 bez ztráty dat a implementujte totéž.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Co znamená, že token neexistuje ve Windows 10?

Ans. Po aktualizaci systému Windows 10 mnoho uživatelů zjistilo, že jejich systém zobrazuje chybu, že token neexistuje. Poškozené soubory ve vašem počítači mohou způsobit tuto chybu a může být nutné počítač vyčistit.

Q2. Jak opravit soubory Windows 10?

Ans. Můžete se rozhodnout pro několik způsobů opravy systémových souborů v počítači, včetně kontroly SFC, opravy souborů DLL a dokonce i antivirové kontroly třetí strany.

Q3. Mohu vrátit zpět nové aktualizace Windows 10?

Ans. Ano, pokud váš počítač po aktualizaci systému Windows nefunguje správně, můžete aktualizaci systému Windows 10 vrátit zpět v nastavení Pokročilé spouštění.

***

Doufáme, že tato příručka byla užitečná při opravě Windows 10, když byl učiněn pokus odkazovat na problém s tokenem ve vašem počítači a vy jste mohli vědět, co token neexistuje. Napište komentář a dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila. Také pokud máte dotazy, dotazy nebo návrhy, neváhejte je s námi sdílet.

x