Opravte chybu anonymního režimu na Netflixu

Netflix není něco, co by se mělo přehánět. Tato online streamovací společnost vám poskytuje širokou škálu a žánry filmů, dokumentů, reality show, seriálů a mnoha dalších, které stojí za to sledovat. K této aplikaci má přístup kdokoli, kdo má aktivní předplatné platformy. Bezesporu je to zajímavá aplikace. Přesto nic nemůže být dokonalé. Vždy se vyskytne nějaká chyba, která uživatelům zabrání v plnohodnotném používání platformy. Jednou z takových chyb, se kterými se uživatelé Netflixu v poslední době setkali, je chyba anonymního režimu Netflix nebo chyba anonymního režimu Netflix M7399-1260-00000024. Pokud jste jedním z takových uživatelů, nemějte obavy. Tento článek vám poradí, jak tento problém vyřešit. Pokračujte ve čtení, abyste opravili chybu soukromého sledování Netflix.

Jak opravit chybu inkognito režimu na Netflixu

Obvykle k chybě inkognito režimu Netflix dojde, když se pokusíte použít Netflix prostřednictvím prohlížeče. Možná se teď ptáte, proč k tomuto problému dochází? Je to proto, že Netflix má omezení autorských práv na obsah týkající se jiného umístění, což znamená, že Netflix rozhoduje o streamování obsahu na základě umístění prohlížeče. Mějte na paměti, že režim inkognito v prohlížečích blokuje ukládání mezipaměti, což zase omezuje Netflix na načítání vaší polohy a dále zastavuje streamování obsahu.

Existují také další důvody, které jsou odpovědné za problém soukromého sledování Netflix, který je uveden níže:

  • Méně úložného prostoru ve vašem systému
  • Dočasné technické závady
  • Vypnutá možnost chráněného obsahu
  • Používání zastaralé verze prohlížeče
  • Vypněte VPN nebo proxy, pokud je povoleno

Nyní se podívejme na řešení. Vyzkoušejte každou z následujících metod jednu po druhé, dokud nenajdete svou potenciální opravu.

Metoda 1: Restartujte PC

Prvním základním krokem pro řešení jakékoli chyby je restartování počítače. Je to proto, že používání systému po dlouhé hodiny bez restartování způsobuje problémy s RAM, pomalost, chyby připojení k internetu a problémy s výkonem. Pokud některý z těchto faktorů stojí za chybou v režimu inkognito Netflix, problém by mohl vyřešit jednoduchý restart počítače.

  Uvolněte místo na Androidu odstraněním nežádoucích aplikací a duplicitních fotografií

Metoda 2: Zakažte anonymní režim

Význam režimu inkognito je jednoduchý. Jedná se o anonymní způsob používání Netflixu s možností soukromé funkce poskytované prohlížečem, díky které je naše poloha nevysledovatelná. Pokud Netflix zachytí, že používáte anonymní prohlížeč, existuje vysoká pravděpodobnost, že u Netflixu dojde k chybě anonymního režimu. Tento problém tedy můžete vyřešit vypnutím režimu soukromého sledování ve vašem prohlížeči. Podívejte se na naši příručku Jak zakázat anonymní režim v prohlížeči Google Chrome, abyste udělali totéž.

Metoda 3: Vypněte VPN a proxy server

VPN nebo virtuální privátní síť je technologie, která vám zajistí soukromí online, což znamená, že její silné šifrování umožňuje uživatelům chránit všechna data, která soukromě přijímáte, prohlížíte nebo odesíláte na internetu. Jednoduše řečeno, umístění vašeho prohlížeče je nevysledovatelné. Někdy tyto služby VPN vytvářejí konflikt s pracovním postupem určitých aplikací. V tomto scénáři by to mohlo způsobit problémy pro váš prohlížeč, což znemožní Netflixu sledovat vaši polohu. Jak již bylo zmíněno dříve, k omezení dochází kvůli pojmu streamování obsahu založeného na umístění ze strany Netflixu. Proto dočasně vypněte sítě VPN nebo proxy. Postupujte podle našeho průvodce deaktivací VPN a proxy v systému Windows 10 a proveďte totéž. Jakmile je VPN nebo proxy vypnuto, spusťte prohlížeč a zjistěte, zda můžete používat Netflix bez chyby.

Metoda 4: Vymažte úložný prostor

Aby každá aplikace správně fungovala, je vyžadován minimální úložný prostor. Stejně tak Netflix potřebuje pro své bezproblémové fungování alespoň 100 MB. Proto před sledováním Netflixu zkontrolujte svůj počítač a uvolněte úložný prostor, pokud není větší než 100 MB, protože tato skutečnost může být zodpovědná za chybu režimu inkognito Netflix. Postupujte tedy podle níže uvedených kroků, abyste uvolnili místo ve vašem systému.

1. Stiskněte současně klávesy Windows + E a spusťte Průzkumník souborů.

2. Klepněte pravým tlačítkem myši na místní oddíl disku, kde je hra nainstalována, az kontextové nabídky vyberte Vlastnosti.

3. Přejděte na kartu Obecné a klepněte na tlačítko Vyčištění disku podle obrázku.

4. Z rozevírací nabídky Vyčištění disku: Výběr disku vyberte požadovaný disk, který chcete vyčistit, jak je znázorněno na obrázku.

  Co je to Microsoft Outlook Spaces? (aka Project Moca)

5. Vyberte Soubory k odstranění a klepněte na OK.

Počkejte, dokud proces vyčištění disku úplně neproběhne. Poté zkontrolujte, zda je na disku alespoň 1 GB volného místa. Pokud volné místo nedosahuje tohoto minimálního limitu, vyberte systémové soubory, které nejsou potřeba, a přesuňte je na jiný disk. Po dodržení těchto pokynů spusťte prohlížeč. Zkuste otevřít Netflix a zkontrolujte, zda je chyba vyřešena.

Poznámka: Níže jsme jako příklad v metodách použili Google Chrome.

Metoda 5: Vymažte mezipaměť prohlížeče

Abnormální agregace dat procházení, jako jsou mezipaměti, soubory cookie a soubory historie, využívá zbytečné množství internetových zdrojů, což zase zpomaluje připojení k síti, když se uživatelé pokoušejí připojit k zabezpečenému webu. K této abnormální akumulaci dochází, když používáte prohlížeč Chrome ke streamování videí na Netflixu, kde se počet mezipaměti zvyšuje úměrně sledování videí v aplikaci. Proto smažte údaje o prohlížení v nastavení prohlížeče Google Chrome, abyste se zbavili chyby soukromého sledování Netflix. Přečtěte si našeho průvodce Jak vymazat mezipaměti a soubory cookie v prohlížeči Google Chrome, abyste mohli udělat totéž.

Metoda 6: Aktualizujte prohlížeč

Pokud prohlížeč, který používáte, není aktuální, je pravděpodobnější, že dojde k chybě režimu inkognito Netflix. Je to proto, že prohlížeč může uvolnit určité aktualizace, které opraví jakékoli existující chyby nebo závady, které by zase mohly být nekompatibilní s aplikací Netflix. Proto je nutné zkontrolovat a udržovat váš prohlížeč v upgradované verzi. Chcete-li tak učinit, proveďte kroky uvedené níže:

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte chrome a kliknutím na Otevřít spusťte prohlížeč Google Chrome.

2. Na stránce prohlížeče klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu.

3. V kontextové nabídce vyberte položku Nápověda a poté klikněte na položku O aplikaci Google Chrome, jak je znázorněno na obrázku.

4. Na stránce O prohlížeči Chrome vyberte tlačítko Znovu spustit, aby se prohlížeč Chrome automaticky aktualizoval.

5. Po dokončení procesu aktualizace se nyní automaticky otevře okno prohlížeče Chrome. Jakmile je tento proces jeden, spusťte znovu prohlížeč Chrome a zkuste použít Netflix.

Doufám, že problém soukromého sledování Netflix je již vyřešen. Pokud ne, nestresujte se. Vyzkoušejte další připravované metody.

Metoda 7: Povolte chráněný obsah

Pokud se setkáte s chybou režimu inkognito Netflix M7399-1260-00000024, pak může být tento problém způsoben nerelevantním nastavením prohlížeče. Pokud používáte Google Chrome jako prohlížeč pro streamování Netflixu, pak je tato metoda nutností vyzkoušet. Chcete-li ve svém prohlížeči povolit funkci chráněného obsahu, postupujte podle níže uvedených pokynů.

  Jak vytvořit anketu v telegramu na PC nebo mobilním zařízení

1. Otevřete prohlížeč Google Chrome.

2. Na stránce prohlížeče klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu.

3. Vyberte Nastavení v kontextové nabídce, jak je zvýrazněno.

4. Nyní vyberte možnost Soukromí a zabezpečení na levé straně stránky Nastavení Chrome.

5. V části Soukromí a zabezpečení vyberte Nastavení webu podle obrázku.

6. Zde vyberte funkci ID chráněného obsahu v části Další nastavení obsahu, jak je znázorněno níže.

7. Možnost Povolit Weby mohou přehrávat chráněný obsah ve Webech automaticky následuje toto nastavení, když je navštívíte v části Výchozí chování, jak je znázorněno na obrázku.

Metoda 8: Přeinstalujte prohlížeč

Pokud žádný z výše uvedených kroků nepomohl, posledním postupem je odinstalovat aplikaci prohlížeče ze systému a znovu ji nainstalovat. Zastaralá verze prohlížeče by mohla způsobit chybu inkognito režimu Netflix M7399-1260-00000024, a proto vyžaduje ruční zásah, aby bylo možné znovu nainstalovat nejnovější verzi prohlížeče. Zde je návod, jak to udělat, abyste opravili chybu soukromého sledování Netflix.

1. Stiskněte klávesu Windows a zadejte kontrolní panel a klikněte na Otevřít.

2. Nastavte Zobrazit podle > Kategorie a vyberte nastavení Programy.

3. Klepněte na Odinstalovat program v části Programy a funkce.

4. Klikněte pravým tlačítkem na program Google Chrome a klikněte na Odinstalovat.

5. Klepnutím na možnost Odinstalovat potvrďte proces odinstalace.

6. Stáhněte si Google Chrome pomocí jiného výchozího prohlížeče podle vašeho výběru.

7. Na oficiální stránce Google Chrome klikněte na tlačítko Stáhnout Chrome, jak je znázorněno, a stáhněte si instalační soubor prohlížeče.

8. Na stránce Stahování spusťte proces stahování poklepáním na soubor ChromeSetup.exe.

9. Počkejte na dokončení procesu instalace.

Po dokončení můžete otevřít nové okno prohlížeče Google Chrome a pokusit se získat přístup k Netflixu. Poté zkontrolujte, zda je problém s Netflixem v režimu inkognito vyřešen.

***

Doufáme, že jste dostali řešení chyby anonymního režimu na Netflixu. Své dotazy k tomuto článku a návrhy témat pro budoucí články můžete vkládat do sekce komentářů níže.

x