Opravte kód chyby Xbox One 0X87E107DF

Xbox, vytvořený a vlastněný společností Microsoft, je značka herních konzolí, které lze připojit k televizoru nebo jiným zobrazovacím mediálním zařízením. Konzole Xbox zahrnují Xbox, Xbox 360 a Xbox One, všechny mimořádně skvělé v poskytování realistické grafiky pro hry. To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč jej obdivují hráči po celém světě. Navzdory takovým úžasným funkcím a online herní službě v Xboxu má však určitý podíl na problémech, které hlásí jeho uživatelé. Jedním z takových problémů je kód chyby Xbox One 0x87e107df, který se často vyskytuje na konzole Xbox při spuštění hry. Pokud čelíte kódu chyby Xbox 0x87e107df, pak jste na správném místě. Máme pro vás dokonalého průvodce, který vám poskytne účinná opatření a řešení, která lze implementovat k překonání problému. Začněme tím, že se trochu seznámíme s chybovým kódem 0x87e107df na Xboxu One.

Jak opravit kód chyby Xbox One 0X87E107DF

Podle uživatelů, kteří narazili na kód chyby 0x87e107df, k problému dochází při stahování nebo nákupu her z Xbox live. Chyba se také spustí, pokud dojde k problému s ověřením licence zakoupeného média. K tomu mohou vést různí viníci, několik z nich je uvedeno níže:

  • Jedním z nejčastějších důvodů pro spuštění specifického chybového kódu je problém se serverem, který narušuje online nákup na Xboxu. Tento problém lze vyřešit vypnutím konzoly.
  • Další příčinou mohou být problémy s firmwarem, které vyplývají z některých dočasných souborů. Vymazání těchto dat je řešením uvedené chyby.
  • Problém s MAC adresou je dalším důvodem na seznamu. Pokud se vyskytnou konfliktní problémy s vaší MAC adresou, musíte vymazat alternativní adresu, abyste chybu opravili z Xboxu.
  • Tuto chybu v Xboxu mohou vyvolat také mezipaměť a stará data.

Ať už se problémy s konzolí Xbox týkají softwaru nebo kvůli jejímu firmwaru, každý problém má svou vlastní opravu. Jsme tu se všemi těmito opravami, které vám pomohou efektivně se zbavit chyby 0x87e107df. Začněme tedy tím, že tyto konflikty trvale vyřešíme z Xboxu.

Metoda 1: Ověřte stav serveru Xbox

První metodou, která je základní, ale nesmírně zásadní, je kontrola stavu serveru Xbox. Většina chybových kódů, které se vyskytují na různých zařízeních, je způsobena výpadky serveru. Problémy se serverem mohou ovlivnit ověřování licence, narušovat jakýkoli digitální nákup a bránit vám ve spuštění hry. Proto musíte zkontrolovat Stav služby Xbox Live z oficiálních stránek.

Pokud se vyskytne problém se servery Xboxu, musíte počkat, dokud to servery společnosti Microsoft nevyřeší. Pomocí další metody můžete zkusit restartovat konzolu, dokud nebudou servery odstaveny.

Metoda 2: Restartujte Xbox One

Restartování konzole Xbox je poměrně snadný krok, ale nemluvě o docela účinném, pokud jde o řešení problémů, jako je kód chyby Xbox 0x87e107df. Většina těchto kódů je dočasná a jednoduchý restart vám může pomoci při jejich opravě. Vyzkoušejte tedy kroky uvedené níže a můžete začít:

1. Podržením tlačítka Xbox na ovladači otevřete Power Center.

2. Nyní v něm vyberte možnost Restartovat konzolu.

3. Poté vyberte Restart pro zpracování požadavku.

Metoda 3: Přepněte Xbox One do režimu offline

Pokud vám restartování konzoly nepomohlo s kódem chyby Xbox One 0x87e107df, můžete zkusit přepnout konzoli Xbox One do režimu offline. Režim offline služby je mimořádně užitečný v situacích, kdy dochází ke konfliktům s nákupem a používáním obsahu. Použití offline režimu na Xbox One pomáhá obejít některá ověření vlastnictví, která jsou vyžadována pro digitálně zakoupená média. Pro přepnutí do režimu offline můžete použít níže uvedené kroky:

Poznámka: Režim offline omezí službu, která vyžaduje živé připojení k serveru Xbox Live.

1. Stisknutím a podržením tlačítka Xbox na ovladači otevřete nabídku Průvodce a vyberte v ní Profil a systém.

2. Nyní otevřete Nastavení.

3. Dále přejděte na Obecná nastavení.

4. Nyní otevřete Nastavení sítě.

4. Nyní vyberte možnost Přejít offline.

5. Ve zprávě s výzvou potvrďte zpracování požadavku na režim offline.

Po provedení kroků můžete snadno přistupovat k digitálním nákupům provedeným na vaší konzoli bez uvedené chyby.

Metoda 4: Vymažte alternativní adresu MAC

Další metodou v seznamu je vymazání alternativní adresy MAC, aby se vyřešil kód chyby 0x87e107df na Xbox One. Hlavním důvodem selhání ověření licence na konzoli Xbox One je nekonzistentní síť způsobená nesprávnou adresou MAC.

Poznámka: Alternativní MAC adresa od společnosti Microsoft je umístěna pro využití omezené sítě. V případě, že používáte domácí síť, nepotřebujete alternativní MAC adresu. Můžete to tedy vymazat.

1. Přejděte na Nastavení na konzoli Xbox One.

2. Nyní vyberte Nastavení sítě v části Obecné.

3. Dále vyberte Upřesnit nastavení v Síť.

4. Nyní vyberte Alternate Mac address a poté možnost Clear.

5. Nyní restartujte konzoli Xbox One a spusťte hru, abyste zjistili, zda se stále zobrazuje chybový kód 0x87e107df.

Metoda 5: Proveďte cyklus napájení

Problémy, jako je kód chyby Xbox One 0x87e107df, mohou být vyvolány, pokud se vaše konzole Xbox One nenačetla správně. Problém může souviset s dočasnými soubory, které jsou poškozené, tyto soubory nakonec ovlivňují ověření licencování, které je vyžadováno během nákupu. Provedení cyklu napájení na konzole bylo jako řešení pro mnoho uživatelů docela efektivní, a proto jej můžete vyzkoušet i na své konzoli podle následujících kroků:

1. Stiskněte tlačítko Xbox na ovladači.

2. Dále přejděte na Profil a systém.

3. Nyní vyberte Odhlásit se.

4. Po několika sekundách přejděte na Přihlásit se! v konzole Xbox.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Proč má konzole Xbox stále zobrazuje chyby?

Ans. Pokud se na konzole Xbox opakovaně zobrazují chyby, mohou být příčinou poškozená data mezipaměti uložená na konzole. V takovém případě zkuste vymazat data mezipaměti a také u nich proveďte cyklus napájení.

Q2. Proč nemohu nainstalovat hry na svůj Xbox One?

Ans. Pokud dojde k problému při instalaci hry na Xbox One, může to být způsobeno probíhající aktualizací hry, kterou Xbox provádí během její instalace. Je také možné, že herní soubory jsou poškozené, a proto je problém při jejich instalaci.

Q3. Co dělá reset na Xboxu?

Ans. Resetování Xboxu má za následek odstranění všech účtů, uložených nastavení a her a asociací domácího boxu. Konzolu můžete resetovat pomocí možnosti Poradce při potížích se spuštěním Xbox.

Q4. Jak mohu resetovat svůj Xbox One bez ovladače?

Ans. Pokud nemáte ovladač, můžete svůj Xbox One resetovat pomocí tvrdého resetu.

Q5. Jaký je rozdíl mezi tvrdým resetem a továrním nastavením na Xboxu?

Ans. Tvrdý reset je jednoduchý restart konzolí Xbox a obvykle se provádí v případě, že konzola zamrzne nebo kvůli malé závadě. Obnovení továrního nastavení vymaže všechna data, uložené hry, účet a další uložené informace a vrátí konzoli do původního stavu.

***

Doufáme, že informace a metody uvedené v dokumentu k vyřešení kódu chyby Xbox One 0x87e107df vám velmi pomohly. Dejte nám vědět o metodě, která fungovala pro vaši konzoli Xbox. Zanechte nám své dotazy a návrhy k přečtení v sekci komentářů níže.

  Jak hrát Subnautica na Linuxu
x