Opravte problém Killing Floor 2 čekání na hráče

Pokud jste fanouškem zombie her a baví vás zabíjení Zedů se svými spoluhráči online, Killing Floor 2 je hra pro vás. Hra, která vyšla v roce 2016, si od té doby získala obrovskou popularitu mezi komunitou online videoher, protože je jednou z nejlepších her na zabíjení Humans vs Zeds. Díky základnímu mechanismu hry pro více hráčů se tato hra dokonale hodí ke hře s přáteli a dalšími hráči, které ve hře najdete. Nalezení hráče však může být v Killing Floor 2 trochu složité, protože někteří uživatelé s tím mají potíže. Pokud jste někdo, kdo čelí stejné situaci, ve které necháváte Killing Floor 2 čekat na hráče, pak pro vás máme perfektního průvodce, jak tento problém vyřešit. Náš dokument obsahuje všechny potřebné body o hledání hráčů a také Killing Floor 2, jak hrát s přáteli. Začněme tedy bez dalšího zdržování.

Jak opravit problém Killing Floor 2 Waiting for Players

v Killing Floor 2, hráči se často ocitli obklopeni problémem, kdy jejich hra zamrzá a na obrazovce se stále zobrazuje čekání na hráče. To může být nepříjemné a k vyřešení tohoto problému je třeba vědět, co tento problém způsobuje. Pojďme se tedy podívat na některé z pravděpodobných důvodů, které to mohou vyvolat:

  • Problémy se serverem vedoucí k problémům se synchronizací hry.
  • Chyby nebo technické závady ve službě Steam.
  • Neověřené herní soubory ve službě Steam.
  • Poškozený nebo zastaralý grafický ovladač.
  • VPN třetí strany vytvářející falešnou IP adresu.
  • Programy Windows (Firewall a antivirus) blokují hru.
  • Zastaralá verze DirectX.
  • Poškozené nebo chybějící herní soubory na PC.

Jak hrát Killing Floor 2 se svými přáteli

Killing Floor 2 je neuvěřitelně zábavná hra pro hraní s přáteli, protože neustálé aktualizace hry přinášejí nové funkce a obsah, který je stále vzrušující. Je to extrémně snadné, pokud se na hru také těšíte a chcete vědět, jak ji hrát s přáteli. Funkce multiplatformního multiplayeru Killing Floor 2 je omezena na Steam a Epic Games. Ve hře můžete vytvořit soukromý zápas a přidat do stejného zápasu své přátele. Podívejte se na níže uvedené kroky, abyste věděli, jak můžete hrát se svými přáteli:

  Jak automaticky obnovit soubory ve Photoshopu

Poznámka: Následující kroky jsou pro uživatele služby Steam.

1. Spusťte hru a přejděte na kartu DOMŮ.

2. Zde klikněte na Create A Match.

3. Chcete-li hrát s přáteli, klikněte na OPRÁVNĚNÍ a vyberte Veřejné.

4. Nyní klikněte v nabídce na HRÁT ONLINE HNED.

5. Pod SQUAD v pravém horním rohu můžete přidat své přátele a hrát hru.

Nyní, když jste dostatečně obeznámeni s Killing Floor 2, jak hrát s přáteli a příčiny, které mohou často vést k delšímu čekání hráčů, je čas podívat se na některá vhodná řešení tohoto problému.

Metoda 1: Základní metody odstraňování problémů

Chcete-li problém vyřešit, postupujte podle těchto základních metod.

1A. Zkontrolujte herní servery

Jedním z prvních problémů a potenciální opravou, která vám může pomoci vyřešit čekání na hráče v Killing Floor 2, je zkontrolovat, zda herní servery fungují správně. Na úředníkovi Twitter stránka Killing Floor, můžete zjistit stav serveru hry. Pokud je hra v údržbě, můžete chvíli počkat a spustit ji, jakmile bude problém vyřešen.

1B. Restartujte Steam

Pro hráče Steamu, kteří čelí problémům s Killing Floor 2 čekající na hráče, můžete zkusit restartovat aplikaci Steam na vašem PC. Někdy mohou drobné závady nebo problémy s chybami přerušit vaši hru na platformě a vést k takovým problémům. Je to jednoduchá, ale užitečná oprava, kterou musíte vyzkoušet, než se rozhodnete pro další. I když je jednoduché zavření Steamu pro ostatní užitečné, někteří mohou stále čelit problémům se správným zavřením aplikace. V takovém případě můžete zkusit tento problém vyřešit deaktivací procesu Steam. Pokuste se o totéž podle následujících kroků:

1. Zavřete Steam a herní proces pomocí Správce úloh. Přečtěte si našeho průvodce ukončením úlohy ve Windows 10.

2. Nyní restartujte počítač.

3. Stiskněte klávesu Windows, zadejte Steam a klikněte na Spustit jako správce.

1C. Ověřte integritu herních souborů (ve službě Steam)

Další metodou, kterou je nesmírně důležité vyzkoušet v situacích, jako jsou problémy s načítáním hry nebo čekání na hráče, je kontrola herních souborů dané hry. Steam je jednou z preferovaných možností pro hráče Killing Floor 2 a je běžné, že se setkáte s problémy, kdy dojde k poškození souborů. V takovém scénáři je kontrola integrity herních souborů velmi užitečná. Pomoci vám může náš průvodce Jak ověřit integritu herních souborů ve službě Steam.

  Jak stáhnout Google Meet

1D. Spusťte vyhrazenou grafickou kartu

Pro spuštění hry na PC je nutná speciální grafická karta. To je důvod, proč má váš systém diskrétní nebo vyhrazenou grafickou kartu, aby hra běžela bez problémů s načítáním. Pokud používáte Killing Floor 2 na integrované grafické kartě, jste otevřeni takovému problému čelit. Pokud váš systém používá dva z nich, vyberte si vyhrazený.

Metoda 2: Znovu se přihlaste do Steamu

Pokud máte problém se svým účtem Steam, můžete mít problémy i při hraní s přáteli. Chcete-li vyřešit problém Killing Floor 2 s čekáním na hráče, zkuste se znovu přihlásit do Steamu, jak je znázorněno níže.

1. Spusťte aplikaci Steam a přejděte na lištu nabídky.

2. Zde klikněte na Steam a poté na možnost Změnit účet…, jak je zvýrazněno níže.

3. Potvrďte výzvu kliknutím na tlačítko LOGOUT.

4. Nyní zavřete klienta Steam a restartujte počítač.

5. Znovu otevřete aplikaci Steam.

6. Přihlaste se pomocí svého účtu a hesla v aplikaci Steam.

7. Nakonec spusťte Killing Floor 2 a spojte se se svými přáteli.

Metoda 3: Aktualizujte ovladač grafiky

I když se rozhodnete pro dedikovanou grafickou kartu pro váš systém pro spuštění konkrétní hry, zároveň je nezbytné zajistit, aby vaše grafické ovladače byly aktuální s nejnovější verzí. Pokud jsou zastaralé, mohou ovlivnit výkon hry a vést k problémům, jako je Killing Floor 2 čekající na hráče. Ujistěte se tedy, že jste vybaveni nejnovějším grafickým ovladačem, a abyste tak mohli učinit, můžete se podívat na našeho podrobného průvodce na téma 4 způsoby aktualizace grafických ovladačů ve Windows 10.

Metoda 4: Zakažte VPN a proxy server

Jak již bylo zmíněno dříve, VPN může také hrát spouštěcí roli při způsobování problémů při čekání na hráče v Killing Floor 2. Pro všechny uživatele VPN je důležité vědět, že VP na vašem počítači může mít za následek nesprávnou IP adresu. Chcete-li se tedy ke hře připojit a hrát ji bez problémů s načítáním, musíte ji zakázat. Náš průvodce Jak zakázat VPN a proxy v systému Windows 10 vám pomůže, abyste tak učinili bezpečně na vašem počítači.

Metoda 5: Zakažte antivirus (pokud je to možné)

Není žádnou výhodou vědět o Killing Floor 2, jak hrát s přáteli, pokud byla vaše hra narušena antivirovým softwarem třetí strany nainstalovaným na vašem počítači, což způsobilo problém s čekáním na hráče. Proto se doporučuje vypnout antivirový program, pokud je to možné. Můžete se podívat na naši příručku Jak dočasně zakázat antivirus v systému Windows 10.

  Jak nainstalovat a používat Microsoft Edge na Androidu

Metoda 6: Zakažte bránu Windows Firewall (nedoporučuje se)

Kromě antivirových programů třetích stran je ve Windows předinstalovaný firewall, který chrání váš systém před hrozbami. Takové programy však mohou považovat aplikace nebo hry, jako je Killing Floor 2, za hrozbu a zablokovat je. Jeho deaktivace může pomoci hráčům, kteří čekají na hráče v Killing Floor 2. Náš průvodce Jak deaktivovat bránu Windows 10 Firewall vám může pomoci tento úkol bezpečně zvládnout.

Poznámka: Vypnutím brány Windows Firewall vystavujete svůj systém riziku virů a malwaru. Proto se to nedoporučuje.

Metoda 7: Aktualizujte DirectX

DirectX je nástroj Windows, který pomáhá různým programům v systému spouštět a také pomáhá operačního systému hladce zpracovávat. Tento nástroj je naprosto nezbytný i pro hry na počítači. Pokud čelíte problému Killing Floor 2 čekajícím na hráče, je nutné zkontrolovat, zda používáte nejnovější verzi Direct X. V případě, že ne, nezapomeňte ji aktualizovat, můžete získat pomoc našeho průvodce o tom, jak aktualizovat rozhraní DirectX ve Windows 10.

Pokud budete i nadále čelit problému čekání na přehrávače a máte potíže s aktualizací DirectX, můžete se podívat na naši příručku Jak přeinstalovat DirectX ve Windows 10 a nainstalovat nástroj znovu s nejnovější verzí.

Metoda 8: Přeinstalujte Killing Floor 2

Dostali jsme se k poslední možnosti, jak vyřešit problém čekání na hráče v Killing Floor 2. Zahrnuje smazání a instalaci hry na Steamu nebo prostřednictvím Epic Games. K problému obvykle dochází kvůli poškozeným nebo chybějícím souborům hry. Proto musíte hru zcela odinstalovat ze Steamu a z Program Files ve vašem systému. To vše je důkladně vysvětleno a poskytnuto pomocí podrobných pokynů v našem průvodci Jak odinstalovat hry Steam. Projděte si tedy průvodce a odinstalujte Killing Floor 2.

Jakmile je hra odstraněna z vašeho systému a jejích souborů, je čas znovu nainstalovat Killing Floor 2. Chcete-li jej tedy odinstalovat, postupujte podle následujících kroků:

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte Steam a klikněte na Otevřít.

2. Nyní na domovské stránce Steamu klikněte na záložku STORE.

3. Do vyhledávacího pole zadejte Killing Floor 2 a klikněte na horní výsledek.

4. Nakonec znovu nainstalujte hru na Steam.

***

Doufáme, že vám náš dokument mohl pomoci najít nejlepší možné řešení, jak vyřešit problém Killing Floor 2 čekající na hráče, a vy jste mohli vědět, jak hrát s přáteli na Killing Floor 2. Dejte nám vědět, která z metod vám dobře pomohla to. Pro další dotazy nebo návrhy nás můžete kontaktovat zanecháním svých komentářů níže.