Opravte problém se spouštěním LG V10

LG je značka, která je známá pro domácí spotřebiče, zejména televizory. Málokdo ví, že LG vyrábí i smartphony a jsou za to zodpovědní. V roce 2015 jihokorejská elektronická legenda uvedla na trh novou řadu smartphonů s LG V10. Tento konkrétní smartphone spolu s LG G4 má některé problémy, které jsou vážné a nejčastějším problémem je LG V10 Bootloop. V tomto článku se seznámíte s důvody, které způsobují potíže, spolu s kroky pro řešení problémů k vyřešení problému LG v10 Bootloop.

Jak opravit problém se zaváděním LG V10

Přestože společnost LG nabízí opravy a výměny postižených zařízení, mnoho problémů stále trápí stovky uživatelů. Existují dva typy problémů, které mohou způsobit uvíznutí LG V10 v Bootloop. Může to souviset se softwarem nebo s poškozenými částmi hardwaru.

1. Problémy se softwarem

I když společnost obviňuje problémy s hardwarem za problém LG V10 Bootloop, tento problém může také nastat kvůli některým konkrétním závadám softwaru. Důvodů může být více, zde jsou některé z nich.

  • Rootování zařízení Android se vždy zobrazí s varováním, protože může poškodit zařízení a není v mnoha ohledech bezpečné. Pokud jste zkusili rootnout zařízení, můžete čelit problému spouštěcí smyčky.
  • Tento problém mohou způsobit některé hluboké změny v nastavení vašeho zařízení, včetně flashování nové ROM nebo instalace nového firmwaru, který není kompatibilní s vaším zařízením.
  • Tomuto problému můžete čelit, pokud má vaše aktualizovaná verze Androidu nějakou závadu, která znemožňuje mobilní komunikaci se systémem během spouštění.
  • Vždy se doporučuje stáhnout aplikaci z ověřeného zdroje, ale někteří uživatelé varování zanedbávají, poškozený soubor nebo aplikace z neověřeného zdroje může způsobit tuto chybu, která brání správnému spuštění zařízení.
  • Bootloop může být také výsledkem změny vnitřního nastavení vašeho telefonu.

2. Problémy s hardwarem

  • LG přiznalo, že problém Bootloop byl způsoben vadným hardwarem a společnost také přiznala problém Bootloop a začala poskytovat opravy svým zákazníkům.
  • Společnost LG si uvědomila, že to bylo kvůli jejich nedbalosti po představení několika smartphonů a všechny čelí stejnému problému.
  • Společnost uvedla, že tento problém je výsledkem volného spojení mezi komponenty. Android Authority později vysvětlila, že to bylo způsobeno uvolněným spojením mezi napájecími zdroji nebo součástmi paměti, které mohou způsobit tento problém.
  Jak smazat nástěnku na Pinterestu

Nyní přejděte k další části, která vám pomůže dosáhnout opravy přehřátí LG V10. V této části jsme sestavili seznam metod, které vám pomohou dosáhnout opravy bootloop LG na vašem Androidu.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že telefony Android nemají stejná nastavení a tato nastavení se u každé značky liší, mohou se níže uvedené kroky mírně lišit od vašeho zařízení. Následující kroky jsou ze zařízení Samsung.

Metoda 1: Vybíjecí kondenzátory

Vybití elektrických kondenzátorů může vyřešit problém se zablokováním LG V10 v bootloop, což bylo hlášeno uživateli. Ale mějte na paměti, že pokud má váš telefon problém s topením, nemusí to fungovat po celou dobu. Každopádně zde je návod, jak to udělat.

1. Úplně vypněte svůj LG V10.

2. Pokuste se otevřít zadní kryt zasunutím palce pod port micro USB.

3. Vyjměte baterii ze zařízení.

Obrázek Tyler Lastovich z Unsplash

4. Podržte tlačítko napájení po dobu 30 až 40 sekund, tím se odstraní zbývající elektřina z vnitřních součástí.

5. Vložte zpět baterii a poté nasaďte zadní kryt.

6. Zapněte zařízení a zkontrolujte, zda je problém vyřešen.

Metoda 2: Znovu vložte kartu Micro SD

Pokud jako součást úložiště používáte kartu Micro SD, můžete zkusit vyjmout kartu Micro SD a poté ji znovu vložit do slotu po restartování telefonu. Tím se odstraní chyba s kartou SD, pokud nějaká existuje, je to také skvělá metoda při odstraňování problémů s mobilním telefonem.

Metoda 3: Odstraňování problémů s přehříváním zařízení

Smartphone je zařízení, které podporuje různé aplikace a funkce současně. Můžete také čelit problému LG V10 Bootloop, když se telefon zahřeje. Přehřívání je u zařízení se systémem Android velmi běžné, dochází k němu vždy, když telefon používáte delší dobu nebo když na něm spouštíte těžké úkoly. Chcete-li tento problém vyřešit, možná budete muset své zařízení ochladit, přečtěte si náš článek o řešení problémů s přehříváním, kde najdete některé způsoby řešení problémů s přehříváním.

Metoda 4: Proveďte měkký reset

Pokud vám výše uvedené metody nepomohly opravit LG Bootloop, zkuste resetovat software. Zde jsou kroky k tomu.

1. Vypněte telefon, pokud je zapnutý.

2. Stiskněte současně tlačítka Napájení + Snížení hlasitosti.

3. Uvolněte obě tlačítka, když je zařízení v klidu, což může trvat až 45 sekund.

Pokud se tím problém nevyřeší, přejděte k další metodě.

Metoda 5: Spuštění v nouzovém režimu

V nouzovém režimu můžete spustit telefon s deaktivovanou jakoukoli třetí aplikací. To vám umožní zjistit, zda některá aplikace, kterou jste nedávno nainstalovali, nezpůsobuje konflikt softwaru. Nouzový režim využívá méně zdrojů než normální režim, takže pokud se telefon zahřeje, nebude problém. Zde jsou kroky pro spuštění v nouzovém režimu na vašem LG V10.

  Jak stylizovat a změnit velikost widgetu Hodiny na domovské obrazovce

1. Úplně vypněte zařízení.

2. Podržte tlačítko Napájení.

3. Jakmile uvidíte logo LG „Life’s good“, uvolněte tlačítko napájení.

4. V nouzovém režimu zkontrolujte, zda jste dosáhli opravy přehřátí LG V10. Pokud se s problémem v nouzovém režimu nesetkáte, přejděte k další metodě odstranění konfliktního zařízení ze zařízení.

Metoda 6: Odinstalujte aplikace

Pokud vaše funkce v nouzovém režimu funguje hladce, existuje velká pravděpodobnost, že můžete mít softwarový konflikt. Některé aplikace běží na pozadí, což přetěžuje zdroje vašeho zařízení a způsobuje jeho zamrznutí nebo restart. Konflikty můžete odstranit spuštěním v nouzovém režimu a odinstalováním posledních aplikací. Zkontrolujte tedy nepoužívané aplikace v zařízení a poté aplikace odinstalujte z Obchodu Google Play nebo úložiště telefonu. To řeší problém s aplikacemi a také pomáhá opravit LG V10 Bootloop.

Metoda 7: Aktualizujte operační systém Android

Můžete se pokusit nainstalovat nejnovější verzi do telefonu, kdykoli narazíte na nějaké problémy v telefonu. Aktualizujte svůj telefon v nouzovém režimu, abyste opravili závady v telefonu, což by mohlo vyřešit problém se zavaděčem LG V10.

Metoda 8: Aktualizujte aplikace

Pokud můžete ovládat svůj mobil v nouzovém režimu, zkuste aktualizovat všechny aplikace, než váš mobil znovu vstoupí do spouštěcí smyčky. Pokud používáte zastaralou aplikaci, tyto aplikace nezaručují dobré uživatelské rozhraní, takže budete muset aktualizovat aplikace v obchodě Google Play. Aktualizace aplikací vám pomůže opravit závady a chyby v aplikacích a také pomůže vyřešit problém s Bootloopem.

Metoda 9: Proveďte hlavní reset

Tato metoda má nejvyšší úspěšnost. Pokud nemáte problémy s nadměrným zahříváním, ve většině případů vám pomůže s opravou přehřívání LG V10. Před provedením hlavního resetu se však doporučuje zálohovat telefon, protože hlavní reset resetuje telefon na původní tovární nastavení. Všechna data, jako jsou obrázky, videa, kontakty, zvukové soubory a aplikace. Zde jsou kroky pro hlavní reset vašeho LG V10.

1. Zálohujte všechna svá data. Přečtěte si našeho průvodce obnovením aplikací a nastavení do nového zařízení Android ze Zálohování Google a vytvořte zálohu na Disk Google.

2. Vypněte zařízení.

3. Držte tlačítka Napájení a Snížení hlasitosti u sebe.

4. Jakmile se zobrazí logo LG, uvolněte tlačítko napájení, ale nadále držte tlačítko snížení hlasitosti.

5. Jakmile uvidíte obrazovku obnovení továrních dat, uvolněte obě tlačítka.

  Jak používat VeraCrypt na Linuxu

6. Pomocí tlačítek hlasitosti zvýrazněte Ano.

7. Potvrďte stisknutím tlačítka Napájení.

8. Celý proces může trvat až 10 minut. Vaše zařízení se po procesu automaticky restartuje.

Metoda 10: Znovu nainstalujte chladič

Pokud pro vás žádná z výše uvedených metod nefunguje, zkuste přeinstalovat chladič. Toto je nejúspěšnější metoda opravy LG Bootloop. Doporučuje se, aby instalaci provedl technik. Pokud chcete, můžete pokračovat. Chcete-li získat přístup k základní desce, musíte telefon rozebrat a poté nainstalovat chladič. Celý proces je dlouhý a zahrnuje vyjmutí základní desky z konstrukčního rámu, aby bylo možné použít chladiče. Možná budete muset koupit všechny nástroje, které stojí kolem 50 USD.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Jak dostanu svůj LG V10 z Bootloop?

Ans. Vypněte zařízení. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko snížení hlasitosti. Jakmile se zobrazí logo LG, uvolněte tlačítko napájení, ale nadále držte tlačítko snížení hlasitosti. Jakmile uvidíte obrazovku obnovení továrních dat, uvolněte obě tlačítka. Pomocí tlačítek hlasitosti zvýrazněte Ano. Potvrďte stisknutím tlačítka Napájení.

Q2. Proč telefony LG bootloopují?

Ans. I když společnost obviňuje problémy s hardwarem za problém LG V10 Bootloop, tento problém může také nastat kvůli některým konkrétním závadám softwaru. Pokud jste zkusili rootnout zařízení, můžete čelit problému spouštěcí smyčky. Tento problém mohou způsobit některé hluboké změny v nastavení vašeho zařízení. S tímto problémem se můžete setkat, pokud má vaše aktualizovaná verze Androidu nějakou závadu a pokud si stáhnete aplikaci z neověřeného zdroje.

Q3. Proč se můj LG V10 stále restartuje?

Ans. Váš telefon LG V10 se restartuje, když se do zařízení instaluje nová aktualizace firmwaru. Tomuto problému můžete čelit, pokud má vaše aktualizovaná verze Androidu nějakou závadu, která znemožňuje mobilní komunikaci se systémem během spouštění.

Q4. Jak resetuji svůj telefon LG V10?

Ans. Zapněte telefon, pokud je zapnutý. Stiskněte a podržte tlačítko napájení + tlačítko snížení hlasitosti. Uvolněte obě tlačítka, když je zařízení v klidu, což může trvat až 45 sekund.

Q5. Jak vstoupím do nouzového režimu v LG V10?

Ans. Úplně vypněte zařízení. Stiskněte a podržte tlačítko Napájení. Jakmile uvidíte logo LG „Life’s good“, uvolněte tlačítko napájení.

***

Doufáme, že vám tato příručka byla užitečná a mohli jste na svém zařízení vyřešit problém LG V10 Bootloop. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila nejlépe. Také, pokud máte nějaké dotazy/návrhy týkající se tohoto článku, neváhejte je hodit do sekce komentářů.

x