Opravte zaseknutý disk na připojovací obrazovce

Discord je hlavní platforma sociálních médií pro komunikaci hráčů. Mnoho uživatelů však čelí problémům s Discordem uvízlým na načítací obrazovce a neustálým připojením. Pokud je to i váš případ, pak se nemusíte bát! Máme perfektního průvodce, který vás naučí, jak opravit Discord přilepený na problém s připojením obrazovky. Také jsme diskutovali o důvodech, které mohou způsobit uvedený problém. Takže pokračujte ve čtení!

Jak opravit zaseknutí disku na obrazovce připojení

Níže jsou uvedeny možné příčiny problému Discord přilepeného na obrazovce načítání.

  • Problémy s připojením k síti.
  • Nesprávné nastavení data a času.
  • Malware a viry.
  • Discord blokován bránou Windows Firewall.
  • Poškozené instalační soubory Discord.

Než budete postupovat podle kroků pro odstraňování problémů k vyřešení problému, musíte zkontrolovat, zda nedošlo k výpadku na serverech Discord. Navštivte Discord stav serveru strana.

  Jak nainstalovat balíček Debian na jakoukoli distribuci Linuxu

Pokud servery Discord běží hladce, musíte provést dané metody odstraňování problémů, abyste vyřešili problém Discord uvíznutý na obrazovce připojení.

Metoda 1: Restartujte router

Nejprve restartujte svůj internetový router, abyste opravili dočasné chyby ve vašem síťovém připojení. Níže jsou uvedeny kroky k restartování routeru.

1. Stiskněte tlačítko Napájení směrovače Wi-Fi.

Obrázek od OpenClipart-Vectors od Pixabay

2. Poté vytáhněte napájecí kabel a počkejte, dokud se z kondenzátorů úplně nevybije energie.

3. Nyní připojte napájecí kabel a znovu zapněte router.

Metoda 2: Ukončete konfliktní programy

Pokud jsou v počítači konfliktní aplikace, které způsobují chyby s Discordem, což má za následek problémy s připojením Discord, zavřete tyto programy. Pokud tyto konfliktní procesy ukončíte, může to problém vyřešit. Přečtěte si našeho průvodce ukončením úlohy ve Windows 10.

Metoda 3: Změňte adresu DNS

Dalším běžným řešením problému Discord uvízlého na obrazovce připojení je změna nastavení DNS ve vašem systému. K vyřešení problému můžete použít server DNS Google nebo server OpenDNS. Postupujte podle našeho průvodce 3 způsoby, jak změnit nastavení DNS v systému Windows 10.

Metoda 4: Vymažte mezipaměť DNS

Pokud změna DNS nevyřeší trvalé problémy s připojením Discord, zkuste vymazat mezipaměť DNS. Postupujte podle našeho průvodce a vymažte mezipaměť DNS v systému Windows 10.

  Jak opravit Slow Touch ID na vašem iPhone

Metoda 5: Vypněte server proxy

Další metodou, jak vyřešit problém s Discordem zaseknutým na obrazovce připojení, je deaktivace VPN a proxy serveru, pokud jsou povoleny. Přečtěte si naši příručku k deaktivaci VPN a proxy serveru ve Windows 10.

Metoda 6: Změňte nastavení data a času

Nesprávné nastavení data a času může také způsobit chyby v aplikaci Discord. Systém Windows má funkci automatického data a času, kde je nastavuje automaticky podle regionu, ve kterém se nacházíte. Můžete tedy povolit funkci automatického data a času. Chcete-li změnit nastavení data a času v systému Windows 10, přečtěte si našeho průvodce.

Metoda 7: Spusťte kontrolu malwaru

Ve vašem počítači může být malware a viry, které mohou způsobit, že se tento Discord zasekl na obrazovce načítání. Takže je třeba zkontrolovat, zda tomu tak je. Postupujte podle našeho průvodce a spusťte antivirovou kontrolu v počítači.

Metoda 8: Povolte Discord prostřednictvím brány Windows Firewall

Pokud je program Discord blokován bránou Windows Firewall, může to mít za následek problémy s připojením Discord. Postupujte podle našeho průvodce a povolte nebo zablokujte aplikace prostřednictvím brány Windows Firewall.

Metoda 9: Dočasně vypněte bránu Windows Firewall (nedoporučuje se)

Pokud povolení aplikace Discord v bráně Windows Firewall stále nevyřešilo problém se zaseknutím aplikace Discord na obrazovce připojení, můžete bránu firewall dočasně deaktivovat. Podívejte se na naši příručku, jak deaktivovat bránu Windows 10 Firewall.

  Nastartujte svou kariéru v testování softwaru s těmito kurzy a zdroji

Poznámka: Nedoporučujeme vypínat bránu Windows Defender Firewall na počítači se systémem Windows, protože chrání počítač před malwarem.

Metoda 10: Přeinstalujte program Discord

Dalším způsobem je přeinstalovat Discord s novým nastavením, abyste vyřešili problém s připojením Discord navždy. Aplikace mohla být infikována poškozenými soubory nebo chybami. Provedením následujících kroků přeinstalujte aplikaci a opravte problém Discord zaseknutý na obrazovce připojení.

1. Současným stisknutím kláves Windows + I spusťte Nastavení systému Windows.

2. Otevřete nastavení Aplikace.

3. Vyhledejte aplikaci Discord a klikněte na možnost Odinstalovat.

4. Poté znovu klikněte na možnost Odinstalovat pro potvrzení a odinstalování programu.

5. Nyní současným stisknutím kláves Windows + E spusťte Průzkumníka souborů.

6. Přejděte na následující cestu umístění a otevřete soubor Discord.

C:UsersUSERNAMEAppDataLocal

7. Nyní klikněte pravým tlačítkem na soubor Discord a vyberte možnost Odstranit.

8. Dále navštivte úředníka Stránka Discord a klikněte na tlačítko Stáhnout pro Windows.

9. Nyní, po stažení instalačního souboru, poklepejte na soubor DiscordSetup.exe a nainstalujte jej do počítače se systémem Windows.

10. Jakmile je program nainstalován, spusťte Discord a zkontrolujte, zda je Discord přilepený na chybě na obrazovce načítání ve Windows 10 vyřešen.

***

Doufáme, že tato příručka byla užitečná a že jste byli schopni opravit Discord zaseknutý na problém s připojením obrazovky. Dejte nám vědět, která metoda vám nejlépe pomohla vyřešit problémy s připojením Discord ve vašem systému. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je hodit do sekce komentářů níže.