Personalizované streamování videa pro Android a iOS

Měsíce po akvizici společností StumbleUpon se engine pro doporučování videa 5by koncem ledna konečně dostal na iOS a Android. Společnost StumbleUpon získala start-up již v září 2013 s cílem poskytovat uživatelům videa na míru, která mohou odrážet jejich nálady, atmosféru a situaci. Koncept zůstává podobný současné nabídce StumbleUpon: nabízí videa z různých zdrojů, která se specificky zaměřují na vybranou situaci nebo náladu. Jinými slovy, 5by je video ekvivalent StumbleUpon. Po skoku si přečtěte, jak to funguje.

5by stahuje videa z různých zdrojů, ale většinou budete sledovat videa z YouTube. Díky hluboké integraci YouTube můžete očekávat obrovskou knihovnu obsahu včetně videí souvisejících s celebritami, technologií, hudbou, zábavou, návody a vším mezi tím. Uživatelské rozhraní je elegantní a intuitivní na obou podporovaných platformách.

  Material Design Palety barev navrhují barvy pro vaši aplikaci [Android]

Po spuštění vyžaduje 5by o sobě několik podrobností, například vaši aktuální náladu, co si o vás myslí vaši přátelé, čím se zabýváte atd. Tento úvodní dotazník má pomoci aplikaci vytvořit personalizované seznamy skladeb z indexu milionů videí. To není vše; učí se také vaše měnící se zájmy v průběhu času. Poté se také musíte přihlásit ke službě, což lze rychle provést prostřednictvím vašeho účtu na Facebooku nebo e-mailu.

Rozhraní se může pochlubit několika animovanými pozadími, které se cyklicky procházejí při každém spuštění. Přejetím prstem od úplného levého okraje obrazovky se vytáhne navigační nabídka 5by, která vám umožní znovu přizpůsobit váš personalizovaný index videa.

  Jak nastavit minimální a maximální úrovně automatického jasu na iOS

Poté, co aplikaci sdělíte, co vás zajímá, se 5by také zeptá, kolik času nečinnosti máte na ruce. Jednoduše přejeďte prstem po otočném ovladači času kolem tlačítka přehrávání a nastavte požadovaný počet minut, poté stiskněte Přehrát, posaďte se, relaxujte a sledujte svůj vlastní personalizovaný videostream.

Obrazovka přehrávání zobrazuje dobu trvání aktuálního videa, jeho zdroj a také tlačítka pro přepínání formátu HD, hodnocení videa, lajkování a zveřejňování na Facebooku.

Aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android. Stáhněte si jej do svého zařízení z příslušného odkazu níže.

Stáhněte si 5by pro Android

Stáhněte si 5by pro iOS

  Jak přidat „Označit jako přečtené“ do oznámení Gmailu v systému Android