Použijte hodnocení Rotten Tomatoes k vyhledání filmů na Netflixu

Je pátek, víkend je tady a to znamená, že je čas se nakopnout a odpočinout si. A jak si lépe odpočinout než sledovat film? Až na to, že musíte nejprve najít film, který chcete sledovat, a to samo o sobě může trvat dlouho. Pokud používáte Netflix, služba sama nabídne návrhy, ale vždy existují jiné způsoby, jak zúžit nebo vybrat filmy. Netflix Roulette je jedna webová aplikace, kterou jsme před časem zkontrolovali a která náhodně vybírá filmy nebo televizní seriály. Movienr je další služba pro vyhledávání filmů, i když nekontroluje dostupnost filmů na Netflixu, ale nabízí lepší způsob, jak zúžit návrhy. A nyní je tu A Better Queue, webová aplikace, která vám umožní najít filmy podle žánru a filtrovat je podle měřiče Tomato s laskavým svolením Rotten Tomatoes.

  Jak používat svůj iPhone k zadávání hesel na Apple TV

A Better Queue má jednoduché rozhraní; tři posuvníky, každý pro zúžení rozsahu Tomoatometru, počtu recenzí, které film má, a roku jeho vydání. Každý, kdo zná Rotten Tomatoes, ví, co je Tomatometer a ostatní posuvníky jsou do značné míry samozřejmé.

Kromě těchto kritérií výběru můžete použít bohatý seznam žánrů hned pod posuvníky k zúžení výběru zobrazení. Jakmile nastavíte posuvníky a vyberete žánry, které vás zajímají, klikněte na tlačítko „Filtrovat“ a seznam filmů napravo se aktualizuje tak, aby odpovídal.

Filmy jsou uvedeny s hodnocením Rotten Tomato spolu s počtem recenzí a rokem vydání. Klikněte na seznam filmu a budete přesměrováni na jeho stránku na Netflixu. Aplikace umí vyhledávat filmy i televizní pořady. Chcete-li vyloučit televizní pořad, musíte jej zrušit zaškrtnutí ze seznamu žánrů. Je samozřejmé, že každý film, který aplikace uvádí, bude dostupný na Netflixu. Pokud kliknete na hodnocení Rotten Tomato vedle miniatury filmu, aplikace vás přenese na stránku filmu na Rotten Tomatoes.

  Uvolněte místo na Androidu odstraněním nežádoucích aplikací a duplicitních fotografií

A Better Queue má pěkné čisté rozhraní a je to opravdu všechno o filmech. Pokud to porovnáme s Netflix Roulette, jedinou oblastí, kde to zaostává, i když je tato fráze trochu drsná, je to, že vám umožňuje vyloučit televizní pořady z vyhledávání, abyste získali pouze filmy, ale ne naopak.

Navštivte A Better Queue