Přenášejte fotografie a videa mezi iOS, Androidem a PC pomocí PhotoSync

Pokud jde o přenos souborů mezi počítačem a mobilním zařízením, uživatelé iOS mají k tomuto účelu mnoho nástrojů. PhotoSync je jedním z nejpopulárnějších z řady, která vám umožňuje sdílet fotografie a videa mezi zařízeními iOS, stejně jako z iOS na Mac a počítač s Windows přes síť Wi-Fi nebo automaticky přes Bluetooth bez jakýchkoli potíží. PhotoSync nyní také přistál na Google Play Store pro zařízení Android a může se pochlubit stejnou sadou funkcí a funkcí, díky kterým je definitivní volbou na iDevices. Pomocí této aplikace můžete snadno přenášet fotografie a videa mezi Androidem a iPhonem, iPadem a iPodem touch a také počítačem.

PhotoSync na Androidu má stylové uživatelské rozhraní. Ačkoli to na mobilním OS Apple nikdy nevypadalo tak krásně, vývojáři také aktualizovali aplikaci pro iOS pro iOS 7.

Domovská obrazovka aplikace PhotoSync zobrazuje mřížku obrázků a videí uložených ve vašem zařízení. Klepnutím na miniaturu můžete vybrat zařízení a poté klepnutím na nepatrné tlačítko Obnovit nahoře určit, kam chcete soubor odeslat, tj. do počítače nebo jiného zařízení se systémem Android nebo iOS. Více obrázků můžete vybrat dlouhým stisknutím miniatury a následným výběrem obrázků klepnutím na ně.

V případě, že sdílíte soubory mezi zařízeními se systémem Android nebo iOS, budete samozřejmě muset mít na svém zařízení iOS nainstalovanou také aplikaci PhotoSync.

Při odesílání fotografie nebo videa aplikace PhotoSync automaticky prohledá vaši místní síť a vyhledá připojená zařízení a vše, co musíte udělat, je klepnutím na zařízení zahájit přenos. V případě, že zařízení není automaticky nalezeno, můžete také ručně zadat jeho IP adresu.

Díky doprovodné aplikaci pro stolní počítače je však příjem souborů mnohem intuitivnější a bezproblémovější. Verze pro Windows vám například umožňuje odeslat fotografii jednoduchým přetažením v malém okně poblíž systémové lišty.

Poté zvýrazněte název zařízení ze seznamu a odešlete. Fotografie jsou přenášeny v plném rozlišení téměř okamžitě, protože mezi nimi není žádný cloud.

Když se vrátíme k aplikaci pro Android, má také obrazovku Nastavení, kde můžete nakonfigurovat spoustu různých možností. Můžete například povolit „Rychlý přenos“, který vám umožní přenést jakékoli nové fotografie/videa, která jste pořídili, jejich automatickým výběrem. Kromě toho můžete nakonfigurovat různé parametry pro cílová zařízení, jako je zachování názvů souborů a vytváření podadresářů tam, kde je to potřeba.

Desktopové aplikace PhotoSync jsou ke stažení zdarma, verze pro iOS stojí v iTunes App Store 3 $, zatímco verze pro Android nabízí nákupy v aplikaci.

Stáhněte si PhotoSync z Obchodu Play