Prism je spouštěč zaměřený na aplikace zaměřený na jednoduchost [Android]

Skvělé uživatelské rozhraní je jedním z nejdůležitějších faktorů, zda si aplikaci stáhnout nebo ne, ale nemělo by být jediné. Pokud jde o spouštěče aplikací pro Android, názory mezi designem a jednoduchostí se budou mezi uživateli velmi lišit. Někteří lidé mají rádi spoustu možností přizpůsobení a nádherné uživatelské rozhraní, ale jiní chtějí jednoduše spouštěcí aplikaci, která funguje a poskytuje rychlý přístup k nainstalovaným aplikacím a důležitým nastavením systému Android. V Obchodě Google Play opravdu není nedostatek spouštěčů aplikací, ale Prism Launcher je údajně zaměřen na uživatele, kteří potřebují výměnu spouštěče holé kosti. Aplikace je stále v rané BETA verzi, takže neočekávejte příliš mnoho funkcí hned po vybalení.

  Tomi File Manager vám umožní spravovat soubory a dávkové odinstalování aplikací [Android]

Většina spouštěčů aplikací dostupných na Google Play sdílí společný designový jazyk; domovská obrazovka plná ikon a widgetů doplněná dokem a zásuvkou aplikací, která vám umožní rychle otevřít nainstalované aplikace. Na druhou stranu Prism Launcher má jednodušší přístup; místo toho, abyste si pohrávali s widgety, lze na domovskou obrazovku načíst až 9 zástupců aplikací. To znamená, že nemůžete přidávat vlastní balíčky ikon, ani nemůžete jednotlivé ikony žádným způsobem přizpůsobovat. Launcher je tak barebones, jak jen může být.

Přejetím prstu nahoru z domovské obrazovky Prism se otevře zásuvka aplikací, kde jsou všechny položky rozmístěny ve svislém pořadí, což znamená, že můžete posouvat nahoru a dolů a odhalit další aplikace. Klepnutím a podržením ikony zobrazíte malou nabídku, kde můžete přejít na obrazovku Informace o aplikaci, aplikaci okamžitě odinstalovat a také ji přidat na domovskou obrazovku. V případě, že potřebujete odebrat aplikaci z posledně jmenovaného, ​​můžete jednoduše klepnout a podržet na její ikonu.

  Selektivně zobrazujte oznámení z aplikací na domovské a uzamčené obrazovce [Android]

Zásuvka aplikací má v horní části také vyhledávací panel, který vám umožní rychle vyhledávat dotazy ve Vyhledávání Google. Malá, ale užitečná funkce této aplikace.

Pokud jde o přizpůsobení, Prism Launcher není nijak neuvěřitelně nabitý funkcemi. K jednoduchému menu se dostanete dvojitým klepnutím na domovskou obrazovku Prism. Tato nabídka vám nanejvýš umožňuje změnit tapetu domovské obrazovky, otevřít Nastavení systému Android, zásuvku aplikací nebo se vrátit na domovskou obrazovku. I když doufáme, že vývojář v budoucích aktualizacích přidá další funkce.

Celkově vzato je Prims Launcher bezpochyby jednou z nejjednodušších spouštěcích aplikací, jaké jsme dosud viděli. Je zdarma ke stažení na Google Play Store.

  Jak odesílat a zařazovat příspěvky Reddit do Chromecastu z telefonu Android

Nainstalujte Prism Launcher z Obchodu Play

x