Přístup a úprava nastavení zvuku v systému Android

Musím se přiznat, že jsem zarytým hudebním fanouškem a vášnivý hudební posluchač ve mně miluje pouze ostré zvuky ze špičkového hardwarového vybavení. Někdy však špatná optimalizace na straně softwaru může vést k propastnému zážitku z poslechu; něco z kvality zvuku se může ztratit a jindy zase zkreslený zvuk natolik, že se to ani nevyplatí vůbec poslouchat. Naštěstí má obchod Google Play několik opravdu pěkných ekvalizérů, které zlepšují kvalitu zvuku a jasnost skladeb během okamžiku. Floating Equalizer je jednou z takových bezplatných aplikací, která vám umožní upravit různá nastavení ekvalizace zvuku.

Na Floating Equalizer je dobré to, že funguje opravdu dobře v celé řadě hudebních aplikací. A přestože hlavní hudební přehrávače pro Android jsou dodávány s ekvalizérem ihned po vybalení, plovoucí ekvalizér se může ukázat jako užitečný s těmi, které nemají, jako je oficiální aplikace YouTube. Kromě YouTube funguje aplikace bez problémů s Google Music, Tunein, MX Player a Spotify. Stručně řečeno, umožňuje vám zlepšit kvalitu zvuku bez ohledu na to, ze které aplikace se přehrává.

Nejzajímavější na Floating Equalizer je jeho design. Lze ji použít jako plovoucí ikonu, kterou můžete přesunout kamkoli na obrazovce jednoduchým přetažením, zatímco rychlé klepnutí a podržení vám umožní přistupovat k aplikaci přes jakoukoli jinou aktuálně spuštěnou aplikaci, jako jsou webové prohlížeče, hry, instant messenger a co ještě To vám dává větší kontrolu nad aplikací jako celkem.

Druhý režim nazývaný statický režim vám umožňuje aktivovat aplikaci prostřednictvím oznamovací lišty. Oba režimy fungují tak, jak by měly, i když jsem zjistil, že metoda Static je mnohem intuitivnější, protože se nemusíte potýkat s žádnou rušivou plovoucí ikonou.

Po drobném doladění zjistíte, že aplikace nabízí vynikající kvalitu zvuku a přesnost, kterou můžete mít s posuvníky, je prostě skvělá. Aplikace je také dodávána se základním zesilovačem a obvyklými předvolbami, jako je rock, dance, flat, hip hop, s možností zadat ruční nastavení.

Celkově vzato je Floating Equalizer výjimečný nástroj, který, i když má velmi základní uspořádání, nabízí obrovské zlepšení zvuku. Je k dispozici zdarma v Obchodě Google Play.

Nainstalujte Floating Equalizer z Obchodu Play

[ via Lifehacker ]