Přizpůsobte si rozložení ikon ve složkách iOS 7 pomocí FolderEnhancer

Brzy po vydání iOS 7 jsme se zabývali metodou, která zneužila chybu nalezenou v aktualizovaném firmwaru a umožnila uživatelům vytvářet složky ve složkách na jejich iPhone. Tato funkce docela připomíná slavný útěk z vězení s názvem FolderEnhancer, který oživil koncept vnořených složek na starších verzích iOS. I když iOS 7 vylepšil mnoho aspektů složek, stále nepřinesl vnořené složky a možnost přizpůsobit rozložení ikon. To je důvod, proč je FolderEnhancer pro iOS 7 stále relevantní verzí, protože umožňuje uživatelům vytvářet víceúrovňové složky na jejich zařízeních iOS a lze je také použít ke změně počtu ikon, které se zobrazují v každém řádku a sloupci složek. Různé aspekty animací souvisejících se složkami v iOS 7 lze také ovládat pomocí vyladění a dokonce můžete změnit chování složek po spuštění aplikace.

Chcete-li vytvořit vnořené složky, jednoduše spusťte libovolnou složku v zařízení a přetáhněte ikonu aplikace přes jinou, stejně jako se složky vytvářejí na domovské obrazovce. Podsložky lze pojmenovat podle vašeho výběru a domovská obrazovka nabízí miniaturizovaný pohled na všechny vnořené složky.

FolderEnhancer je třeba nakonfigurovat prostřednictvím nabídky Nastavení. Nabízené možnosti nejsou příliš složité a lze je celkem snadno pochopit. Sekce ‚Efekt‘ vám ​​umožňuje přepínat výchozí animaci složky. Druhá možnost v této části umožňuje uživatelům ponechat tapetu statickou na pozadí složky, jakmile byla otevřena.

Druhá část nastavení FolderEnhancer se zabývá uzavřením složky. Vzhledem k tomu, že největší funkcí tohoto vylepšení jsou vnořené složky, může být situace trochu hektická, pokud se chcete rychle vrátit na Springboard a ukončit všechny složky. Tento potenciální problém řeší FolderEnhancer automatickým zavíráním složek při každém spuštění aplikace nebo když uživatel stiskne tlačítko Domů.

Chcete-li změnit rozložení ikon uvnitř složek, vyberte počet řádků a sloupců, které tam chcete umístit. Po provedení této volby musí zařízení projít reprringem, než se změny projeví. FolderEnhancer zobrazí možnost automatického opakování po každé změně.

FolderEnhancer pro iOS 7 stojí 0,99 $ a je k dispozici v repozitáři BigBoss v obchodě Cydia. Po omezenou dobu, pokud si zakoupíte klasickou verzi vylepšení (pro starší verze iOS), bude varianta iOS 7 dostupná zdarma. Takže si pospěšte a vezměte si nejnovější iteraci FolderEnhancer právě teď, zvláště pokud jste stávajícím uživatelem.