Proč Facebooku trvá zveřejňování příspěvků?

Stejně jako všechny ostatní aplikace pro sociální média a sítě vám také Facebook poskytuje platformu pro nahrávání vašich fotografií, videí a stavu, procházení vašich novinek a mnoho dalšího. Umožňuje vám také sdílet jakékoli informace po celém světě. Zaměřuje se hlavně na to, aby se svět otevřel lidem a může k němu mít přístup kdokoli na světě. Má aplikaci messenger, která umožňuje lidem spolu chatovat. Facebook má miliardy uživatelů, což vede k mnoha online problémům, jako je silný provoz při nahrávání příspěvků, nefunkčnost serveru, chyby na Facebooku, zpoždění při nahrávání příspěvků atd. Zejména aplikace Facebook nainstalovaná na telefonech má mnoho takových problémů a je velmi obtížná a frustrující pro uživatele a tvůrce při nahrávání a používání této aplikace pro práci. Tento článek vám pomůže pochopit, proč Facebooku chvíli trvá zveřejňování příspěvků a jak zrušit nahrávání příspěvku na Facebook. Také se dozvíte, proč Facebook uvízl na zveřejňování a nenahrávání videí na Facebook.

Proč Facebooku trvá zveřejňování příspěvků?

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste zjistili, proč Facebooku chvíli trvá, než zveřejní podrobné informace.

  Jak odebrat aplikaci nebo službu z vašeho účtu na Facebooku

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

Dochází ke zpoždění příspěvků na Facebooku?

Ano, někdy může dojít k mírnému zpoždění při zveřejňování Facebook. Může k tomu dojít z mnoha důvodů, například zpracování vašeho příspěvku na Facebooku může nějakou dobu trvat, protože je o něco delší nebo kvalita příspěvku je příliš vysoká, což Facebooku trvá dlouho. Kromě toho mohou být příčinou tohoto zpoždění externí faktory, jako je připojení k internetu nebo pomalé síťové podmínky. Obvykle za správných podmínek nedochází k žádné prodlevě při zveřejňování příspěvků na Facebooku, zejména při nahrávání fotografií.

Jak dlouho trvá zpracování videa na Facebooku?

Při zveřejňování videa na Facebooku dochází k určitému zpoždění, protože Facebook potřebuje nějaký čas na zpracování videa. Zpoždění závisí také na kvalitě a typu použitého prohlížeče pro připojení k internetu a také na rychlosti internetu pro provoz Facebooku. Doba potřebná ke zpracování videa závisí na délce videa. Někdy to u fotek může trvat 3–4 sekundy a u videí o velikosti 3–10 MB to obvykle trvá déle než 10 sekund. U videí větších velikostí to zabere ještě více času.

Jak dlouhé video můžete zveřejnit na Facebooku?

Facebook uživatelům ve výchozím nastavení umožňuje zveřejňovat videa dlouhá 240 minut. Obvykle je pro lidi obtížné nahrávat velká videa, protože Facebook omezuje nahrávání videí na 240 minut. Před nahráním na Facebook však můžete své video rozdělit na části. Tato metoda je mezi tvůrci běžná, protože většinou zveřejňují vlogy a delší videa. Tato metoda proto vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu, protože musíte nahrávat velké množství částí videa současně.

Jak dlouho trvá nahrání 20minutového videa na Facebook?

Zpracování 20minutového videa trvá Facebooku téměř 10–15 minut. Pokud je video ve vyšší kvalitě, trvá to o něco déle, asi 15–20 minut. Měli byste mít na paměti, že Facebook umožňuje nahrávání videí kratších než 60 minut. Pokud nahráváte videa delší dobu, bude ovlivněna kvalita videa a také doba potřebná ke zpracování.

  Prohlédněte si své zdroje na Instagramu, Facebooku a Twitteru na jednom místě

Proč se moje video nenahrává na Facebook?

Vaše video se možná nenahrává na Facebook z několika důvodů.

  • První věc, kterou byste měli zkontrolovat, je vaše internetové připojení a rychlost, protože většina zpoždění při odesílání nastává kvůli špatné síti a pomalé rychlosti internetu.
  • Dokonce i délka nebo kvalita videa může být důvodem, proč se vaše video nenahrává na Facebook.
  • Navíc formát videa nemusí být podporován Facebookem.

V těchto případech můžete zrušit nahrávání příspěvku na Facebook a zkusit jej nahrát znovu.

Proč trvá zveřejnění videa na Facebooku tak dlouho? Proč Facebooku trvá zveřejňování videí?

Jak již bylo zmíněno, v tomto případě může být mnoho důvodů. Facebook s největší pravděpodobností zabere spoustu času zpracování videa, které má být nahráno. Pokud Facebooku chvíli trvá zveřejňování videí, může to být způsobeno tím, že je vaše video příliš dlouhé, jeho kvalita je vysoká nebo rychlost internetu je pomalá.

Proč se nahrávání videa na Facebook zasekne při dokončování?

Velmi špatná síť a pomalá rychlost internetu jsou některé z hlavních faktorů zpoždění při nahrávání a uvíznutí při dokončování procesu nahrávání videí. Někdy je při nahrávání na Facebooku silný online provoz. Zpracování tedy může trvat dlouho. Před nahráním na Facebook byste navíc měli jednou zkontrolovat velikost, formát a kvalitu videa. Měli byste také pravidelně vymazávat soubory cookie a mezipaměti Facebooku, abyste se vyhnuli zasažení Facebooku při zveřejňování.

Proč můj příspěvek na Facebooku trvá tak dlouho?

Jak již bylo zmíněno, existuje několik faktorů souvisejících s tím, že váš příspěvek se nahraje na Facebook dlouho.

Proč Facebook Saying publikuje nějakou dobu?

Pokud Facebook ukazuje, že odeslání zprávy chvíli trvá, znamená to, že zpracování příspěvku před nahráním na platformu trvá dlouho. Při zpracování obvykle kontroluje formát příspěvku, typ příspěvku, kompatibilitu příspěvku s pokyny a mnoho dalších věcí.

  Vytvářejte chatovací skupiny na Facebooku a přeposílejte zprávy na svém iPhone

Proč se můj příspěvek nezveřejňuje na Facebooku?

Váš příspěvek nebo video se nenahrává na Facebook z určitých důvodů, jak již bylo zmíněno dříve, například může být zapotřebí delší doba zpracování, není podporován formát příspěvku, problémy s internetem a sítí atd. Musíte odinstalovat a poté znovu nainstalovat svůj Facebook, aby bude to fungovat správně.

Proč se můj příspěvek na Facebooku zasekává při dokončování? Proč Facebook zasekává zveřejňování?

Silný online provoz, chyby serveru, nevhodný formát, typ videa a délka videí, nevhodné prohlížeče používané k ovládání, připojení k internetu a rychlost jsou některé z příčin, kvůli kterým se váš Facebook zasekl při dokončování nahrávání. Nahrávání příspěvku na Facebook můžete zrušit a pokusit se příspěvek nahrát znovu.

Proč Facebooku trvá zveřejnění fotografie?

Stejné příčiny mohou nastat i při zveřejňování fotografie jako při zveřejňování videa. Vzhledem k tomu, že Facebook je online platforma a ke svému fungování vyžaduje správné připojení k internetu a síť, může při zveřejňování fotografie nebo videa nebo jakéhokoli příspěvku dojít k mnoha chybám.

Proč Facebooku trvá zveřejňování příspěvků na iPhone?

Pokud má aplikace Facebook chyby, způsobí potíže v aplikaci Facebook pro Android a iPhone.

Proč nemůžete přidávat příspěvky, když média nahrávají na Facebook?

Během nahrávání médií na Facebook nemůžete posílat příspěvky ze stejných důvodů, jaké byly zmíněny dříve, jako je nesprávný formát, dlouhá délka videa, vysoká kvalita videa nebo obrázků a špatné připojení k internetu. Před odesláním upravené fotografie můžete zkusit odeslat svou původní fotografii, protože upravený formát nemusí být na Facebooku podporován.

Jak zrušit nahrávání příspěvku na Facebook?

Pokud se při nahrávání příspěvku zasekne při nahrávání na Facebook, můžete postupovat podle následujících kroků:

1. Přejděte do Nastavení telefonu.

2. Klepněte na Aplikace a upozornění.

3. Klepněte na Facebook.

4. Vyberte možnost Úložiště.

5. Klepněte na možnost VYMAZAT ÚLOŽIŠTĚ.

6. Poté klepnutím na OK potvrďte výzvu.

Pokud se při nahrávání příspěvku na Facebook zaseknete, můžete postupovat podle těchto kroků. Tyto kroky vám pomohou zbavit se zaseknutého příspěvku a můžete jej zkusit odeslat znovu.

Vzhledem k tomu, že Facebook funguje pomocí internetu a tisíce uživatelů tuto platformu používají současně, je pro Facebook obtížné zpracovat tolik dat najednou. To je důvod, proč je někdy nepředvídatelné zjistit přesný důvod zpoždění při nahrávání příspěvků na Facebook.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, proč Facebooku chvíli trvá zveřejňování příspěvků. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.