Proč je Dark Souls tak těžké?

Vývojář videoher From Software vytvořil Dark Souls. Společnost Namco Bandai Games vydala hru pro PlayStation 3 a Xbox 360. Dříve byla vytvořena pod pseudonymem Project dark a je logickým pokračováním Demon’s Souls. Využívá také modernizovanou verzi enginu hry. Dark Souls je těžké, protože vás nedrží za ruku a nenutí vás prohlížet, někdy až k vzteku, regiony, které jste již dokončili. Hra Dark Souls je 86 hodin včetně pokračování. Pojďme se v tomto článku dozvědět více o nejtěžší hře všech dob, o tom, jak si Dark Souls usnadnit, jak si hru Dark Souls projít a proč je temné duše tak těžké.

Proč je Dark Souls tak těžké?

Proč je Dark Souls tak těžké, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Jaká je vůbec nejtěžší hra?

Zajímá vás, jaká je vůbec nejtěžší hra? Dark Souls je jedním z nich, protože je dobře známo, že patří mezi nejbolestivější videohry současnosti. S překážkami na každém kroku a nepřáteli, kteří jsou až příliš dychtiví vás zabít, Dark Souls trestá stejně tvrdě, jako odměňuje. Protože to mění způsob, jakým hrajete akční hry, je to náročné. Pohyb v této hře je často metodický a pomalý, na rozdíl od jiných akčních her jako Devil May Cry nebo Bayonetta. Nyní víme jen málo o tom, proč je Dark Souls tak těžké.

Jaká je nejtěžší Souls hra?

Během několika let se série her From Software vyvinula z malého subžánru do subžánru, který tento žánr definoval. Wow!! Docela úspěch. Posuneme-li se dále, mají rozsáhlou knihovnu složitě navržených světů s mimořádně náročnými změnami. Není možné přeceňovat, jak náročné jsou tyto hry, které často představují překážku pro mnoho hráčů. Vzhledem k tomu, že šlo o představení tohoto žánru mnoha hráčům, je Dark Souls nabízeno jako nejnáročnější pro skupinu, která se skládá z her jako Elden Ring, A-tier, Sekiro, Bloodborne a tak dále, a to především díky svému koncepčnímu designu. Je to jediná hra, která odpovídá popisu, že je benchmarkem pro obtížnost FromSoft.

  Úvod do Dual Track Agile pro produktové manažery

Je Dark Souls nejtěžší hrou všech dob?

Ne, Dark Souls není nejtěžší hra vůbec. Podle studie Ninja Gaiden byla vyhlášena nejtěžší hrou na dokončení, následovaná Dark Souls a Osu. V Dark Souls může smrt nešťastnou smrtí, jako je obklíčení zombiemi s kopími a sekerami, bodnutí zbloudilým šípem a začátek znovu, trvat až dvě hodiny. Dark Souls je více náročné než těžké; je vyloženě tuhá a obtížným způsobem. Prostě vás odmítne jako protilátku, pokud na krátkou dobu zakolísáte během jednoho z jeho monster soubojů nebo ošklivých přepadení. Pokud se k němu však budete chovat ohleduplně, nakonec zjistíte, že ono respektuje vás, protože si s vámi nebude hrát.

Proč je Dark Souls tak těžké?

Dark Souls je tak těžké, protože je to podivně dlouhá hra, která vás zatěžuje až do samého konce. Je to jedna z nejsnáze rozbitných her, kterou lze hrát. Pro začínající hráče je to hodně utrpení. Má nějaké chyby a pochybná designová rozhodnutí, ale celkově je to hra svého žánru a přitom zvláštně návyková. I když mnohokrát selžete, udrží vás to na háku a zvědavosti vědět, co bude dál.

Je Dark Souls dokonce tak těžké?

Ne, je to náročná série, ale ne nepřekonatelná. Poté, co několikrát zemřete, se naučíte, jak se zmocnit různých míst a porazit konkrétní bosse, jak popsali jiní. Dark Souls mají některé věci, které v případě potřeby hru zjednoduší. Je to nárazová lekce pro naivky, ale pro ty, kteří nejsou otrlí starými dobrými časy hraní, bude nedostatek držení za ruku znepokojující. Vyvine se do velmi cerebrálního dobrodružství, které vyžaduje pečlivou přípravu a provedení, aby postoupilo a přežilo. Můžete si to usnadnit hraním v režimu ukládání a díky praxi si tuto hru můžete užít. Tato hra vás naučí trpělivosti, ne-li čemukoli jinému.

Existuje způsob, jak usnadnit Dark Souls?

Ano, hraní na save, který má vše odemčené, je nejlepší způsob, jak si Dark Souls zjednodušit. Vzhledem k tomu, že neprovádějí žádné změny ve hře, jsou tyto mody také nejméně snadno sledovatelné v této sérii. Místo toho poskytují několik vlastních uložení, která umožňují hráčům přistupovat ke hře téměř podle svého výběru. Tuto hru si můžete usnadnit i hraním v co-opu, kde sdílíte duše, a o své duše nepřijdete. Proto je to všechno o strategii a používání dostupných zbraní a zbraní moudře.

  Není potřeba žádný kabel: Jak streamovat zápas hvězd NBA

Je Dark Souls těžší než Sekiro?

Ano, Sekiro je těžší než Dark Souls. Sekiro může skončit mezi nejtěžšími videohrami, které kdy byly vytvořeny. Podle Forbesu je těžší než kterákoli ze Soulových her. V Sekiru musíte pracovat pro každý centimetr. Sekiro dává průzkumu menší prioritu ve srovnání s Dark Souls. V Sekiru je vzdálenost mezi bezpečnými místy menší, ale každý nový segment ukotví obzvláště náročný nepřítel nebo monstrum.

v Sekiro: Stíny umírají dvakrát, každá výhra se zdá být ještě nepravděpodobnější než ta poslední, když probojováváte stále těžší bitvy. Hra má také omezení, pokud jde o sílu, která může být při hraní dráždivá. Na bojový systém je těžké si zvyknout a přiměje vás vyhrát na základě vašich dovedností a znalostí. Sekiro, stejně jako jeho předchůdci, je jedinečným hardcore herním zážitkem, i když se přiklání více k akci než RPG. Je to těžké jen díky svému mechanismu a designu dané softwarovou společností, která jej vlastní.

Je Doom těžší než Dark Souls?

Ano, ale hlavně pro začátečníky. Od té doby Doom Eternal je tak komplikovaná střílečka z pohledu první osoby, bude pravděpodobně mnohem těžší než temné duše. Jakmile však zvládnete herní smyčku, máte přístup k mnohem více nástrojům pro přežití, než byste měli ve hře Dark Souls. V Doom Eternal jsou čtyři typická nastavení obtížnosti:

  • Jsem Too Young To Die
  • Hurt Me Plenty
  • Ultra-násilí
  • Ultra noční můra

Ultra-Nightmare je nejtěžší obtížnost v Doom Eternal. Ve všech stupních obtížnosti je počet démonů, se kterými se setkáte, a rychlost, jakou vystřelují své projektily, konstantní. Hordy Doom Eternal jsou kruté, početné a trestající.

Které Dark Souls je nejdelší?

Dark Souls 2 trvá 37 hodin u hlavního příběhu a neuvěřitelných 27 hodin u vedlejších úkolů, což z něj dělá nejdelší hru FromSoftware inspirovanou Souls. Celkový čas se tak dostal na ohromujících 191 hodin. Jedná se o konzervativnější odhady doby dokončení, protože hry Souls jsou známé tím, že jsou obtížné a postrádají posuvník obtížnosti. Skutečný čas dokončení tedy bude záviset na hráči. Vzhledem k tomu, že mnoho Souls her zabere celou druhou hru, aby získaly každou trofej, mohou mít dokončovací hráči delší zkušenost než speedrunneri, kteří mohou hry dohrát za zlomek času.

  Jak připojit Disk Google k Slacku

Jak dlouho trvá hra Dark Souls?

Jak jsme si přečetli výše, hra Dark Souls otestuje vaši trpělivost a povzbudí vás, abyste pokračovali. Hra je dobře známá pro svou obtížnost a bohatou tradici, která vypráví přesvědčivý příběh a fanoušci po celém světě sérii obdivují. V této dlouhé videohře musíte bojovat s několika bossy.

  • Na dohrání základní hry budete potřebovat alespoň 40 hodin kvůli důmyslně zpracovaným prostředím, propojenému světu a impozantním nepřátelům, se kterými se setkáte.
  • Pokud však chcete hrát více neformálně a možná prozkoumat pár věcí, můžete očekávat dalších 20 hodin navíc, čímž se celková doba hraní zvýší na přibližně 60 hodin.
  • Jeho hratelnost vás zaujala; říše je fascinující se o ní dozvědět a děj je neuvěřitelně poutavý. Pokud chcete vidět vše, získat každou zbraň a zvládnout každé kouzlo, budete k jeho dokončení potřebovat více než 100 hodin s průvodcem nebo bez něj.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, proč je Dark Souls tak těžké a jak dlouho trvá hraní Dark Souls. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x