První notebook na trhu s procesorem Intel Core Ultra 7

Nejlepší a nejnovější technologie, gadgety a chytrá zařízení jsou představeny předními technologickými společnostmi na Mobile World Congress (MWC) 2024, který se koná v Barceloně od 26. do 29. února 2024. Jedním z výjimečných produktů, které byly letos představeny, byl Megabook T16 Pro společnosti TECNO. Notebook 2024 Ultra, kombinující nejnovější procesory Intel, nejlepší AI ve své třídě, nabitý výkon a špičkovou výdrž baterie.

TECNO je globální inovativní technologická značka působící ve více než 70 zemích světa. Megabook T16 Pro 2024 Ultra byl vyvinut v souladu s podstatou značky „Stop At Nothing“, což je závazek společnosti TECNO odemykat ty nejlepší a nejnovější technologie pro perspektivní jednotlivce a inspirovat je, aby nikdy nepřestali sledovat své cíle a svou vizi. pro nejlepší budoucnost.

  5 způsobů, jak vydělat více peněz v 'Stardew Valley'

Výkonný umělec s výjimečnými schopnostmi umělé inteligence pro profesionály

S umělou inteligencí převládající v každém aspektu našeho života je Megabook T16 Pro 2024 navržen tak, aby integroval průmyslové aplikace umělé inteligence do každodenního života lidí. Vestavěný PC Manager Megabooku spolupracuje s procesorem Intel Core Ultra a NPU pro zvýšení produktivity při zachování soukromí a flexibility uživatele. Jako uživatel budete moci dosáhnout AI Image, AI Conference, PC Cloning a System Optimization atd. v provozní lokalizaci. Megabook T16 Pro 2024 Ultra také podporuje systém Windows 11 s Microsoft Copilot.

Megabook T16 Pro 2024 Ultra je dodáván s možností procesorů Intel Core Ultra 7 a Ultra 5, až 32 GB LPddr5 RAM a 1 TB úložiště PCIE 4.0 SSD. Své nejnáročnější úkoly zvládnete s lehkostí díky jeho ultračistému rozlišení 2,5K, ultra-nekonečné 16palcové obrazovce se 100% RGB barvami a jasem 400 nitů.

  iPhone 15 Pro vs. iPhone 14 Pro: Měli byste upgradovat?

Stylový, elegantní, kompaktní a lehký Megabook T16 Pro 2024 Ultra je spolehlivým pracovním společníkem pro obchodní a kreativní profesionály. Navíc jeho špičková 99,99Wh velká baterie poskytne nepřetržité používání 20,5 hodiny. 100W rychlonabíječka vás navíc dostane během okamžiku.

Díky několika portům pro lepší konektivitu a 2MP 1080 HP fotoaparátu je TECNO Megabook T16 Pro 2024 Ultra vyroben tak, aby splňoval požadavky moderního hraní her, produktivity a tvorby obsahu, zejména s umělou inteligencí.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.