S těmito 14 řešeními je správa restaurace snadná

Obecně platí, že většina softwaru pro správu restaurací, který je dnes na trhu k dispozici, je obohacena o funkce, jako je fakturace, CRM, zásoby a inventář a reporting a analýzy.

Můžete tedy s jistotou říci, že tyto časově náročné úkoly můžete automatizovat pomocí softwaru pro správu restaurací a snížit odpovědnost managementu. Na druhou stranu může také poskytnout zákazníkům bohaté zkušenosti a omezit lidské chyby.

V tomto článku jsme diskutovali o nejlepším softwaru pro správu restaurací, který se může ukázat jako zachránce pro management a majitele restaurací.

Otevřít tabulku

Otevřít tabulku je dokonalé řešení pro správu restaurací, které se hodí k přijímání rezervací od zákazníků online a k odpovídajícím rezervacím stolů. Má dva primární moduly, a to Connect a Guest Center.

Modul Connect zachycuje požadavky na online rezervaci a je-li přizpůsoben, může informovat hosty o nabídkách a akcích, které mohou využít. Software může také shromažďovat speciální požadavky, jako jsou preference sedadel, rezervace pro zvláštní příležitost atd.

Modul Guest Center umožňuje manažerům synchronizovat OpenTable s jejich mobilem a sledovat dostupné stoly a zároveň být informováni o čase stráveném každým hostem.

Kromě těchto modulů jsou k dispozici také další funkce, jako je modul správy dárků, platební modul a soukromé stravování. Dárkový modul umožňuje zákazníkům odesílat a přijímat dárkové karty. Podobně platební modul aplikace poskytuje hostům způsob, jak provádět platby online.

OpenTable nabízí zkušební dobu 30 dní a její plány předplatného začínají na 39 $, účtované měsíčně.

Nahoru Menu je platforma pro optimalizaci objednávání a rozvozu jídel pro restaurace, která jim umožňuje vyřizovat objednávky zákazníků, přijímat platby, rezervovat stoly pro hosty, nabízet promo kódy a tak dále. Jeho online platforma pro správu objednávek vám umožňuje přijímat a odmítat požadavky zákazníků na objednávky.

UpMenu umožňuje restauracím vytvářet přizpůsobené mobilní aplikace a webové stránky. Je také možné vytvořit si jídelní lístek, kde jsou potraviny rozděleny do menu a podmenu. Díky systému zpětné vazby můžete zákazníkům posílat formuláře, abyste zachytili jejich zpětnou vazbu, která může pomoci zlepšit službu. Jeho marketingové nástroje jsou užitečné pro zasílání cílených e-mailů, oznámení push a propagačních SMS zákazníkům.

Dodává se také s rozhraním pro programování aplikací (API), které integruje UpMenu s řešením prodeje, dodání, plateb, marketingu a CMS jiného dodavatele. Kromě toho je také možné spustit pro zákazníky věrnostní programy, které jim umožní využívat slevy a položky zdarma při platbách.

Cena za UpMenu začíná na 49 USD měsíčně.

GloriaFood

Promluvme si o GloriaFood, což je další cloudová platforma pro objednávání a rozvoz jídel, která umožňuje majitelům restaurací vyřizovat POS, spravovat objednávky, rezervovat stoly a provozovat propagační aktivity. Jeho plnohodnotný administrační panel vám umožňuje nastavit více míst doručení, zadat minimální objednávky, určit poplatky za doručení na základě oblastí doručení a tak dále.

GloriaFood má vestavěný modul pro tvorbu menu, který vám umožňuje digitálně vytvářet menu restaurací; přidáním kategorií potravin, jejich cenových podrobností a obrázků. Může se bez problémů integrovat se všemi aplikacemi třetích stran, jako jsou QuestTag, Orderlord, Tookan, GetSwift, ItsaCheckmate, Ordermark a další.

Kromě toho podniky dostávají aktualizace o nových objednávkách a mohou přijímat nebo odmítat požadavky v závislosti na dostupnosti potravin. Kromě toho může být také nakonfigurován tak, aby umožňoval uživatelům rezervovat stoly pomocí webových formulářů. GloriaFood má vyhrazený modul, který pomáhá cílit na potenciální zákazníky tím, že jim nabízí propagační kupony a slevy.

GloriaFood nabízí v bezplatné verzi několik funkcí. Je však možné upgradovat na prémiové verze, které začínají na 29 $.

  Jak sdílet soubory na Tor z Linuxu s Onion Share

Přípitek

Toast je cloudový nástroj pro řešení POS, hardwaru, softwaru a zpracování plateb, který majitelům restaurací umožňuje snížit obchodní výdaje, zlepšit efektivitu zaměstnanců a zlepšit zákaznickou zkušenost. Je to perfektní volba pro podniky nabízející stravovací služby, jako jsou prodejny potravin, luxusní restaurace, pekárny, pizzerie, bary a další.

Modul pro správu menu se hodí k návrhu menu a kategorizaci kuchyní do skupin a podskupin. Dále můžete také nabízet různá menu různým zákazníkům (online/offline) a dokonce navrhnout speciální menu pro určité časové období. V současné době lze Toast synchronizovat pouze s tablety Android a nikoli s iPady.

Objednávkový modul umožňuje přijímat požadavky na objednávku a zasílat jim upozornění, když je objednávka připravena k odběru. Navíc má integrované funkce, které zákazníkům umožňují rozdělit účty a potraviny mezi sebou. Zahrnuje také možnosti sledování prodeje v reálném čase, takže podniky mají představu o tom, jak dlouho zásoby vydrží.

Verze Starter Toast nabízí omezené možnosti a je ideální pro malé restaurace. Základní verze je však vhodnou volbou pro velké prodejny potravin.

7 směna

7 směn je platforma pro správu restaurací, která zákazníkům umožňuje plánovat personál a zlepšit efektivitu členů týmu. Jeho plánovač drag and drop vám umožňuje vytvořit plány směn na příští týden a publikovat je pomocí pouhých několika kliknutí. To zajistí, že vaše restaurace bude mít dostatek zaměstnanců, takže se můžete soustředit na jiné aspekty obchodního růstu.

7shifts nabízí předpřipravené šablony rozvrhu, které berou v úvahu faktory, jako je dostupnost, volno, přesčasy a dodržování pracovních předpisů. Tyto šablony lze upravit tak, aby se přizpůsobila velikost oddělení, zaměstnanci a typ rozvrhu vašich restaurací a nabídly tak jednodušší a rychlejší způsob plánování.

Tato platforma také obsahuje další funkce, jako jsou vestavěné nástroje pro chat a oznámení, které se hodí pro komunikaci se zaměstnanci na cestách.

7Shifts nabízí omezené funkce pro restaurace do 10 zaměstnanců zdarma. Pro restaurace, které mají více zaměstnanců, plány začínají na 17,99 dolaru.

DORT

DORT je software Point of Sales, který uspokojí všechny vaše obchodní potřeby a pomůže urychlit provoz restaurace v restauraci s kompletním servisem. Tento přímočarý a intuitivní software dokáže zvládnout poptávku ve špičce díky vestavěným OrderPads, které zefektivňují příchozí objednávky.

Tímto způsobem mohou restaurace obsluhovat své zákazníky rychleji, vyhýbat se lidským chybám, generovat rychlé účtenky a poskytovat vynikající služby zákazníkům. Zajímavou věcí na CAKE je displej orientovaný na zákazníka, který vybízí hosty, aby platili účty, dávali spropitné a podepisovali účtenky, zatímco zaměstnanci jsou zaneprázdněni jinými úkoly. CAKE lze upgradovat a přidat další funkce, jako je přijímání objednávek a plateb od zákazníků přímo od stolu pomocí mobilních OrderPads.

Poskytuje vám také funkce, jako je vytváření profilů Správce hostů a automatická aktualizace aktualizací stavu tabulky pro vaše zákazníky. Umožňuje vám také rychle přizpůsobit nabídku a sledovat inventář, abyste se ujistili, že je skladem. CAKE nabízí různé hardwarové a softwarové balíčky za dostupnou cenu již od 69 USD.

Restaurace365

Restaurace365 je cloudové řešení, které pomáhá restauracím se správou zásob, dohledem nad obchodními operacemi, zpracováním plateb, schvalováním víceúrovňových toků a dalšími. Účetní modul shromažďuje data z POS a následně je přenáší do připojeného mzdového procesoru. Lze jej také použít k sestavování rozpočtů pro několik míst a regulaci nákladů na zásoby. Objednávkový modul umožňuje optimalizaci inventury a sledování zásob.

Restaurant365 má také modul sestav, který generuje přizpůsobitelné sestavy na základě různých nákladových faktorů, včetně prodeje, položek menu, práce, zásob, jídla a dalších. Navíc také pomáhá manažerům při generování výkazů zisků a ztrát v reálném čase, a to není ono. Integrovaný automatizační nástroj lze použít k převodu papírových faktur do digitální podoby, aby mohly být směrovány přes několik kanálů za účelem získání schválení.

  Jak hrát Spelunky na Linuxu

Restaurant365 nabízí cenové plány začínající na 289 USD za prodejnu měsíčně.

Sapaad

Další v řadě je Sapaad, což je webový systém pro správu restaurací s integrovaným POS vhodným pro prodejny potravin všech velikostí, včetně kaváren, objednávek rychlého občerstvení, luxusních restaurací, jídel s sebou a dalších.

Může být nakonfigurován tak, aby zpracovával jedno nebo více míst, aby vyhovoval potřebám vašeho obchodního modelu.
Sapaad obsahuje nástroje pro správu zásob pro správu zásob podle místa, příjem a převod zásob a další. Podobně modul pro správu receptur umožňuje uživatelům navrhovat a upravovat receptury, zaznamenávat si přísady a dokonce analyzovat vliv ceny přísad na cenu položky.

Řídicí panel společnosti Sapaad je nabitý spoustou nástrojů, které poskytují přehled o prodeji a marketingu a upozorňují vás na nízké zásoby. Kromě toho je k dispozici také několik doplňků, jako jsou věrnostní programy, SMS moduly a další. Sapaad také spolupracuje s dodavateli třetích stran, aby poskytoval funkce, jako je integrace účetnictví, modul pro objednávání potravin a kuchyňský displej.

Sapaad se řídí cenovým modelem průběžných plateb a jeho plán začíná na 53,99 USD za jednu prodejnu.

TouchBistro

TouchBistro je all-in-one systém pro správu restaurací, který Business News Daily označil za nejlepší POS software. POS software je navržen pro iPad, přičemž má na paměti návrhy personálu restaurace, aby nabídl snadnější použití a splnil i ty nejmenší potřeby, které vyvstanou. TouchBistro je známo, že svým zákazníkům poskytuje podporu 24×7.

Bez ohledu na typ služby, kterou nabízíte, software zvyšuje prodej restaurací tím, že vám pomáhá poskytovat lepší služby vašim zákazníkům a činit lepší rozhodnutí na základě dat.

Pomocí softwaru POS můžete okamžitě přijímat objednávky u stolu, spravovat rozložení stolu a podlahy, zpracovávat platby a plánovat zaměstnance. Poskytuje také další funkce, jako jsou nástroje pro správu jídelního lístku, správa zásob a věrnostní program, které dále vylepšují funkčnost softwaru. TouchBistro má také plnohodnotný reportovací modul, který umožňuje vzdálený přístup k reportům a analýze prodeje a dalších dat.

TouchBistro nabízí přizpůsobitelné cenové plány začínající na 59 USD.

UpServe

Upserve je snadno použitelný software pro správu restaurací, který obsahuje téměř vše, co potřebujete k růstu restaurace a zvýšení vašich zisků. Je navržen tak, aby vyhovoval potřebám restaurací, barů, kaváren, nočních klubů, a to díky spoustě funkcí obsažených v softwaru pro řešení optimalizované pro iPad a iPhone.

Některé z mnoha funkcí přítomných v softwaru jsou POS, zpracování plateb, správa plánů stolů, sledování doby obratu zákazníků. Upserve umožňuje zákazníkům rozdělit, sloučit nebo sdílet účty nebo provádět platby přiložením karty. Jeho modul pro správu se hodí ke sledování prodeje a analýze trendů, které pomáhají udržovat zásoby.

Má také modul inventáře, který sleduje přísady a upozorní, když se zásoby blíží vyčerpání. Pomocí pozorování získají manažeři v reálném čase přehled o uskutečněných prodejích a mohou také sledovat celkový počet hostů a uskutečněných check-inů. Upserve má splnit tři cenové plány od 59 USD
různé potřeby vaší restaurace.

Lze objednat

Pokud ke správě své restaurace používáte WordPress, pak pro vás bude Orderable perfektní volbou
přijímat online objednávky na vašem webu bez jakýchkoli dalších nákladů. Musíte přidat potraviny, zpracovat je a přiřadit proces doručení, a je to. Orderable udělá vše za vás; dokonce nainstalovat WooCommerce. Orderable je vhodnou volbou pro malé restaurace a kavárny, které nabízejí rozvoz a jídlo s sebou, aby vytvořili platformu pro objednávání jídla na WordPress nebo WooCommerce.

Následují funkce, které dokazují, že Orderable je perfektní volbou pro potravinářské podniky.

 • Žádné další srážky ze strany aplikací třetích stran při zpracování transakcí
 • Služba Orderable je vhodná pro mobily, takže vaši zákazníci mohou zadávat objednávky z platformy.
 • Bezchybný proces objednávání jídla díky jednostránkovému designu.
 • Pomocí flexibilních šablon můžete navrhnout menu během několika minut
 • Nastavte si vlastní poplatky za doručení a nastavte preferované způsoby platby.
 • Dostávejte upozornění, když přijímáte objednávky a posílejte upozornění na objednávku
  dokončení
  Jak se dostat mezi nás na Linuxu

Orderable je bezplatný plugin pro váš web. Můžete však upgradovat plugin na 149 USD a využívat další funkce.

The Plugin menu restaurace for WooCommerce poskytuje snadný a spolehlivý způsob, jak nastavit nabídku online objednávek jídla na WooCommerce. Spousta funkcí v řešení rychlé objednávky pomáhá přeměnit váš web na plnohodnotné řešení objednávání jídel pro potenciální zákazníky.

Umožňuje také navrhnout databázi položek menu podle kategorií, aby zákazníci mohli objednávat potraviny bez jakýchkoli potíží. Plugin menu restaurace pro WooCommerce nabízí výhody:

 • Poskytněte několik možností doručení, jako je bezplatné doručení, expresní doručení a další.
 • Roztřiďte položky nabídky do různých kategorií a seřaďte je v abecedním pořadí.
 • Zobrazte otevírací/zavírací dobu a svátky
 • Miniaplikace košíku zobrazuje souhrn objednávky a možnost přidávat a mazat položky.
 • Zadejte minimální objednací cenu v košíku, aby zákazníci nemohli provést platbu, dokud nesplní kritéria.

Menu restaurace pro cenové plány WooCommerce začíná na 149 dolarech.

BevSpot

BevSpot je pokročilý software pro správu restaurací, který pomáhá správním orgánům při správě zásob, nastavování objednávek, vytváření faktur a vedení záznamů o všech nezbytných prodejních údajích. DevSpot, navržený speciálně pro operační systémy Windows, obsahuje nástroje pro fakturaci a fakturaci, správu zásob, manipulaci s nabídkami, výkaznictví a analytické nástroje na jednom místě.

Je také schopen analyzovat data až po přísady a předpovídat procentuální cenu receptury po zvýšení ceny. Restaurace využívající BevSpot tak mohou inteligentně zvýšit náklady na online a offline objednávky, aby generovaly zisky na maximum.

BevSpot může dále pomoci mapováním receptů v různých restauracích a stimulovat tak lepší výkon receptů. BevSpot lze integrovat s několika aplikacemi třetích stran; Square, Toast, Clover, Micros a Upserve jsou některé z nich. BevSpot nabízí tři cenové plány a ten nejmenší stojí 99 $.

LightSpeedHQ

LightSpeedHQ je pokročilý software pro místo prodeje (POS), který obsahuje funkce správy zásob, které provádějí kritické, ale časově náročné úkoly, jako je správa zásob a manipulace se zaměstnanci. Zbývá vám tedy soustředit se na jiné aspekty vašeho podnikání, jako je škálování podnikání a uspokojování vašich zákazníků.

LightSpeed ​​provádí následující klíčové funkce:

 • Povzbuďte zákazníky, aby se účastnili procesu a prováděli platby online
 • Použijte LightSpeed ​​ke sledování zásob, odesílání nákupních objednávek a nastavení softwaru
  automaticky znovu objednat.
 • Synchronizujte svůj inventář s vestavěným internetovým obchodem, abyste zvýšili hru elektronického obchodování
 • Nastavit kvalitní programy odměn pro zákazníky jako součást zákaznické loajality
  systém.

Cenové plány LightSpeed ​​začínají na 39 dolarech.

Zabalit se

To je vše, co máme v nejlepším shrnutí softwaru pro správu restaurací. Výběr nejlepšího softwaru pro správu restaurací je těžká, ale zásadní volba, protože přímo ovlivňuje výkon vaší restaurace. Ať už vlastníte řetězec restaurací nebo prodejnu pizzy, rozhodnete se pro software pro správu restaurací pro automatizaci vašeho podnikání, jistě vám poskytne neuvěřitelné výsledky. Pokud chcete vytvořit webové stránky své restaurace, zde je několik vynikajících tvůrců webových stránek.

x