Sdílejte soubory, složky a snímky obrazovky jedním kliknutím

Sdílení souborů! Existují doslova desítky start-upů a velkých technologických společností, které pracují na vytvoření dokonalého řešení pro sdílení souborů. Dropbox, OneDrive, Google Drive, iCloud, Box, Amazon Drive – abychom jmenovali alespoň některé z populárních. V čem je Jumpshare jiný? Dříve jsme diskutovali o jejich webovém řešení pro nahrávání, sdílení a prohlížení souborů. Nahrávání a rychlé sdílení není úplně šokující, ale je to jejich komponenta pro online prohlížení, kde se věci opravdu liší – Jumpshare vám umožňuje prohlížet více než 200 formátů souborů přímo ve vašem prohlížeči! Nyní spustili aplikaci pro Windows se záměrem zlepšit pracovní postupy nahrávání a sdílení. Funguje to dobře? Zjistěte to po skoku.

  Jak přizpůsobit svou adresu Gmail za běhu

Upozornění: V duchu úplného zveřejnění bychom rádi informovali naše čtenáře, že Jumpshare a wdzwdz mají společného zakladatele, Ghaus Iftikhar. Napsali jsme upřímnou a nezaujatou recenzi funkcí služby.

Funkčně řečeno, Jumpshare pro Windows funguje přesně jako jeho vynikající protějšek Mac OS X.

Jakýkoli soubor – nebo jakoukoli složku – můžete přetáhnout a okamžitě nahrát na svůj účet Jumpshare. Přímý odkaz na soubor se během nahrávání souboru automaticky zkopíruje do systémové schránky. Tímto způsobem můžete sdílet odkaz s dotčenou stranou, aniž byste čekali na dokončení nahrávání. K dispozici jsou i další základní možnosti sdílení. Soubory lze sdílet několika kliknutími přes e-mail, Facebook a Twitter.

Za mnohem užitečnější však považuji jeho funkci okamžitého sdílení snímků obrazovky. Pořizování snímků obrazovky je běžnou součástí mého každodenního pracovního postupu – zvláště když něco navrhuji nebo vyvíjím – takže možnost sdílet to ve výrazně menším počtu kroků je vysoce atraktivní funkcí. Udělejte standardní snímek obrazovky (nebo konkrétní plodinu pomocí SHIFT + PRTSC) a bude automaticky nahrán online – odkaz zkopírován do schránky a vše! To samo o sobě stojí za vstupné nebo jeho nedostatek: Jumpshare pro Windows je zdarma.

  Legální zobrazení veřejných informací pro připojení 3. stupně na LinkedIn

Proč byste však měli používat Jumpshare pro Windows? Proč ne alternativy jako FluffyApp nebo Droplr?

Z prostého důvodu, že prohlížení souborů je hračka! S více než 200 hlavními a vedlejšími formáty souborů, které lze zobrazit online, vaši příjemci pravděpodobně nikdy neprojdou překážkou instalace softwaru pro prohlížení na jejich vlastním počítači nebo odposlouchávání vás, abyste to udělali za ně. Líbila se mi také jeho schopnost ukázat mi, kolikrát byl můj sdílený soubor zobrazen online.

Jumpshare pro Windows začíná s verzí 1.0 dobře. Mám s tím jeden zásadní problém: neustále využívá 2 % CPU, když běží na pozadí. Pro srovnání, těžší programy jako (jednoduché) karty Chrome, iTunes, Dropbox zabírají méně než 1 %.

  Jak uložit konferenční hovor (a přístupový kód) jako kontakt

Stáhněte si Jumpshare pro Windows

Nezapomeňte nám dát vědět, co si myslíte o Jumpshare, tím, že zanecháte komentář v sekci komentářů níže.