Seskupte e-maily podle typu a posílejte rychlé odpovědi [iOS]

Mailstrom je starý a mimořádně užitečný nástroj, který vám pomůže vyčistit vaši doručenou poštu. Je to jedna z těch inovativních služeb, která k dnešnímu dni nemá nic, co by se jí vzdáleně vyrovnalo. Spark je někde ve stejné kategorii. Je to aplikace pro iOS pro správu e-mailů. Dá se s jistotou říci, že správa e-mailů, i když není nasycená mezera, má několik existujících aplikací a služeb, jejichž cílem je usnadnit ji, a Spark je jen další položka. To, co jej odlišuje, je jeho inteligentní schránka, která odděluje e-maily podle data a typu. Jakmile připojíte své e-mailové účty a Spark synchronizuje váš e-mail, roztřídí je do kategorií; Nové, Zpravodaje, Oznámení a Připnuté e-maily. Poté můžete třídit typ e-mailu, který si potřebujete přečíst jako první. Využívá nějakou nápovědu z doručené pošty Gmailu a má funkci odložení, kterou můžete použít k nastavení připomenutí odpovědi na e-mail nebo jeho sledování. Má tři tlačítka pro rychlou odezvu, na která stačí klepnout, abyste odeslali odpověď na e-mail, a funkci připnutí, která vám umožní připnout e-maily do samostatné schránky, podobně jako ‚označení e-mailem hvězdičkou‘ nebo ‚oblíbené‘. V neposlední řadě má aplikace úžasný počet funkcí přizpůsobení.

Otevřete Spark a připojte e-mailový účet. Můžete propojit více e-mailů a zjistíte, že rozhraní aplikace je poněkud blízké rozhraní aplikace Gmail pro iPhone.

Spark okamžitě třídí e-maily do příslušných typů, přičemž sekce New v horní části zobrazuje nejnovější e-maily pro daný den, po níž následují sekce pro oznámení a e-maily s informačními bulletiny atd. Zelený přepínač v horní části umožňuje přepínat mezi inteligentní a normální doručenou poštou.

Klepněte na e-mail a můžete jej připnout klepnutím na tlačítko špendlíku ve středu obrazovky, můžete pro něj nastavit odložení budíku a pokud posouváte dolů, uvidíte tři tlačítka možností odpovědi.

Připnuté e-maily tvoří samostatnou vlastní schránku. Spark také podporuje všechny hlavní cloudové disky a služby pro sdílení souborů, pokud jde o připojování souborů k e-mailu. Chcete-li získat přístup k možnostem přizpůsobení aplikace, otevřete navigační vysouvací panel a přejděte dolů, abyste viděli možnost Nastavení. Plovoucí tlačítko, které vidíte v navigační zásuvce, vás přenese přímo na obrazovku „Personalizace“.

Můžete si přizpůsobit, zda aplikace zobrazuje oznamovací odznak pro všechny e-maily, nebo jen pro ty nové. Můžete změnit pořadí, ve kterém se doručená pošta zobrazuje, nastavit výchozí akci pro archivaci nebo odstranění e-mailu, přizpůsobit zvuky a spravovat, které cloudové služby jste připojili.

Spark je plnohodnotný e-mailový klient, který se dokáže propojit i s vaším kalendářem a nic nezanechá.

Nainstalujte Spark z App Store