Sledujte, kde zaparkujete své auto, pomocí Auto Finder pro Android

Najít parkovací místo na velkém pozemku může být bolest hlavy, ale co je horší, zapomenete, kde jste zaparkovali své auto. Východní garáž? 3. patro? Místo číslo 84? Není neobvyklé, že se to stane například po únavném dni v práci. Naštěstí dnes existuje aplikace téměř na každý problém a tento není výjimkou. Pokud jste někdy zažili frustraci z parkování auta na velkém parkovišti nebo v přeplněné oblasti a měli jste později problém jej najít, zkuste Auto Finder; jednoduchá, ale funkční aplikace pro Android, která vám umožní označit vaši polohu, kdykoli opustíte auto. Ve skutečnosti lze aplikaci také nastavit tak, aby tuto práci provedla sama, kdykoli zjistí, že opouštíte auto prostřednictvím senzorů, jako je Bluetooth.

Auto Finder řídí dvě hlavní součásti: Google Maps API a GPS senzor vašeho zařízení. Běží na pozadí a zjišťuje vaši přesnou polohu prostřednictvím GPS vašeho telefonu nebo tabletu. Tyto informace používá k tomu, aby zjistil, kdy se pohybujete v autě, ať už je to vaše vlastní nebo cizí, ačkoli jsem nemohl otestovat to druhé. Když zastavíte a zaparkujete, automaticky vám tuto pozici označí.

Můžete také propojit zařízení Bluetooth v autě – jako je stereo – s telefonem nebo tabletem, takže jakmile budete mimo jeho dosah, aplikace s jistotou ví, že jste opustili auto.

Rozhraní je celkem jednoduché. Zobrazí se vám vaše aktuální poloha a poloha vašeho auta na mapě spolu s několika tlačítky ve spodní části, která vám umožní přepínat terén na mapě, spustit Mapy Google, získat trasu zpět k aktuálnímu parkovacímu místu a získat přístup k historii. Sekce historie obsahuje kompletní záznam všech vašich dříve uložených míst nebo míst zjištěných samotným Auto Finder. Pokud chcete ručně určit polohu, aplikace vám poskytne souřadnice zeměpisné délky a šířky a umožní vám přidat další poznámky. Můžete samozřejmě označit více míst a později k nim přistupovat.

Obrazovka Nastavení aplikace Auto Finder je rozdělena do dvou podsekcí označených „Zobrazení“ a „Umístění“. V zobrazení můžete přepínat upozornění aplikace na chyby, například když není místo nalezeno, určit výchozí typ mapy a vybrat preferovanou jednotku vzdálenosti. Poloha vám umožňuje přepínat WiFi pro detekci polohy a vybrat výchozí zařízení Bluetooth.

Auto Finder je k dispozici zdarma v Obchodě Google Play. Stáhněte si jej do svého zařízení z níže uvedeného odkazu.

Nainstalujte Auto Finder z Obchodu Play