Spoiler Shield skrývá spoilery z Facebooku a Twitteru na Androidu, iOS

Spoilery – všichni je proklínáme (a ty, kteří bezbožně rozlévají fazole). Jsou jako temná strana internetu, která má moc zničit naše oblíbené televizní pořady, knihy, filmy a dokonce i sportovní události. Pokud se ptáte, co je v dnešní době hlavním zdrojem spoilerů, pak všechny prsty budou směřovat k sociálním sítím. Smutnou pravdou však je, že v dnešní době není tak snadné vyhnout se službám jako Twitter a Facebook, zvláště když jsou to nejlepší platformy pro sledování nejnovějších trendů. Silencer pro Chrome vám pomůže vyhnout se klopýtnutí o spoilery při procházení sociálních sítí na ploše. Pro mobilní zařízení je tu Spoiler Shield, bezplatná aplikace pro iOS a Android, která blokuje zmínky o oblíbených televizních pořadech a sportech na Facebooku a Twitteru.

  Jak vybrat možnost platby „Žádná“ v systému iOS

Spoiler Shield nemá žádné složité nastavení. Ve skutečnosti, jakmile je nainstalována, začne fungovat sama o sobě. Můžete si jej samozřejmě upravit podle svých představ a přepínat mezi „Štíty“ pro pořady a hry, které chcete sledovat. Chcete-li jej nastavit, musíte nejprve přidat své účty na Facebooku a/nebo Twitteru.

Jakmile jste na domovské obrazovce aplikace, Spoiler Shield vám umožní přístup k vašim zdrojům z obou sociálních sítí. Funguje jako náhrada za oficiální aplikace. Posouváním dolů můžete zveřejňovat tweety a aktualizace stavu a prohlížet si je od ostatních. Všechny příspěvky z vašeho zpravodajského kanálu se zobrazují tak, jak mají, pouze s tím rozdílem, že aplikace automaticky cenzuruje veškeré zmínky o pořadech nebo hrách, které jste zablokovali. Chcete-li vybrat pořady a hry, které chcete filtrovat, přejeďte prstem z levého okraje obrazovky a přejděte na obrazovku Štíty.

  Jak nastavit vlastní automatickou odpověď Nerušit při řízení v iOS 11

Aplikace vám umožňuje blokovat spoilery z různých sportů (NFL, MLB, NBA) a populárních televizních pořadů (Arrow, American Idol, Homeland, WWE, The Walking Dead, Vampire Diaries). Pamatujte, že související obsah bude skryt pouze v samotné aplikaci. Nemá vliv na oficiální aplikace Facebook a Twitter, ani neskrývá spoilery z jejich mobilních webových stránek.

Spoiler Shield je k dispozici zdarma na iTunes App Store a Google Play Store. Stáhněte si jej do svého zařízení z níže uvedených odkazů.

Nainstalujte si Spoiler Shield na Android

Nainstalujte si Spoiler Shield na iOS