Streamuje John Wick někde?

Každý zarytý fanoušek hlavního hrdiny Johna Wicka bude mít v hlavě otázku. Streamuje někde John Wick? Pokud hledáte odpovědi na pojmy jako John Wick online stream nebo John Wick online stream zdarma, tento článek může být tím výsledkem, který hledáte. Chcete-li sledovat všechny tři sekvence tohoto filmu, v tomto článku je mnoho možností, přečtěte si prosím všechny možnosti a najděte pro vás nejvhodnější platformu.

Streamuje John Wick někde?

Přinutili byste se vrátit se k životu, kterého jste se vzdali, pokud je váš mazlíček mrtvý? Co když je mazlíčkem pes, kterého daruje vaše nejmilovanější osoba? John Wick je filmová série trilogie s Keanu Reevesem, jedním z nejoblíbenějších hollywoodských herců, jako titulní postavou všech filmů. Filmy jsou žánru akčního thrilleru a jsou úplným trhákem s dobrým hodnocením IMDb. Všechny filmy v sekvenci jsou pro fanoušky jednoznačným překvapením, protože shledávají všechny filmy na stejné úrovni jako žádný jiný. Hodnocení IMDb filmů je 7,4/10 a mají 86% skóre Rotten Tomatoes.

1. John Wick

Děj prvního filmu v trilogii, kterým je John Wick, je o návratu Johna Wicka jako nájemného vraha, o životě, který se rozhodl nadobro opustit. Film byl propuštěn v roce 2014 a příběh začíná tím, že skupina mužů vnikne do Johnova domu, aby mu ukradli auto. Zápletka o pomstě začíná, když nohsledi museli zabít štěně, dar, který mu dala jeho žena, aby utekl.

2. John Wick: Kapitola 2

Druhým filmem v sérii je John Wick: Chapter 2 a je to nejoblíbenější film z celé série. Vyšlo v roce 2017 a děj příběhu je mírně odlišný oproti prvnímu filmu. Gangster, který se objeví v tomto filmu, žádá Johna, aby splatil velký dluh, a ten je nucen dodržet přísahu, kterou kdysi přísahal. V tomto filmu John odjíždí do Itálie zavraždit gangsterova rodinného rivala. Co dělá film zajímavějším, je, že čelí zradě, porušuje posvátný zákon svého světa, stává se ideálem pro odměnu a jeho boj je dobře zobrazen.

3. John Wick: Kapitola 3- Parabellum

Pokračování posledního filmu má ještě další konotaci, kterou je třeba odhalit. Doposud jsme byli svědky Johna Wicka jako nájemného vraha, který si vzal životy. V tomto filmu, který vyšel v roce 2019, je John Wick vystaven nebezpečí ze strany nájemných vrahů z celého světa. Film má děj založený na otázce; Pomůže mu přísaha jeho bývalého přítele vyhrát tento boj?

Očekává se, že ve filmové sérii John Wick budou uvedeny další dva filmy. Očekává se, že čtvrtý film, John Wick: Chapter 4, bude uveden v kinech v květnu 2022. Pátý film, stále bez názvu, lze očekávat, že bude uveden brzy po čtvrtém filmu.

Chcete-li tento film sledovat kdekoli, postupujte podle uvedených metod.

Metoda 1: Na platformách online streamování

Tato sekce uvádí všechny online streamovací platformy, které streamují filmy trilogie Johna Wicka. Podívejte se na popis v každé z platforem a najděte pro vás nejvhodnější plán. Následuje seznam streamovacích platforem, na kterých můžete znát odpověď na váš dotaz, zda John Wick streamuje kdekoli nebo ne.

  Jak aktualizovat Mozilla Firefox

1. Netflix

Všechny tři filmy Johna Wicka jsou dostupné na Netflixu pro všechny plány předplatného. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, abyste mohli sledovat filmy, je místo, kde žijete. Kvůli autorským právům a zájmu místních lidí má Netflix různé knihovny pro lidi ve všech zemích, i když poplatek za předplatné je stejný. Filmy Johna Wicka jsou k dispozici pro streamování, pokud žijete v evropských zemích, jako je Rumunsko. Filmy můžete sledovat na Netflix UK v HD kvalitě s titulky.

2. Amazon Prime Video

Všechny tři filmy ze série John Wick jsou k dispozici na platformě Amazon Prime Video za základní předplatné. Filmy jsou vysoce kvalitní a umožňují vám sledovat filmy s titulky v různých jazycích. Další funkcí používání této platformy je, že na této platformě můžete zobrazit podrobnosti, jako je obsazení, posádka a skryté detaily filmu. Jediným omezením používání platformy ke sledování filmů je geografické omezení. Kvůli problémům s autorskými právy musíte žít v Austrálii, abyste mohli sledovat filmy.

3. Airtel Xstream

Platforma Airtel Xstream umožňuje streamovat všechny filmy ságy Johna Wicka. Na této platformě má filmy dabované v tamilštině, telugštině, hindštině a angličtině. Můžete sledovat filmy v požadované kvalitě a můžete mít kontrolu nad rychlostí streamování filmu. Chcete-li sledovat filmy, musíte mít na této platformě měsíční předplatné nebo mít mobilní balíček, který vám umožní přístup k platformám. Platforma je k dispozici pouze v Indii a nelze k ní přistupovat v jiných zemích.

4. Hra Lionsgate

Lionsgate Play je jedna z legálních streamovacích služeb, která vám umožní sledovat všechny filmy. Můžete vstoupit přímo na web a sledovat filmy pomocí jednoduchého vyhledávání. Všechny tři filmy můžete zhlédnout na oficiálních stránkách s předplatným.

5. Starzplay

Starzplay je online streamovací platforma, která je dostupná výhradně v USA a streamuje všechny tři filmy ze série John Wick. Abyste mohli sledovat všechny filmy, musíte mít předplatné na oficiálních stránkách. Pokud rádi sledujete filmy ve španělštině, vyplatí se mít předplatné této platformy.

6. Vi Filmy a TV

Stejně jako platforma Airtel Xstream vám webová platforma Vi Movies & TV umožňuje streamovat Johna Wicka kdekoli. Chcete-li sledovat filmy na této platformě, musíte mít mobilní tarif, pomocí kterého můžete streamovat filmy jako doplňkovou funkci plánu.

7. YouTube TV

Pokud se chcete podívat na některé klipy, můžete je zhlédnout na oficiálních stránkách YouTube nebo v aplikaci. YouTube TV vám umožňuje sledovat celý děj všech filmů na této platformě s předplatným.

8. NBCUniversal

NBCUniversal je služba americké sítě, která vám umožní streamovat všechny tři filmy filmové ságy Johna Wicka. Ke sledování filmů potřebuje placené předplatné, ale jedinou nevýhodou používání služby je, že ji nelze streamovat ve všech regionech USA.

Metoda 2: Na televizních streamovacích službách

Sekce obsahuje seznam všech televizních streamovacích služeb, které streamují filmy Johna Wicka. Pomocí přihlašovacích údajů k předplatnému můžete sledovat filmy na oficiálních stránkách. Také, pokud nemáte předplatné, můžete si vypůjčit přihlašovací údaje od svého přítele a sledovat filmy na oficiálních stránkách příslušné streamovací služby. Seznam obsahuje seznam streamovacích služeb, které by byly odpovědí na otázku Streamuje John Wick kdekoli.

1. Hulu

Streamovací služba Hulu streamuje filmy Johna Wicka na doplňku Cinemax ve službě. Vzhledem k tomu, že tato služba je většinou přijímána všemi lidmi v různých zemích, můžete tuto službu použít ke sledování svých oblíbených filmů. Některé evropské země umožňují sledovat filmy v doplňku HBO k této službě. Abyste mohli sledovat filmy a používat doplňky v této službě, musíte mít předplatné.

  Jak kombinovat prezentace v PowerPointu

2. Páv

Toto je nejlepší a nejlevnější možnost, jak sledovat filmy Johna Wicka na streamovací službě. Všechny tři filmy jsou na Peacock na všech plánech předplatného. Jinými slovy, můžete sledovat filmy zdarma pomocí svého bezplatného účtu nebo upgradovat na prémiový plán. Jediný rozdíl v používání těchto dvou plánů je v tom, že bezplatný plán má přerušení reklam, zatímco prémiový plán vám poskytuje nerušené streamování. Kromě toho jsou náklady na prémiový plán páv minimální a cenově dostupné a přichází se spoustou kanálů.

3. Sling TV

Pokud máte nějaké plány předplatného pro balíček Sling TV, ať už je to Sling Blue nebo Sling Orange, můžete všechny tři filmy z filmové série sledovat v knihovně na vyžádání. Měsíční předplatné je ve srovnání s jinými službami levnější. Pokud se rozhodnete mít oba základní balíčky, můžete ušetřit marginální hodnotu a využívat výhod.

4. Fubo TV

Druhý film v sérii, John Wick: Chapter 2 je dostupný v knihovně Fubo TV na vyžádání. Fubo TV však nemá možnost streamovat první a třetí film v sérii. Služba má startovací plán, který vám umožní sledovat více než 100 živých kanálů a poskytne vám 250 hodin úložiště DVR. Předplatné je však drahé ve srovnání s ostatními plány. Můžete si vyzkoušet 7denní zkušební verzi a poté se rozhodnout, zda tuto službu můžete používat dlouhodobě.

5. DirectTV

Streamovací služba DirecTV má všechny tři filmy Johna Wicka a je k dispozici ke sledování v USA. Předplatitelský poplatek za službu je přijatelný ve srovnání s neomezenými živými kanály a cloudovým úložištěm, které nabízí. Dříve se nazýval kanál AT & T NOW a nyní jsou všechny kanály této sítě streamovány na platformu DirecTV. Abyste na ní mohli sledovat filmy, musíte mít předplatné platformy.

6. Spektrum

Spectrum je další streamovací služba, která streamuje všechny tři filmy Johna Wicka v knihovně na vyžádání a lze ji sledovat ve všech regionech v USA. Na této platformě si můžete zakoupit předplatné a sledovat všechny filmy. Kromě filmů máte na této streamovací službě k dispozici dlouhý seznam kanálů, které můžete sledovat.

7. Xfinity

Xfinity je služba, která vyžaduje, abyste měli základní plán předplatného, ​​a streamuje všechny tři filmy z filmové série John Wick. Chcete-li získat přístup ke všem filmům a dalším kanálům, musíte mít předplatné služby.

8. FandangoNOW

FandangoNOW je služba pro streamování filmů, která streamuje filmy jako HBO. Tři filmy ságy Johna Wicka jsou k dispozici pro streamování na platformě. Kromě filmů Johna Wicka můžete na této platformě s předplatným sledovat různé filmy. V současné době je FandangoNOW spojen s Vudu a tam se díváte na filmy.

Metoda 3: Kupte si nebo vypůjčte filmy

Pokud si nepřejete mít měsíční nebo roční předplatné a hledáte levnější způsob, pak může být nejlepší volbou způsob nákupu nebo vypůjčení filmů Johna Wicka. Můžete ušetřit spoustu peněz, protože ke sledování filmu budete muset zaplatit pouze za konkrétní film a nemusíte kupovat celý plán předplatného. Můžete si také vybrat kvalitu filmu, který chcete sledovat. Jediným omezením je časové omezení, které musíte sledovat, než filmy zmizí z vaší knihovny. Pokud máte otázku, zda je streamování Johna Wicka někde nevyřešené, je to jednoznačné a pozitivní řešení.

  Jak získat noční směnu na Androidu 7.0 [No Root]

1. Filmy a televize Vudu

Stránka Vudu Movies & TV vám poskytuje 30denní časový limit pro zahájení sledování online streamu Johna Wicka. V tomto časovém limitu budete mít na dokončení sledování filmu přibližně 24 hodin od stisknutí tlačítka Přehrát na filmu. Tato stránka nabízí filmy v kvalitě SD, HD a 4K k zapůjčení. Navíc cena za různou kvalitu se příliš neliší. Služba Vudu vám dává možnost sledovat film Johna Wicka na digitálním zařízení nebo na externím paměťovém zařízení. Tato možnost je k dispozici výhradně pro první film a poskytuje kopii v digitální podobě a na DVD nebo Blu-ray.

2. Prime Video

Všechny tři filmy z filmové série John Wick jsou na platformě Prime Video a sbírku si můžete koupit tak, že si je z platformy zakoupíte. Hlavní výhodou používání této platformy je, že je přístupná v jakékoli zemi po celém světě.

3. YouTube

Filmy z filmové série John Wick si můžete vypůjčit nebo zakoupit na oficiálních stránkách YouTube nebo v aplikaci. Nákupem nebo zapůjčením všech tří filmů dohromady můžete ušetřit nemalé peníze.

4. Google Play

Všechny tři filmy si můžete stáhnout na platformě Google Play a sledovat je na svém oblíbeném zařízení. Platforma je nejbezpečnější ze všech platforem a k filmům máte přístup kdykoli.

5. Microsoft Store

Všechny tři filmy Johna Wicka jsou k zapůjčení v Microsoft Storu. Na sledování filmu v tomto obchodě byste však měli pouze 14denní časový limit. Všechny tři filmy si také můžete zakoupit za srovnatelně nižší cenu ve srovnání s cenou nákupu jednotlivých filmů.

6. Redbox

Redbox je služba, která pronajímá filmy na externích úložných zařízeních, jako jsou DVD nebo Blu-ray. Můžete si půjčit nebo zakoupit filmy na této platformě a sledovat je podle potřeby.

7. ROW8 na zařízení Roku

Doplněk ROW8 vám pomůže sledovat všechny tři filmy Johna Wicka na zařízení Roku. Všechny filmy můžete streamovat ve vysoké kvalitě a s nepřetržitým streamováním.

Metoda 4: Obejít geografická omezení

Na všech platformách existují určitá geografická omezení při používání platforem pro streamování filmů Johna Wicka. Chcete-li obejít omezení, musíte mít prémiovou VPN pro přístup k filmům kdekoli na světě. Hlavním důvodem pro výběr prémiové a placené VPN přes bezplatnou VPN je dostupnost mnoha serverů. To by vám umožnilo přepnout server, pokud má vysoký provoz. Zprávy navíc tvrdí, že Netflix přestal streamovat na zařízeních, která používají bezplatnou VPN. Použití prémiové VPN vám pomůže zbavit se tohoto problému.

***

Hlavním motivem článku je poskytnout metody pro streamování filmů Johna Wicka. Pokud tedy máte otázku, zda někde streamuje John Wick, můžete tento článek použít jako řešení. Pokud hledáte odpovědi na pojmy jako John Wick online stream nebo John Wick online stream zdarma, můžete použít metody a platformy popsané zde. Laskavě zanechte své návrhy a napište své dotazy do sekce komentářů, abychom je mohli sledovat.

x