etechblog

Streamujte videa pro skladby ve vaší knihovně iTunes do Chromecastu


Před časem jsme sdíleli aplikaci s názvem Jukebox, která vám umožňovala poslouchat hudbu uloženou na vašem účtu Dropbox. Aplikace se připojila k vašemu účtu, naskenovala v něm hudbu a umožnila vám ji přehrávat z hudebního přehrávače. S Jukeboxem můžete vytvářet seznamy skladeb a přehrávat skladby ve smyčce nebo opakovat. Pokud hledáte způsob, jak odeslat hudbu do Chromecastu, pak je řešením Music TV. Je to bezplatná aplikace pro iOS, která vám umožní vybrat skladby z knihovny iTunes a přehrát je přes Chromecast. Vyhledá na YouTube video, které by se k němu přidalo, a odešle ho, když se skladba přehraje.

  Jak zavřít a restartovat aplikace pro iPhone a iPad

Nainstalujte Music TV a klepněte na tlačítko hudby vpravo nahoře. Další obrazovka je z hlediska uživatelského rozhraní nepořádek, ale na ní musíte klepnout na možnost „Přidat nová hudební videa“. Music TV umožňuje přidat hudbu ze dvou zdrojů; vaší knihovně iTunes a YouTube. Pokud chcete přidat hudbu z YouTube, je lepší použít aplikaci YouTube, která má plnou podporu pro Chromecast. Klepnutím na možnost ‚Hudební knihovna‘ vyberte skladby ze své knihovny.

Skladby budete muset vybírat jednu po druhé, protože zde není možnost vybrat vše. Klepnutím na tlačítko plus vedle skladby ji přidáte a kliknutím na tlačítko Hotovo se vrátíte na obrazovku hudebního přehrávače. Aplikace okamžitě začne hledat video ke skladbě. Bohužel jej nelze pozastavit a pokud chcete přehrát další skladbu ve frontě, budete muset klepnout na tlačítko ‚Storno‘ na obrazovce. Jakmile budete mít skladbu a video, které chcete přehrát, na obrazovce, klepněte na tlačítko odesílání vlevo nahoře, vyberte zařízení a spustí se odesílání.

  6 nejlepších nástrojů pro analýzu šířky pásma a provozu

Music TV je dobrá aplikace, pokud jde o to, co dělá, ale uživatelské rozhraní je nepořádek. Přeskakování skladeb je obtížné. Nemohou být „zastaveny“ a musí být zrušeny, aby mohly přejít na další. Pokud přepnete do režimu celé obrazovky, reklamy v aplikaci téměř znemožňují návrat do normálního režimu sledování. S touto aplikací je hodně co dávat a brát, takže se připravte na trochu nemotorné tápání.

Nainstalujte Music TV z App Store

x