SwiftKey přichází do iOS v aplikaci Notes, která se synchronizuje s Evernote

Zatímco Google je otevřený tomu, aby umožnil uživatelům nahradit i některé základní části Androidu – spouštěč, zamykací obrazovku, přepínač aplikací, aplikaci pro telefon atd. – Apple je úplný opak a věří, že vlastní provedení těchto „téměř“ základních komponent bude prostě to nejlepší pro uživatele a za předpokladu, že ani nemusí hledat alternativy. Po dlouhou dobu to skutečně zůstalo pravdou. Od roku, kdy byla představena až do několika měsíců, byla klávesnice iOS široce přijímána jako lepší než její protějšky pro Android a Windows Phone.

V poslední době se však věci změnily. Klávesnice Androidu výrazně dospěla a alternativy třetích stran od SwiftKey, Nuance a GO se skutečně začaly chopit své hry. iOS provádí automatické opravy, ano, ale tato nejnovější klávesnice pro Android přichází s lepší automatickou predikcí, podporou různých stylů psaní a integrací s Facebookem, Twitterem a vaším e-mailem pro rychlé prohlížení slov, která pravidelně píšete, a jejich pořadí zadávání. , a mnohem více!

  Jak používat Siri k zobrazení informací o výživě na iOS 12

Nyní, poté, co viděl tolik úspěchu na Androidu, má SwiftKey zájem o uvedení své klávesnice na iOS. Nemohli nahradit standardní klávesnici v celém operačním systému, takže vytvořili vlastní aplikaci pro poznámky nazvanou SwiftKey Note.

SwiftKey Note vám umožňuje vytvářet poznámky, přidělovat jim štítky pro snazší třídění a vyhledávání, vkládat je do poznámkových bloků a synchronizovat je s Evernote – s důležitým dodatkem, že můžete psát pomocí pokročilé technologie automatické predikce SwiftKey.

SwiftKey Note je v tuto chvíli naprosto základní. Do poznámek nemůžete přidávat obrázky, možnosti sdílení jsou omezeny na zasílání zpráv, e-mail a kopírování do schránky, a pokud vím, nemůžete ani prohledávat své poznámky (ačkoli poznámkové bloky a štítky lze prohledávat). Samotná klávesnice SwiftKey je v podstatě jen klávesnice iOS 7 s přidanou řadou nahoře pro předpovědi. Mějte na paměti, že tyto předpovědi jsou na začátku mimo mísu, ale budou se zlepšovat, jak budete aplikaci používat stále častěji. Můžete mu však dát náskok tím, že mu poskytnete přístup k vašim poznámkám Evernote.

  Jak otevřít soubor Dokumentů Google ze zástupce na domovské obrazovce [iOS]

Je pravda, že toto je jen první verze aplikace, ale stále je to trochu zklamání. V době psaní tohoto článku není SwiftKey Note nic jiného než základní veřejné technické demo vynikající klávesnice SwiftKey pro Android pro uživatele iOS a pouhý stín její vynikající verze pro Android.

Doufejme, jen doufejme, že někdo dá rozum do Apple, aby trochu otevřel iOS, aby uživatelům umožnil přejít z výchozí klávesnice a prohlížeče na něco podle vlastního výběru. Právě teď musíme použít vylepšení útěku z vězení, abychom to dokázali.

Nezapomeňte nám dát vědět, co si myslíte o SwiftKey Note, tím, že zanecháte komentář v sekci komentářů níže.

  Jak změnit akcent Siri na iOS 12

Nainstalujte SwiftKey Note z App Store