Timehop ​​přináší svou aplikaci pro sociální média a fotografie Time Machine pro Android

Skvělá věc na službách sociálních médií, jako je Facebook, Twitter a Instagram, je, že se vždy můžete vrátit v čase a podívat se, co jste o něčem v konkrétní den zveřejnili. Možná to vůbec nezní užitečně nebo produktivně, ale je to docela cool mít kdykoli okamžitý přístup k minulým vzpomínkám. Samozřejmě si nemůžete pamatovat všechno. Timehop ​​se snaží zajistit, abyste to nikdy nemuseli. Před rokem společnost vydala aplikaci pro iOS, která lidem umožňuje „vrátit se do minulosti“, aby si mohli prohlížet své příspěvky na populárních sociálních sítích pro aktuální den. Daleko známá aplikace Timehop ​​nyní konečně dorazila do obchodu Google Play pro zařízení Android.

  Přidejte informace o ztrátách a nálezech na zamykací obrazovku telefonu [Android]

Timehop ​​v podstatě stahuje aktualizace stavu z Facebooku, tweety z Twitteru, fotky z Instagramu, check-iny z Foursquare a nyní také fotky z vaší místní galerie, které byly zveřejněny/pořízeny před rokem, dvěma nebo třemi na aktuální den.

Rozhraní verze pro Android je víceméně totožné s jejím protějškem pro iOS. Při prvním spuštění aplikace se budete muset přihlásit ke svým účtům Facebook, Twitter, Instagram a/nebo Foursquare. Jakmile to uděláte, aplikaci nějakou dobu potrvá, než naplní váš zdroj starými zvýrazněními ze všech připojených účtů a navíc fotografiemi z vaší místní galerie. Každý den je váš zdroj aktualizován novým „timehopem“, který zobrazuje pořízené fotografie a aktualizace sociálních médií, které byly zveřejněny ve stejný den až před třemi lety (v závislosti na tom, jak dlouho jste sociální síť začali používat).

  Focal (Beta) si klade za cíl být jedinou aplikací pro fotoaparát, která bude vládnout všem [Android]

Aplikace vám také umožňuje sdílet kterékoli z nich přes Facebook a Twitter, takže vaši kamarádi mohou být také schopni prožít tyto vzpomínky s vámi.

Pokud později zjistíte, že je potřeba z aplikace odebrat připojené služby, můžete tak učinit na obrazovce Nastavení.

Celkově jednoduchá, ale skvělá aplikace, kterou můžete zkontrolovat jednou denně, abyste si zlepšili náladu a podělili se o vzácné vzpomínky se starými přáteli.

Můžete si ji zdarma stáhnout z níže uvedeného odkazu Obchod Play.

Nainstalujte Timehop ​​z Obchodu Play