Android

Top 11 nejlepších aplikací pro tapety Disney pro Android

Vzhledem k tomu, že ilustrace Disney existují již téměř století (společnost byla založena v roce 1923) a mnozí z nás vyrostli na některých klasikách, je docela běžné vidět, jak přátelé a rodina používají tapety Disney. Navzdory tomu, že na ně nadále sází vzhledem k tomu, že se její úsilí soustředilo na Marvel a Star Wars, společnost nedávno ztratila zájem o klasiku, která jí pomohla stát se mediální velmocí, jakou je dnes. V tomto článku se podělíme o 11 nejlepších aplikací pro tapety Disney a tapety pro princezny Disney pro mobily, protože každá z aplikací nabízí nejkvalitnější živé tapety Disney.

Top 11 nejlepších aplikací pro tapety Disney pro Android

Pokud si chcete přizpůsobit svůj mobilní telefon pomocí bezplatných aplikací pro tapety Disney, níže jsme zmínili seznam nejlepších aplikací dostupných v Obchodě Play. Tento seznam také obsahuje živé tapety Disney.

1. ZEDGE

Tapety Disney jsou také široce dostupné na ZEDGE pro zařízení Android. Různé výsledky můžete najít zadáním slova Disney do vyhledávacího pole v horní části.

 • Můžete si vybrat z tapet Disney postaviček nebo třeba Disneyho zámku. Když najdete ten, který se vám líbí, klepnutím na něj otevřete další stránku, kde si ho můžete uložit nebo nastavit jako tapetu.
 • Kromě tradiční tapety můžete použít také videotapetu.
 • K dispozici jsou také vyzváněcí tóny a zvuky upozornění, které můžete použít od společnosti Disney. Stačí klepnout na tlačítko přehrávání pro náhled zvuku a pokud se vám líbí, můžete jej vybrat a klepnout na ikonu stahování. Posledním krokem je, že stačí vybrat možnost, která bude nastavena jako vyzváněcí tón nebo zvuk upozornění.
  Jak změnit nastavení USB v systému Android 6.0

2. Princezna Tapeta HD

Aplikace Tapeta princezna HD má mnoho možností, pokud jde o tapety Disney princezen. Možnosti tapety zahrnují individuální i skupinové snímky princezen Disney. Pokud narazíte na nějakou, která se vám líbí, můžete si ji uložit, použít nebo přidat do seznamu oblíbených.

 • V horní části aplikace uvidíte různé karty. Tapetu princezny si můžete vybrat z posledních, doporučených, populárních a náhodných.
 • K dispozici je také sdílené tlačítko, pokud byste jej chtěli sdílet s někým, komu by se tapeta v aplikaci líbila.
 • Aplikace také nabízí funkce, jako je použití aplikace v tmavém režimu, získávání upozornění na tapety a zobrazení tří sloupců místo dvou.
 • Tato aplikace je na seznamu nejlepších aplikací pro tapety Disney kvůli svým funkcím a kvalitě obrazu.

3. Kreslené tapety

Další aplikací v bezplatné aplikaci tapety Disney je Kreslené tapety. A nabízí vám výběr z různých postav. Aplikace poskytuje pouze Mickeyho jako postavu Disney, ale obecně je to oblíbená postava všech. Pokud si chcete odpočinout od Disneyho, můžete se podívat na postavy Warner Brothers a další.

4. Roztomilý Mickey tapety

The Tapeta na plochu roztomilý Mickey aplikace se zaměřuje na tapety Mickey. Nabízí také stahování tapet do telefonů, tabletů a dokonce i stolních počítačů. Dobrá věc na této aplikaci je, že pokud si stáhnete některou z tapet, poskytne vám možnost stáhnout si ji v platném formátu pro váš telefon, tablet nebo PC s optimálním rozlišením.

5. Tapety superhrdinů 4K

Toto je aplikace, kterou potřebujete k přizpůsobení zamykací obrazovky a tapety vašeho smartphonu, pokud vás na Disney opravdu baví filmy Marvel. Nejznámější marvelovští superhrdinové, včetně Iron Mana, Spider-Mana, Captaina America, Hulka, Ant-Mana, Captain Marvel, Hawkeye, Vision, Black Widow, Black Panther, Doctor Strange a Star-Lord, jsou uvedeni na velké množství pozadí v HD a 4K kvalitě zapnuto Tapeta superhrdinové 4K.

  Jak nahlásit podezřelé aplikace pro Android

6. Tapeta princezna

Další nejlepší aplikací pro tapety Disney, kde najdete krásné ilustrace s realistickými povrchy princezen Disney, je Tapet na plochu princezna.

 • Kromě toho si můžete stáhnout tapety a ilustrace Disney princezny s nejnovějším oblečením, různými účesy, doplňky a dalšími.
 • Jeho uživatelské rozhraní je přátelské a snadno se používá, protože vše, co musíte udělat, je klepnout na design, který se vám nejvíce líbí, a okamžitě jej nastavit jako tapetu vašeho zařízení.

7. 1000+ kreslených tapet

Další nejlepší aplikace pro tapety Disney s velkým výběrem tapet Disney je 1000+ kreslených tapet. Z této aplikace si můžete stáhnout tyto tapety Disney princezny pro mobil.

 • Webová stránka má více než 300 designů: Neomezené a jedinečné.
 • Jejich uživatelské rozhraní je jednoduché a můžete procházet různými kategoriemi nebo jednoduše pomocí chytrého prohlížeče najít postavu nebo film rychleji.
 • Kromě toho si můžete vybrat z různých návrhů pro filmové plakáty, slavné momenty a další z řady crowdsourcingových návrhů.

8. Roztomilá tapeta: Modrá koala

Lilo & Stitch má vlastní aplikaci pro tapety Roztomilá tapeta: Modrá koala a Stitch najdete ve všech dostupných tapetách. Tato aplikace nabízí více než 200 různých tapet, což je přínosné. Jakmile jej otevřete, přidá také několik kategorií.

9. Tapety kresleného fanouška – K

Hlavním motivem Kreslené tapety pro fanouška – K je sdílet obrázky, které jsou inspirovány vesmírem Disney.

 • Každá z tapet se vyznačuje úrovní krásných barev a detailů. Měli byste je proto mít všechny na svém mobilním zařízení.
 • Aplikace nabízí široký výběr možností, od nedávných epizod Disneyho animovaných seriálů a filmů až po klasická díla, která byla digitálně restaurována.
 • Dále existují různé módní trendy, kde některé vzory vynikají, včetně kawaii, minimal, monochrome, multicolor a dalších.
  Widget jedním klepnutím pro přepínání čtyř přednastavených úrovní jasu [Android]

V důsledku všech těchto funkcí je uvedena mezi nejlepšími aplikacemi pro tapety Disney.

10. Tapeta princezny HD – 4K

Nejlepší návrhy princezen Disney jsou v databázi Tapety princezny HD – 4K.

 • Na platformě můžete najít oficiální a uživatelem vytvořené obrázky, které věrně sledují linie původního uměleckého díla.
 • Kromě toho jsou v ilustracích některé přechody, jako například princezny Moana a Elsa, které si spolu hrají v nádherný den.
 • Nejlepší na tom je, že nastavení tapety nebude vyžadovat mnoho úsilí; musíte si vybrat požadovaný design a rozhodnout se, zda jej použít jako tapetu nebo zamykací obrazovku.
 • Další nejlepší částí této aplikace je, že najdete živé tapety Disney princezny pro mobil.

11. Filmové tapety Full HD / 4K

Aladin, Kráska a zvíře, Popelka, Dumbo, Maleficent, Kniha džunglí a Lví král jsou jen některé z filmů Disney, které mají v aplikaci k dispozici živé tapety. Filmové tapety Full HD / 4K. Z této aplikace si můžete stáhnout tyto tapety Disney princezny pro mobil.

 • Téměř všechny superhrdiny z nejznámějších filmů zastupuje Marvel, kromě postav z DC jako Batman, Superman, Wonder Woman, Joker a Aquaman.
 • Tato aplikace má sekci Oblíbené, kde můžeme snadno najít všechny dříve označené obrázky jako oblíbené, abychom je měli vždy poblíž, aniž bychom museli otevírat galerii.

***

Aplikace uvedené ve výše uvedeném seznamu nejsou oficiální aplikace Disney, ale poskytnou vám úžasné tapety Disney. Můžete to zkusit stažením jakékoli aplikace, která byla zmíněna. Také můžete kdykoli přepínat mezi různými postavami. Které nejlepší aplikace pro tapety Disney a tapety pro princezny Disney pro mobily si tedy z tohoto seznamu vyberete? Dejte nám prosím vědět v sekci komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x