Top 7 nejlepších sportovních doplňků Kodi

Kodi je přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem, kde uživatelé z celého světa rádi sledují multimediální videa a hry. Kodi má kvetoucí seznam doplňků, které lze nainstalovat z oficiálního úložiště a sledovat je zdarma. A v dnešní době si uživatelé chtějí užívat živé sporty a hry prostřednictvím nejlepších sportovních doplňků Kodi dostupných na trhu. V tomto článku jsme proto sestavili seznam 7 nejlepších sportovních doplňků Kodi a kroky k jejich instalaci do vašeho systému. Takže pokračujte ve čtení a získejte ty nejlepší sportovní doplňky Kodi, abyste si užili sledování sportu a další.

Top 7 nejlepších sportovních doplňků Kodi

Kromě doplňků si uživatelé mohou vychutnat zvuk, video obsah, seznamy skladeb, zprávy o počasí, prezentace, zásuvné programy, zvukové vizualizace atd. Podporuje více zařízení a operačních systémů jako Windows, Linux, Android, Raspberry Pi, macOS, iOS, tvOS, atd. Zde je tedy 7 nejlepších sportovních doplňků Kodi spolu s pokyny k jejich instalaci do systému.

Poznámka: Nikdy nepoužívejte Kodi bez připojení VPN. Uživatelům se doporučuje, aby přistupovali ke Kodi a jejím službám pod záštitou Virtual Private Network, aby se vyhnuli vniknutí zlodějů dat třetích stran.

1. iPlayer WWW

Nejnovější verze Kodi (Kodi 19 Matrix) a její předchozí verze podporují iPlayer WWW a jsou k dispozici pouze ve Spojeném království. Pokud chcete k addonu přistupovat v jiných částech světa, použijte připojení VPN. Máte také přístup ke kanálům živé televize a nejnovějším televizním pořadům a filmům. Při instalaci doplňku do vašeho systému postupujte podle níže uvedených kroků.

Poznámka: Tento doplněk umožňuje přehrávání živého vysílání a Catchup TV (pouze Spojené království) a rozhlasového obsahu (ve Spojeném království nebo mezinárodním) z webu BBC iPlayer. Není vytvořen, udržován ani žádným způsobem spojen s BBC. Doplněk poskytuje pouze rozhraní pro přístup k webu BBC iPlayer od společnosti Kodi.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 651 kB

1. Otevřete Kodi a klikněte na ikonu Nastavení v levém podokně domovské obrazovky.

2. Nyní klikněte na Add-ons, jak je zvýrazněno níže.

3. Zde klikněte na možnost Stáhnout podle obrázku.

4. Nyní posuňte prostřední obrazovku dolů a vyberte a klikněte na Doplňky videa, jak je znázorněno níže.

  Oprava Nelze stáhnout z Microsoft Storu

5. Zde přejděte v seznamu dolů a klikněte na WWW iPlayer, jak je znázorněno.

6. Poté klikněte na možnost Instalovat v pravém dolním rohu obrazovky.

7. Budete vyzváni: Budou nainstalovány následující dodatečné doplňky. Pokračujte kliknutím na OK a počkejte na výzvu k potvrzení.

8. Po dokončení přejděte na domovskou obrazovku a klikněte na Doplňky jako v kroku 2.

9. Nyní vyberte doplněk WWW iPlayer a vyberte kategorii/program.

Poznámka: Abyste mohli legálně sledovat obsah iPlayer TV, potřebujete britskou TV licenci.

Provedením výše uvedených kroků vyhledejte a nainstalujte každý z nadcházejících sportovních doplňků Kodi do svého systému.

2. Red Bull TV

Red Bull TV je přístupná až do verze Kodi 19 a nemá žádná geografická omezení. Je přístupný po celém světě a vysílá videoobsah na vyžádání a živé televizní kanály. Mnoho uživatelů po celém světě si užívá adrenalinové sporty prostřednictvím svých chytrých telefonů, protože Red Bull TV obsahuje spoustu obsahu plného zábavy. Při instalaci Red Bull TV do vašeho systému postupujte podle níže uvedených kroků.

Poznámka: Red Bull TV vám poskytuje přístup z první řady k živým událostem, nejlepším nečinným sportům, nové hudbě a zábavě a napínavým videím ze světových dobrodružství.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 1,34 MB

K NBC Sports Live Extra lze přistupovat ze všech předchozích verzí Kodi a verze 19. Uživatelé z USA mají přístup k NBC Sports Live Extra, a pokud chcete k tomuto doplňku přistupovat z jiných oblastí, musíte použít zabezpečené připojení VPN. Můžete si užít fotbal, golf, tenis, fotbal a mnoho dalšího. S přístupem k tomuto doplňku nebudete čelit žádnému problému, protože má spoustu cenného obsahu ke sledování, jako jsou funkce přehrávání.

Poznámka: NBC Sports Live Extra je služba, která vám umožňuje sledovat zpravodajství NBC Sports o živých událostech z NBC a NBC Sports Network.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 364 kB

4. ESPN 3

ESPN 3 je další v tomto seznamu nejlepších sportovních doplňků Kodi. Není však kompatibilní s nejnovější verzí Kodi (verze 19), přesto je kompatibilní až do verze 18.9. Uživatelé ve Spojených státech mohou využívat přístup k ESPN a pro přístup k prémiovým kanálům budete potřebovat předplatné. Vysílá živé akce a videa na vyžádání do celého světa.

Poznámka: Sledujte celé živé vysílání sportovních událostí a záznamů na ESPN 3 (a prémiových kanálech s platným poskytovatelem kabelové televize), včetně fotbalových, baseballových, kriketových, fotbalových a basketbalových událostí. NEPODPOROVÁNO ESPN ANI DISNEY ANI NIKDO JINÝM.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 251 kB

5. Fox Sports GO

Fox Sports GO je kompatibilní s nejnovější verzí Kodi (verze 19). Uživatelé ve Spojených státech mohou využívat přístup k Fox Sports GO a pro přístup z jiných geografických míst byste potřebovali připojení VPN. Vysílá živé hry do celého světa. Jedná se o bezplatnou službu OTT (Over the Top), ale pokud jste mimo USA, potřebujete předplatné. Máte přístup k FOX, FS1, FS2, Deportes a BTN spolu s předzápasovými a pozápasovými show. Kromě toho mohou uživatelé využívat širokou škálu programových služeb spolu s dokumentárními programy, televizními pořady atd.

Poznámka: Sledujte živé sporty a pořady z FOX Sports GO. Upozorňujeme, že tento doplněk vyžaduje, abyste se autentizovali u jednoho ze zúčastněných televizních poskytovatelů Fox Sports Go.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 646 kB

Poznámka: Kdykoli spustíte tento doplněk poprvé, budete vyzváni k aktivačnímu kódu, který musíte ověřit na foxsportsgo.com/activate.

6. Sportovní síť HNED

Sportsnet NOW není kompatibilní s nejnovější verzí Kodi (verze 19), přesto je kompatibilní až do verze 18.9. Uživatelé v Kanadě si mohou užívat přístup ke Sportsnet NOW a pro přístup z jiných geografických míst byste potřebovali připojení VPN. Vysílá živě obsah na vyžádání do celého světa. Máte přístup k omezenému obsahu za 19,99 $ měsíčně, a pokud chcete na seznamu předplatitelů hry NHL a NBA, musíte zaplatit 27,99 $ – cenově dostupné.

Poznámka: Prohlédněte si online obsah z Rogers Sportsnet Now.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Velikost: 389 kB

7. Přehrávač ESPN

Stejně jako Sportsnet NOW je ESPN Player kompatibilní pouze do verze 18.9 a ne Kodi v19. Tento doplněk je dostupný v evropských zemích, na Středním východě, v Africe a některých asijských zemích. Vysílá také živé akce a obsah na vyžádání. Můžete si užít sledování basketbalu, baseballu, tenisu, volejbalu, fotbalu atd. K tomuto doplňku máte přístup bez jakýchkoliv nedostatků a jeho přijatelná cena přitahuje mnoho uživatelů po celém světě.

Poznámka: Sledujte obsah z ESPN Player NCAA College Pass, IndyCar Series a ESPN Select. Tento doplněk vyžaduje, abyste měli předplatné přehrávače ESPN a tento doplněk je zcela neoficiální a ESPN jej stejně neschvaluje.

Kategorie: Mediální zdroje

Původ: Úložiště doplňků Kodi

Další doplňky Kodi

Kromě těchto nejlepších 7 nejlepších sportovních doplňků Kodi nabízí několik dalších nejlepších sportovních doplňků Kodi širokou škálu služeb pro uživatele po celém světě.

1. Sport HD

Streamovací služba Sport HD vám umožňuje užít si mnoho populárních sportů a byla vyvinuta stejným týmem, který vytvořil Sports 365. Můžete využít tento doplněk z úložiště Bugatsinho, které také obsahuje doplňky Cartoon Network. Dostupné sporty jsou volejbal, basketbal, rugby, kriket, NFL, fotbal, zápas, hokej, baseball, motoristický sport, házená, UFC, šipky, tenis, box, kulečník a šachy. Pokud chcete synchronizovat načasování doplňků s vaším časovým pásmem, musíte přejít do nastavení a vybrat/změnit časové pásmo.

2. Stoupající přílivy

Můžete si užít širokou škálu kategorií streamování s Rising Tides – jedním z nejlepších sportovních doplňků Kodi, které existují. Prostřednictvím tohoto doplňku si můžete vychutnat živé sportovní události a sportovní události. Knihovna obsahu je poměrně velká a do její nejnovější je přidán nový streamovaný obsah. Výsledkem je, že si můžete užít odpovídající sportovní kanály, fotbalové zápasy, živé akce PVV a mnoho dalšího.

3. Posádka

Prostřednictvím tohoto doplňku máte přístup k mnoha videím na vyžádání, televizním programům, IPTV, sportovnímu obsahu, obsahu pro děti a tak dále. Tento doplněk byl k dispozici online několik dní, ale nedávno byl zahájen jeho otevření. The Crew byla značka pro sportovní doplňky Kodi a důvodem její popularity je široký rozsah sportovního obsahu.

4. Mad Titan Sports

Mad Titan Sports nabízí filmy, televizní programy, sporty a bezplatnou IPTV. Je to jeden z nejlepších sportovních doplňků Kodi. Tento doplněk však bohužel nelze nainstalovat z úložiště Kodi, takže je nutné jej stáhnout od poskytovatele třetí strany.

5. Sportowa TV

Sportowa TV je jedním ze sportovních doplňků Kodi, ze kterého máte přístup k obrovské řadě sportovních webů, jako jsou LiveLooker, Sport 365 a Crickfree. Všechny živé přenosy fotbalu, tenisu, fotbalu, rugby, kriketu a mnoha dalších jsou dostupné prostřednictvím Sportowa TV.

6. Q Sports Continuum

Q Continuum Kodi Addon je nejlepší sportovní doplněk Kodi vše v jednom, kde máte přístup k televizním programům, filmům na vyžádání a mnoha živým sportům. V Q Continuum je mnoho sekcí na jedno kliknutí, přehrání obsahu, živého obsahu a seznam seznamů skladeb. Máte přístup k tolika živým obsahům videí UFC, Formule 1 a Wrestlingu a chcete-li použít ještě více obsahu, ujistěte se, že používáte Real Debrid.

7. ApeX Sports

ApeX Sports Kodi Addon je jedním ze sportovních doplňků Kodi, kde si můžete užívat živý obsah, videa na vyžádání, přehrávat obsah, zvýraznění, živé sporty NBA, NHL, NFL, UFC, motoristické závody a tak dále. Tento doplněk je kompatibilní s Kodi Matrix a Leia a máte přístup k široké řadě sportovních doplňků Kodi pro živé přenosy, které jsou schopny streamovat živé události, přehrávání, nejlepší momenty z MLB66, Viprow, filmon.com, LMShows 24/7, Livetv.sx, Streamlive .to, NBAbite, NHL66, Rojadirecta, SoccerStreams, Sportsurge, Sportsbay.org, ustvgo, nba.com, mlb.com, nhl.com, fullmatchesandshows.com, fullmatchtv.com a replaymatches.net.

8. Koncová zóna

End-Zone je populární sportovní doplněk Kodi pro živé sporty, který je kompatibilní s nejnovější verzí Kodi 19 Matrix. Hlavní dostupný obsah je NBA, NCAAF, MLB, NFL, MMA/box, Wrestling, NHL, Nascar a mnoho dalších.

9. Smyčka

The Loop je populární sportovní doplněk Kodi pro živé přenosy a televizní vysílání HD streamovaného obsahu. Tento doplněk lze nainstalovat z úložiště Loop Repository a tato sekce doplňků obsahuje sportovní regiony NBC, zónu fanoušků, golf 24/7, zónu NFL, regiony CBC, bojovou zónu, přehrávání herní zóny, zónu MLB, zónu NCAA a všechny tyto držby. přehraje nebo zvýrazní obsah.

***

Byly to nejlepší sportovní doplňky Kodi, které můžete využít ke sledování různých sportovních her online. Doufáme, že jste se v tomto článku dozvěděli o nejlepších sportovních doplňcích Kodi a o tom, jak je nainstalovat. Pokud máte návrhy/dotazy, neváhejte nám je sdělit v sekci komentářů.

x