etechblog

Top 8 platforem pro najímání vývojářů WordPress

Nikdy není snadné najmout vývojáře WordPress, když slyšíte o bezpočtu hlášených podvodů. Přesto se pokusme udělat to správně pomocí některých náborových strategií a těchto platforem.

Vaše podnikání visí na vlásku, když hledáte vývojáře WordPress.

A je to obzvláště riskantní, když sami nemáte ponětí o vývoji webu. V takovém případě se pro někoho snadno stane, že vám udělá nepořádek ve vašem podnikání a ještě uteče s penězi.

Zdroj: Upwork

Na co se zaměřit při najímání vývojáře WordPress?

Pokud toto čtete, předpokládám, že jste vlastníkem webových stránek, kteří chtějí najmout nezávislé pracovníky pro krátkodobé projekty.

Pokud ano, pravidla hry se mírně liší od lovu kandidátů na práci na plný úvazek. Toto je několik tipů na základě mých zkušeností.

#1. Zkontrolujte portfolio

To je nesmysl, nebo se to alespoň zdá.

Každý smluvní developer, který stojí za to, má své portfolio, které byste měli vzít na vědomí.

Ale tady přichází zvrat – svět na volné noze také zahrnuje podvodníky, kteří kradou portfolia ostatních, uzavírají obchod a dále ho zadávají nějakému vývojáři!

Obvykle to nepovažuji za významný problém, ale takoví lidé nemají žádnou představu o vývoji WordPress nebo PHP a nakonec zničí projekt. Buď utečou s penězi, nebo dodají podprůměrný plugin/téma, které je prostě na hovno.

Dále hledáme nějaké strategie přežití pro majitele firmy, pokud jde o džungli na volné noze.

#2. Křížový dotaz na portfolio

Nyní, když máte portfolio, důkladně se na něj podívejte a připravte si dotazník.

Ale nebuďte tak zřejmí – chcete dotazník vylepšit jako překvapení při příštím hovoru nebo schůzce! Pokud se zdá, že váhají nebo mluví v kruzích, víte, že je čas poohlédnout se někde jinde a najmout si svého dokonalého vývojáře WordPress.

Ačkoli přesné otázky závisí na projektu, zde je několik, které mohu navrhnout:

  • Dodržujete pokyny pro kód WordPress? Proč a proč ne? (Není to velký problém, i když je vývojář nedodržuje; tento styl kódování zabere příliš mnoho času. Je však nezbytné posoudit, zda vývojář o standardech kódování WordPress vůbec slyšel.)
  • Kolik času vám zabralo vytvoření tohoto pluginu? Můžete mě provést celým procesem?
  • Jaké jsou podle vás běžné chyby, kterých se vývojáři při tvorbě témat dopouštějí?
  • Jaká jsou omezení tohoto tématu, pokud jde o různé velikosti obrazovky a prohlížeče?
  • O jakou optimalizaci jste se postarali při vývoji tohoto motivu/pluginu?
  • Které open-source pluginy jste studoval jako vývojář? Můžete mi vysvětlit, jak fungují? (To je v pořádku, i když tomu moc nerozumíte – cílem je vidět, jak moc je ten člověk obeznámen se svým řemeslem.)
  Jak zobrazit nejnovější verze souborů v Dokumentech Google

Pokud si myslíte, že nedokážete porozumět odpovědím, zaznamenejte si je a některé zveřejněte na fórech WordPress – požádejte komunitu o radu, co si o vývojáři myslí!

#3. Reference

Zeptejte se na nějaké záznamy z minulosti. Neočekávejte, že uslyšíte jásot od každého klienta, protože ne všichni se sami kvalifikují jako skvělí zaměstnavatelé.

Přesto by měl mít vývojář nějaké věrohodné důkazy z předchozích projektů a přidružených lidí.

A nespokojte se s telefonními čísly, protože někteří lidé mají hru dostatečně zmanipulovanou – trvejte na oficiálním e-mailu a nezapomeňte jim napsat!

#4. Použijte systém úschovy

Platby jsou místem, kde se většina rozhovorů o projektu rozpadne.

Developer se nechce nechat okrást o pár dní námahy, jen aby klient zmizel. A klient nechce ztrácet čas a peníze pro někoho, kdo se náhle změnil v útěku.

Tyto obavy je možné překonat, aniž byste se museli uchýlit k „Můžete mi věřit na 100 %“ — použijte systém úschovy u třetí osoby, jako je Upwork, Freelancer atd. Služba úschovy u třetí osoby uchovává vaše peníze, dokud nebudou dosaženy pracovní milníky, a vše je zdokumentováno právní účely.

#5. Podnikejte mimo WordPress (a PHP!)

Toto je volitelné, ale je to skvělý nápad, abyste věděli, zda je vývojář obecně nadšený z webových technologií a zda má krok se současnými technologickými hromadami.

Znalost trendových oborových témat pomáhá zvládnout požadavek v několika přístupech a nikdy nevíte, co hledáte nebo to lze udělat lépe s jiným stackem, jako je Nodejs, Ruby atd.

#6. Promluvte si s několika vývojáři

Pokud neznáte někoho s jeho minulou prací, je vždy dobré promluvit si o svých požadavcích s několika vývojáři.

Shromážděte veškerou zpětnou vazbu a uvidíte, co pro vás zní nejlépe. Nezůstávejte jen u technických hranic, ale hledejte i celkové osobnostní rysy.

A nezapomeň věřit svému nitru. 🧐

Takže teď, když víte něco natvrdlého, pojďme se podívat na některé náborové platformy, abychom tyto dovednosti otestovali a najali dokonalého vývojáře WordPress.

Kódovatelné

Kódovatelné je nezávislá platforma exkluzivně pro vývoj WordPress. Můžete se podívat do adresáře vývojářů a získat bezplatný odhad svého projektu.

Codeable má skupinu talentovaných pracovníků pro ty nejmenší úkoly, jako je oprava chyb 404 při vývoji vlastního motivu/pluginu nebo návrhu webu.

  Jaký největší pevný disk si můžete koupit?

Tato platforma je jedinečná, protože získáte jediný cenový odhad a ne nějaký systém nabídek, kde nezávislí pracovníci podkopávají své kolegy, aby se chopili příležitosti.

Kromě toho získáte přehledný seznam pěti nejlepších možností, se kterými sdílíte společnou dílnu, abyste určili vývojáře vašich potřeb.

Codeable funguje jako escrow systém, kde platíte všechny poplatky za projekt předem, které jsou následně zaplaceny vývojáři WordPress, když označíte projekt jako dokončený.

WPhired

Pokud by se Codeable příliš držel v ruce, mohlo by se vám líbit WPhired. Jednoduše řečeno, je to exkluzivní pracovní deska WordPress, kde vypíšete požadavky a vyberete z uchazečů.

WPhired má také bezplatný plán předkládání a můžete přejít k placeným pro aktivní propagace prostřednictvím jejich kanálů sociálních médií a získat otevření uvedené jako doporučené.

To přesvědčivě vyhovuje zkušeným zaměstnavatelům pro najímání WordPress vývojářů, kteří vše zvládnou samostatně.

Toptal

Toptal se prodává jako top 3% platforma nezávislých talentů. Podívejte se na jejich prověřovací proces a pochopíte proč.

Než uděláte první krok, můžete si předem projít vývojářské profily.

Následně zaplatíte zálohu za zahájení dvoutýdenního bezrizikového zkušebního období, na jehož konci můžete kandidáta buď odmítnout a požádat o jiného, ​​nebo pokračovat při platbě za úspěšnou zkoušku.

Zajímavé je, že můžete požádat Toptal, aby zařídil odeslání vašeho zápasu do vámi zvolené geografické polohy po určitou dobu.

A konečně, Toptal může být perfektním místem k najmutí vývojáře WordPress pro začínající podniky zavedených technologických gigantů.

Jobs.WordPress.net

Jobs.WordPress.net je pracovní deska od samotných tvůrců WordPressu.

Můžete zadat požadavky na najímání vývojářů WordPress s úplnými podrobnostmi a po pečlivém moderování dobrovolníky bude seznam aktivní.

Toto je opět pro odborníky, protože neexistuje žádný proces prověřování a vy sami jste odpovědní za nalezení nejlepší shody.

Kromě toho vše ostatní probíhá mezi oběma stranami bez jakékoli pomoci nebo záruk.

Gun.io

S neobvyklým jménem, Gun.io chodí po linkách Toptal, Codeable atd. Získáte talent na dálku s řádnou prověrkou, referencemi, video úvodem atd., abyste provedli ten správný náborový hovor.

Začíná to tím, že se o práci otevřete vývojářům, prověříte nejlepšího kandidáta, aby to fungovalo, a tým Gun.io se postará o zbytek.

V důsledku toho se můžete soustředit na hlavní záležitosti, zatímco smlouvy, hodiny a platby leží na náborové platformě.

Veškerá tato pomoc je zpoplatněna 15 % platu kandidáta v prvním roce.

Kostky

Kostky slibuje umělé inteligenci, že vyloučí falešné kandidáty, takže dostanete jen to, co potřebujete. V podstatě se jedná o pracovní desku, na které můžete zveřejnit svůj inzerát a získat kandidáty, ze kterých si můžete vybrat.

  Co je „šifrování na vojenské úrovni“?

Je pozoruhodné, že Dice je primárně funkční v USA. Můžete však získat vzdálené kandidáty nebo prozkoumat přemístění podle diskusí.

Jedna nabídka práce zůstává aktivní po dobu 30 dnů a je propagována na Dice a jejích partnerských webech. Kromě toho získáte slevy na základě počtu zveřejněných zakázek.

Konečně to opět spadá do oblasti expertů bez jakéhokoli moderování ze strany samotné platformy.

Přetečení zásobníku

Přetečení zásobníku není tradiční pracovní deska nebo jakýkoli web pro získávání talentů pro najímání vývojáře WordPress. Bez ohledu na to vám může pomoci reprezentovat vaši značku a dělat spoustu věcí, včetně inzerátů s nabídkou pracovních míst, které viděly miliony lidí po celém světě.

To, co dělá tuto platformu jedinečnou, je viditelnost, kterou získáte, když budete mít svou značku na jednom ze 100 nejlepších webových stránek (podle žebříčku Alexa) na světě.

Kromě toho je Stack Overflow vývojářský domov s více než 100 miliony měsíčních návštěv. Můžete si tedy být jisti, že se setkáte s těmi správnými kandidáty.

Závěrem je, že Stack Overflow je určen pro celkový branding, propagace, zapojení atd., a měl by být vaší volbou, pokud jste v tom dlouhodobě.

Dálkový ovladač OK

Chtějte, aby si mohl vybrat z velkého množství uchazečů. Snaž se Dálkový ovladač OK. Vaše nabídka práce osloví více než 200 tisíc uchazečů o zaměstnání, více než 1800 tisíc vzdálených pracovníků a 126 pracovních míst. A máte zaručeno alespoň 200 žádostí na otevřenou pozici.

Jedna nabídka práce vás vrátí minimálně o 899 USD, která zůstane aktivní po následujících 30 dní. A to přesahuje 1 000 USD za pracovní místo v závislosti na dosahu a expozici, kterou nastavíte pro záznam. Můžete však získat pracovní balíček se slevami.

A konečně, je to dobré, pokud chcete spoustu možností najímání a máte zkušenosti se správou vývojáře WordPress sami.

Závěr 👩‍💻

Toto byl náš skromný pokus pomoci vám najmout vývojáře WordPress. Neexistuje však žádný stanovený vzorec pro dokonalý pronájem a je to obzvláště obtížné pro začínající podnikatele.

Přesto máte několik vynikajících prověřovacích platforem třetích stran, které dělají tu nejtěžší část za malý poplatek.

Kromě toho, některé běžnější způsoby, jak vyzkoušet vhodného kandidáta, jsou Upwork, Freelancer, Guru atd. Osobně bych hledal někoho ze své geografie a osobně bych se setkal, než bych si s někým mohl pohrát s pověřením k mému webu.

Všichni jsme však slyšeli, jak organizace hlásí úspěchy se vzdálenými zaměstnanci.

Na okraj, nemohu si pomoci, ale odkázat vás na naši gigantickou databázi článků WordPress, která vám dá odpovědi na většinu vašich otázek ohledně WordPress. Zůstaňte naladěni.

x