Upravte intenzitu světla LED blesku pro iPhone z ovládacího centra iOS 7

Systémové přepínače v Ovládacím centru mohou být nejvíce stisknuté, ale také zkratky ve spodní řadě mají své využití. Z těchto zkratek je tlačítko svítilny pravděpodobně nejčastěji používaným tlačítkem. Existuje mnoho příležitostí, kdy pravděpodobně budete potřebovat funkci svítilny, která je součástí systému iOS 7, i když LED dioda na zadní straně zařízení není původně navržena k použití pro tento účel. Pro fotografování je neměnná úroveň intenzity LED v pořádku, ale pokud ji používáte jako svítilnu, je příjemné mít nějakou úroveň ovládání navíc. Před chvílí jsme se zabývali PhotoTorch, vylepšením, které uživatelům umožňuje měnit intenzitu LED diody fotoaparátu iPhone. CCFlashLightLevel dělá totéž, ale toto nové vydání funguje z ovládacího centra iOS 7. S tímto vylepšením mohou uživatelé používat přepínač CC svítilny jako ovladač úrovně intenzity LED velmi pohodlným způsobem.

  Jak ručně přidat data do aplikace Zdraví v iOS

CCFlashLightLevel lze aktivovat dlouhým stisknutím přepínače svítilny Control Center. Když tak učiníte, objeví se malý posuvník překrývající ikonu. Přejetím prstem doprava zvýšíte intenzitu LED blesku. Tažením v opačném směru se světlo ztlumí. Chcete-li tento posuvník zavřít a vrátit tlačítku jeho obvyklou podobu, jednoduše sundejte prst z obrazovky a počkejte několik sekund.

I když se CCFlashLightLevel na první pohled může zdát jako velmi zjednodušující vychytávka, stále nabízí některé docela elegantní možnosti přizpůsobení. Vychytávka přidává vlastní nabídku do aplikace Nastavení akcií, odkud je možné změnit některá základní nastavení související s posuvníkem pro úpravu úrovně. Můžete určit dobu, po kterou musíte držet stisknutou zkratku svítilny, než se objeví posuvník.

  25 nejlepších aplikací a tipů pro iOS roku 2016

Existují také dvě další možnosti; jeden se zabývá časovým limitem slábnutí posuvníku a druhý umožňuje nastavit výchozí úroveň intenzity LED. Pokud chcete, aby se svítilna při každém zapnutí vrátila na naposledy použitou úroveň intenzity, zapněte možnost „Zapamatovat hodnotu posuvníku“. Aby uživatelé porozuměli všem těmto možnostem, je nabídka CCFlashLightLevel dodávána s komplexní sadou pokynů.

CCFlashLightLevel je bezplatné vyladění. Vyzkoušejte to na svém zařízení iOS 7 tím, že zamíříte do úložiště BigBoss v obchodě Cydia.