etechblog

Vaše cestovní taška potřebuje tuto nabíječku

Klíčové věci

  • Nomad 65W Slim Power Adapter je tenká a lehká nabíječka, která se snadno vejde do každé tašky, takže je ideální na cesty.
  • Může poskytnout dostatek energie pro pomalé nabíjení notebooku a jednoho dalšího zařízení, takže je vhodný pro nabíjení více zařízení na cestách.
  • Ve srovnání s nabíječkami s podobnými výstupy však přichází za prémiovou cenu a nemusí se hodit pro všechny styly zásuvek, včetně prodlužovacích kabelů.

Použití nitridu galia (GaN) nadále zmenšuje fyzickou velikost nabíječek, ale Tenký napájecí adaptér Nomad 65W posouvá věci na zcela novou úroveň. Tato tenká nabíječka je téměř dokonalá cestovní nabíječka.

Tenký napájecí adaptér Nomad 65W

Nomad 65W Slim Power Adapter může poskytnout dostatek energie pro alespoň pomalé nabíjení vašeho notebooku a jednoho dalšího zařízení. Je také dostatečně tenký a lehký, aby se vešel do téměř každé tašky, takže je ideální na cesty.

Značka Nomad

Výkon 65W

Barevný karbid

Včetně kabelu č

Nabíjecí porty Dva USB-C

Rozměry 3 x 1,9 x 0,58 palce (76,4 x 48,5 x 14,9 mm)

Klady

  • Dostatečně tenký, aby se vešel do každé tašky
  • Dva USB-C porty

Nevýhody

  • Prémiová cena ve srovnání s nabíječkami s podobnými výkony
  • Nepasuje do všech typů zásuvek, včetně prodlužovacích kabelů

Nabíječka velikosti Zippo

Justin Duino / MakeUseOf

  Jaké bezpečnostní protokoly používá WiFi router

Když jsem poprvé rozbalil napájecí adaptér Nomad 65W Slim, můj první dojem byl „Wow“. Už roky používám stále se zmenšující nabíječky GaN, ale nikdy jsem nepoužil takovou, která by se tak dokonale hodila na cesty. Jeho nepatrná velikost a váha znamená, že ho mohu hodit do svého nejmenšího technického pouzdra a zapomenout, že je dokonce v mé tašce.

Související Co jsou nabíječky GaN? Technologie, která umožňuje lehké rychlé nabíjení Nabíječky GaN nejsou příliš daleko od toho, aby nahradily vaše běžné nabíječky. Podíváme se, jak fungují.

Než dorazila moje kontrolní jednotka, cestoval jsem s 130W napájecí adaptér Nomad. Zatímco jeho tři porty USB-C a výstupní výkon byly více než dostatečné, aby udržely všechna moje zařízení plně nabitá, samotná nabíječka je těžká a objemná. 0,73 lbs (332 g) nezní jako velká váha, ale když už je v tašce nacpané jinou elektronikou, váha se začne sčítat.

Justin Duino / MakeUseOf

Se zmenšenou velikostí bych mohl použít i menší pouzdro na elektroniku. Dříve jsem používal a Technické pouzdro Peak Design. Nezabere to tuny místa, ale teď, když se všechno od mého iPhone až po můj notebook nabíjí přes USB-C, musím mít s sebou méně kabelů. Díky zeštíhleným napájecím adaptérům Nomad se mi do ní vejde vše Miniaturní organizér Moment Tech s volným prostorem.

Další výhodou, kterou jsem našel při cestování, je, že plochý design mi umožnil snadno zapojit nabíječku do více zásuvek. Hotely někdy nenabízejí dostatek zástrček a objemné cihly se za postel tak snadno nevejdou. Navíc, protože porty USB-C směřují nahoru nebo dolů, když jsou výklopné kolíky zapojeny do zásuvky, nemusíte se obávat ohýbání a zlomení kabelů, pokud není dostatek volného místa.

  7 nejlepších aplikací pro psaní poznámek pro studenty

Co se stane, když připojíte dvě zařízení?

Justin Duino / MakeUseOf

Jak již název napovídá, tato nabíječka Nomad může mít maximální výkon 65W. To znamená, že pokud zapojíte jeden kabel USB-C do jednoho z portů a druhý konec připojíte k velkému zařízení, jako je MacBook, všech 65 W elektřiny půjde do tohoto notebooku.

Pokud byste nyní používali oba porty USB-C současně, ani jeden by nezískal plných 65 W. Místo toho Nomad rozděluje výstup na 45W a 20W. Při pohledu na spodní část nabíječky uvidíte, že port vlevo je modrý a ten vpravo černý. Firemní barevné kódy portů vám pomohou určit, který poskytne více energie: modrý port poskytuje 45 W.

Justin Duino / MakeUseOf

Ve většině případů při nabíjení větších předmětů budete chtít ponechat sekundární port prázdný. 65W je obvykle minimální požadavek pro pomalé nabíjení notebooku. Nabíječku jsem obvykle používal v plném rozsahu pouze v noci, kdy rozdělení 45W/25W nemělo žádné potíže s nabitím mého MacBooku Pro, iPhone 15 Pro Max a Apple Watch (s pomocí MagSafe Duo).

K dispozici je také 35W verze

Pokud nepotřebujete 65W napájení, dva USB-C porty nebo je vám tato nabíječka nějak velká, Nomad prodává i 35W model. Je o chlup lehčí a o něco kratší, ale skutečným rozdílem je, že obsahuje pouze jeden port USB-C.

  Co je sledování kontaktů a jak může bojovat s pandemií?

35W model je o 30 $ levnější, ale vřele doporučuji utratit peníze navíc za 65W verzi. Nejen, že druhý port USB-C bude užitečný při nabíjení všech vašich zařízení, ale 35 W nebude stačit k nabití některých vašich větších zařízení. Pokud cestujete pouze se smartphonem a sluchátky, bude vám menší model Nomad fungovat perfektně.

Měli byste si koupit tenký napájecí adaptér Nomad 65W?

Justin Duino / MakeUseOf

Nomad přímo neuvádí na trh 65W tenký napájecí adaptér jako cestovní příslušenství, ale vřele doporučuji každému, kdo hledá nabíječku na cesty. Minimalistický design je ideální pro tašku jakékoli velikosti a hodí se na místa, kam se objemnější cihly nevejdou. Tato nabíječka je snadné doporučení.

Největší „vadou“ tenkého napájecího adaptéru je jeho podlouhlý design. Zatímco nabíječka funguje perfektně ve většině zásuvek, při použití s ​​některými rozbočovači může zakrýt další zástrčky. Během testování jsem se s tímto problémem nikdy nesetkal, ale je to jeden z mých spolupracovníků.

Slim Power Adapter Nomad můžete samozřejmě vždy používat doma, ale není to cenově nejvýhodnější možnost. Protože domácí nabíječky bývají trvalejšími svítidly, doporučil bych 200W-300W zdroj od Satechi nebo Ugreen, který dokáže rychle nabít téměř vše, co do nich zapojíte.

Tenký napájecí adaptér Nomad 65W

Nomad 65W Slim Power Adapter může poskytnout dostatek energie pro alespoň pomalé nabíjení vašeho notebooku a jednoho dalšího zařízení. Je také dostatečně tenký a lehký, aby se vešel téměř do každé tašky, takže je ideální na cesty.

x