Více než 10 alternativ Obchodu Google Play 2023 – (nejlepší seznam)

Hledáte alternativu obchodu Play 2023? Obchod Google Play je oblíbený Android Market, který poskytuje nejnovější aplikace pro Android v mnoha různých oblastech. Někdy však nemůžeme stáhnout některé aplikace z Obchodu Play. Na to je několik regionů. Někdy aplikace není lokalizována do naší oblasti.

Někdy aplikace nesplňují požadavky, aby byly dostupné v naší zemi. Možná jsou tyto aplikace dostupné za vysokou cenu. Na druhou stranu se při provozu Obchodu Google Play můžeme potýkat s některými problémy. V případě, že vaše zařízení nemá dostatek úložného prostoru, měli byste vyzkoušet některé nejlepší alternativy k Obchodu Google Play.

Mnoho nejlepších aplikací pro Android je bezpochyby k dispozici pouze v Obchodě Play. Tyto obchody s aplikacemi jsou však ve funkčnosti podobné Obchodu Play a mají vlastní přizpůsobené funkce. Některé z těchto obchodů mohou poskytovat placené aplikace z Obchodu Google Play zdarma. Dnes se podíváme na všechny ty alternativy obchodu Google Play.

 • Amazon App Store.
 • Samsung Galaxy Store.
 • SlideMe.
 • ApkMirror.
 • Obchod Mobogenie.
 • F-Droid.
 • AppBrain.
 • GetJar.
 • Opera Mobile Store.
 • Obchod Aptoide.
 • Nejlepší alternativy k Google PlayStore.

  1. Amazon App Store.

  Je to jedna z nejlepších alternativ k obchodu Google Play. Amazon App Store nemá na rozdíl od obchodu Google Play žádné webové stránky. Musíme jej používat pomocí jeho aplikace pro Android. Každý den nabízí jednu placenou aplikaci zdarma.

    Jak zjistit, kolik peněz bylo odesláno na bitcoinovou adresu

  Uspořádá také aplikace do různých kategorií, aby bylo usnadněno vyhledávání. Po instalaci jeho apk se můžeme snadno přihlásit pomocí našeho Email ID. Poskytuje snadno použitelné rozhraní s atraktivní grafikou, takže můžeme snadno stahovat aplikace.

  Amazon App Store: Stažení.

  2. Samsung Galaxy Store.

  Je to také oblíbený obchod s aplikacemi pro uživatele Androidu. Samsung tento obchod speciálně navrhl pro své uživatele. Poskytuje aplikace bez malwaru, které zaručují úplné soukromí a zabezpečení. Poskytuje své webové stránky a oficiální aplikaci pro Android, jako je Obchod Google Play.

  Z tohoto obchodu si můžeme snadno stáhnout aplikace. Poskytuje možnost snadného vyhledávání aplikací. Můžeme se snadno zaregistrovat pomocí naší e-mailové adresy. Existuje také proces odesílání aplikací pro vývojáře na základě kritérií kvality.

  Samsung Galaxy Store: Stáhnout.

  3. SlideMe.

  Je to také dobrá volba jako alternativa k Obchodu Google Play. Poskytuje své webové rozhraní i svou oficiální aplikaci pro Android ke stažení aplikací s atraktivním grafickým rozhraním a grafikou. Všechny aplikace dostupné v tomto App Store splňují předem definovaný standard kvality.

  Poskytuje také bezplatné i placené aplikace. Můžeme také platit za aplikace prostřednictvím různých zdrojů, jako je PayPal atd. Je to také dobrá volba pro vývojáře, jak vydělat více. Mohou vydělávat prostřednictvím její reklamní sítě nebo si také nastavit cenu aplikace.

    Co je soubor WebP (a jak jej mohu otevřít)?

  SlideMe: Stažení.

  4. ApkMirror.

  Je to další slavný obchod s aplikacemi pro stahování aplikací pro Android. Tento obchod nemá žádnou oficiální aplikaci pro Android, na rozdíl od obchodu Google Play. Poskytuje své webové stránky ke stažení aplikací pro Android. Aplikaci snadno vyhledáme ve vyhledávací liště a zobrazí položky se všemi verzemi.

  Aplikace si můžeme stáhnout jednoduše kliknutím na tlačítko Stáhnout. Tento web poskytuje aplikace bez malwaru. Také poskytuje všechny APK zdarma bez jakýchkoli nákladů.

  ApkMirror: Stažení.

  5. Obchod Mobogenie.

  Je to další nejlepší alternativa k obchodu Google Play pro stahování aplikací pro Android. Kromě aplikací poskytuje také další obsah, jako jsou vyzváněcí tóny, tapety, videa na YouTube a mnoho dalšího. Poskytuje jak aplikaci pro mobilní rozhraní, tak webovou stránku.

  Poskytuje také atraktivní rozhraní se snadným použitím. Nevyžaduje žádnou registraci. Můžeme stahovat aplikace přímo od nich.

  Mobogenie Store: Stáhnout.

  6. F-Droid.

  Je to také dobrá volba v seznamu nejlepších alternativ obchodu Google Play. Hlavním zaměřením tohoto App Store je poskytovat svým uživatelům bezplatné a open source aplikace. Je to základní obchod s aplikacemi, ale aplikace dostupné v tomto obchodě jsou kategorizovány a poskytují snadný mechanismus vyhledávání.

  F-Droid také poskytuje svou oficiální aplikaci pro stahování aplikací a své webové rozhraní. Poskytuje také zdrojový kód aplikací.

  F-Droid: Stažení.

  7. AppBrain.

  AppBrain je další dobrou alternativou k obchodu Google Play. Poskytuje oficiální aplikaci a je to odpovídající webové rozhraní pro stahování aplikací. Ke stažení aplikací z AppBrain se musíme zaregistrovat.

    10 nejúžasnějších velikonočních vajíček v elektromobilech Tesla

  Poskytuje také prémiové aplikace zdarma po omezenou dobu. Je to jedna z nejlepších možností pro ty, kteří hledají prémiové aplikace zdarma.

  AppBrain: Stažení.

  8. GetJar.

  GetJar je starší obchod pro stahování aplikací. Je to známý obchod pro Symbian Mobile založený na Javě. Poskytuje také aplikace pro Android. GetJar poskytuje svou oficiální aplikaci pro stahování aplikací. Můžeme také použít jeho webové stránky ke stažení aplikací.

  Můžeme snadno vyhledávat naše aplikace pomocí vyhledávacího panelu. Aplikace jsou uspořádány podle kategorií. Poskytuje starší standard stahování pro aktuální zařízení Android. Aplikace nejsou často aktualizovány.

  GetJar: Stažení.

  9. Obchod Opera Mobile.

  Opera je jedním z nejznámějších prohlížečů, který také nabízí svůj obchod pro stahování aplikací pro Android. Je to další ze seznamu nejlepších alternativních obchodů Google Playstore, které poskytují zabezpečení a soukromí. Mobilní obchod Opera je k dispozici ve svém prohlížeči.

  Poskytuje také své webové rozhraní pro prohlížení aplikací. Z tohoto obchodu můžeme snadno vyhledávat a stahovat aplikace. Poskytuje snadno použitelné rozhraní a atraktivní grafiku. Mezi uživateli prohlížeče Opera je nejoblíbenější.

  Opera Mobile Store: Stažení.

  10. Obchod Aptoide.

  Aptoide je další z nejlepších alternativ k Obchodu Google Play, který je velmi podobný Obchodu Google Play. Mezi uživateli je také populární, protože nabízí mnoho placených aplikací zdarma. Poskytuje své oficiální aplikaci a webové stránce s atraktivním rozhraním a GUI.

  Aptoide dokáže automaticky detekovat naše nainstalované aplikace a poskytovat upozornění na aktualizace, pokud jsou k dispozici. Aplikace jsou uspořádány podobně jako v Obchodě Google Play.

  Obchod Aptoide: Stažení.

  Na závěr, toto jsou některé nejlepší alternativy k Obchodu Google Play pro Android, kde můžeme snadno najít aplikace a hry.