Více zhlédnutí a peněz z vašich videí na YouTube s VidIQ

Videa jsou hlavním multimediálním obsahem, který lidé konzumují, a YouTube je pro videa cílem číslo 1.

Je snazší usměrnit své myšlenky prostřednictvím silných vizuálů a videoobsahu, který upoutá vaše publikum. Proto je široce využíván jak jednotlivými vloggery, tak společnostmi. Potenciál obrovského organického dosahu a popularita YouTube umožnily tvůrcům platformy vydělat obrovské příjmy.

Skutečnou výzvou, které lidé čelí, je však vyniknout v obrovském davu tvůrců obsahu, které YouTube vítá. Tato hra je o získávání více zhlédnutí a šíření vašeho obsahu.

Proto je klíčem zajistit, aby se váš obsah dostal k cílovému publiku. To je důvod, proč musíte použít techniky SEO ke zvýšení viditelnosti obsahu a využít nějaký software.

vidIQ je jeden takový software, který dává tvůrcům obsahu podporu, kterou potřebují pro svá videa, a čerpá cenné poznatky o výkonu videí.

Pojďme tedy prozkoumat a pochopit, zda vám může skutečně pomoci, a určit, zda stojí za to utrácet své těžké peníze.

Co je vidIQ?

vidIQ je video marketingová platforma, která pomáhá tvůrcům obsahu získat nástroje a vzdělává je, aby maximalizovali produktivitu a zvýšili počet zhlédnutí a odběratelů na jejich kanálu YouTube.

Jeho funkce, marketingové nástroje a analýza videa pomáhají videím získat větší pozornost, kterou potřebují pro lepší dosah. Jeho široké množství užitečných funkcí a SEO řešení vám může pomoci lépe se rozhodovat a komunikovat s publikem.

vidIQ je provádí shromažďováním a zobrazováním dat a metrik lépe interpretovatelným způsobem. Tento nástroj je skvělý pro začlenění a zpracování velkých dat do vaší strategie publikování. Může vám také pomoci udržovat včasnou interakci s publikem pro lepší udržitelnost vašeho kanálu.

Pojďme prozkoumat některé funkce.

Akční data 📊

 • Co je trendy: vidIQ vám umožňuje zkoumat trendová videa a nastavit upozornění na trendy, abyste se vyhnuli promeškaným příležitostem k virovému růstu. Umožňuje vám čerpat poznatky o trendech na YouTube, které vám pomohou utvářet váš další obsah.
 • Co funguje a co ne: Je to jako odborný konzultant, na kterého se můžete obrátit, abyste pochopili, co u vašeho publikovaného obsahu funguje a co ne. Pomůže vám také zjistit, co je třeba udělat pro růst vašeho kanálu.
  Oprava obrazu v obraze na YouTube nefunguje

 • SEO scorecard: Je to užitečný kontrolní seznam před zveřejněním, abyste se ujistili, že všechny publikace jsou optimalizovány pro SEO. Poskytuje vám více informací o vašem kanálu a pomáhá vám rychle shromažďovat data pro kontrolu výkonu vašich videí. Důležité datové body jsou znázorněny v různých barvách; tak můžete věci snadno pochopit a opravit.

Zlepšuje viditelnost 👁️

 • Řešení pro výzkum klíčových slov YouTube: YouTube je 2. největší světový vyhledávač. S vidIQ po vašem boku můžete porozumět hlavním klíčovým slovům, která vaše publikum hledá, a podle toho vytvořit obsah.

Poskytuje návrhy vyhledávání relevantní pro vaši oblast a zobrazuje podobná videa, abyste získali celkovou představu. Nástroj pro výzkum klíčových slov také zobrazuje údaje, jako jsou průměrní odběratelé a zhlédnutí u konkrétního výrazu.

Získáte také nástroje pro kontrolu klíčových slov, inline klíčová slova pro zobrazení značek, které používají konkurenti, a šablony klíčových slov. Web Suite přichází s výkonnými nástroji SEO a překladač klíčových slov může cílit na globální publikum překladem názvů videí, značek a popisů.

 • Analytický panel umožňuje na první pohled zobrazit stav kanálu. Díky nástroji Panel statistik v reálném čase jsou statistiky dostupnější, když je potřebujete. Zobrazuje také stav zpeněžení, zhlédnutí v reálném čase a dobu sledování pro měření výkonu vašich videí prostřednictvím grafu.

Zaměřte se na růst 📈

 • Nástroj pro audit: Zjistěte, jak si vaše videa vedou, a pomocí nástroje auditu proveďte audit stávajících videí, abyste pochopili, jaké typy obsahu mohou kanálu nejvíce prospět.

Zahrnuje pět různých nástrojů: výkon za posledních 30 dní, upozornění na trendy, audit kanálu, nejsledovanější a úspěchy.

  Jak vytvořit anketu na YouTube

 • Nástroj pro výzkum konkurence: Umožňuje vám získat hlubší poznatky o videích vašich konkurenčních tvůrců, abyste pochopili, co pro ně funguje a proč. Za tímto účelem seřaďte jejich videa podle zhlédnutí, časových rámců, zhlédnutí/hodiny a data nahrání.

Tímto způsobem můžete tato data použít k vytvoření obsahové strategie a nalezení příležitostí k růstu. vidIQ odstraňuje dohady tím, že poskytuje konkrétní doporučení, jaké akce mohou kanálu nejvíce pomoci.

 • Nástroje produktivity: vidIQ nabízí spoustu nástrojů produktivity, jako je hromadné kopírování nebo úprava karet a závěrečné obrazovky, které šetří spoustu vašeho času. Získáte také nástroj pro produktivitu komentářů, šablonu komentářů, pomocí které můžete rychleji odpovídat na komentáře svých videí.

 • Generátor miniatur vám pomůže vytvořit miniaturu vašeho přání úpravou a přizpůsobením jejích okrajů, tvarů, textu a dalších.

Kromě toho si můžete hromadně stáhnout metadata a zálohovat všechny své metainformace. Je také možné exportovat tato data do tabulek a třídit je podle různých řádků a sloupců.

Trénink 💡

 • VidIQ Academy nabízí bezplatné i placené uživatelské exkluzivní kurzy o růstu a rozvoji kanálu na YouTube. Je nabitý hrstkou příkladů a užitečných tipů založených na reálných zkušenostech od odborníků z vidIQ.

Kromě toho dodají 30 videí, která pokrývají různé aspekty vytváření, výzkumu, optimalizace a publikování videoobsahu.

Snadné použití

vidIQ je jednoduchý a snadno použitelný nástroj pro zefektivnění a rozšíření vašeho kanálu YouTube. Nemusíte se snažit využívat jeho funkce, protože je přímočarý a snadno se implementuje.

Začátečníci i zkušení tvůrci obsahu obvykle považují vidIQ za relativně snadné. Jeho palubní deska je také komplexní, bez zmatků. Můžete mu také lépe porozumět díky různému barevnému kódování a přímým statistikám, které jsou k dispozici ke zlepšení vašeho kanálu.

Webová aplikace i rozšíření jsou uživatelsky přívětivé s rychlým navigačním rozhraním. Kromě toho může nástroj pro návrh klíčových slov vidIQ také identifikovat fráze a slova, která by vás mohla vést k problémům se zásadami YouTube, a tím vás ochrání před zpeněžením.

Ceny

V současnosti jsou na vidIQ celkem 4 různé typy plánů – Basic, Pro, Boost a Boost+.

  Jak skrýt navrhované překrytí videa na videích YouTube

Pojďme zjistit, co vám každý z nich může nabídnout.

 • Základní: Je zdarma k použití 1 uživatelem pro 1 kanál. Zahrnuje funkce, jako je sledování konkurentů, 1 upozornění na trend, základní e-mailová podpora, vidIQ Academy, scorecard, základní analýzy a lišta živých statistik.
 • Pro: Je k dispozici za 7,50 $ měsíčně pro 1 uživatele a 1 kanál. Zahrnuje 6 sledování konkurentů, 1 upozornění na trend, e-mailovou a chatovou podporu a další pokročilé funkce, jako je historická analýza, nejlepší čas dne pro zveřejňování, populární videa a další.

Tento plán je skvělý pro malé a střední podniky, které chtějí dosáhnout lepší návratnosti z video marketingu.

 • Boost: Tento plán s cenou 39 $/měsíc platí pro 1 uživatele a 1, 3 nebo 5 kanálů. Zahrnuje 20 sledování konkurentů, 5, 10 nebo 15 upozornění na trendy, vyhledávání klíčových slov 40, 100 nebo 200 videí za měsíc; podpora e-mailu a chatu a další pokročilé funkce, jako je archivace videa, značky, hromadné SEO, syndikace na Facebooku a další.

Je to skvělé pro větší podniky, které chtějí lepší využití videí.

 • Boost+: Začíná na neuvěřitelných 415 $ měsíčně a může být použit 1 uživatelem až pro 5 kanálů. Má všechny prémiové funkce a podporu potřebnou k podpoře vašeho video marketingu.

S prémiovými funkcemi, které poskytuje, však tento plán nemusí být vhodný, pokud svůj kanál spustíte tam, kvůli vysokým cenám.

Pokud se mě tedy zeptáte, plán Boost je nejlepší se všemi užitečnými funkcemi, ale pouze pokud se věnujete YouTube a máte po ruce dobrý rozpočet.

Na vysoké úrovni

 • Pomáhá zvýšit organický dosah
 • Lepší správa vašeho kanálu YouTube
 • Výkonná analytika k využití
 • Konkurenční výhoda
 • Bezplatné rozšíření pro Firefox a Chrome

Stojí to za vaše peníze 🤑?

vidIQ je výkonným centrem působivých funkcí a nástrojů, které mohou vaši cestu na YouTube přenést na vzrušující jízdu. Nejen, že byste si to užili marketingově, ale vytváření a publikování videí vám také zabere méně času a úsilí, než jste byli zvyklí dříve.

Pokud chcete, aby se z YouTube stal váš shon na plný úvazek, nebo máte zájem rozšířit svůj kanál exponenciálně vysoko, vidIQ je skvělá volba. Rozhodněte se tedy o plánu na základě vašich dlouhodobých cílů, rozpočtu a preferencí, abyste vystřelili své peníze a popularitu.