Vidíte, kdo screenshotoval váš příběh nebo příspěvek na Instagramu?

Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních platforem na světě. Nejen Instagram je populární, ale má také miliony aktivních uživatelů denně po celém světě. Uživatelé aplikaci důvěřují a sdílejí své názory, práci a den se světem na Instagramu. A důvody pro miliony uživatelů jsou zabezpečení, funkce a transparentnost aplikace Instagram s uživateli. Instagram představil funkce, jako jsou příběhy, kotouče, IGTV, režim mizení a mnoho dalších, které upoutaly pozornost uživatele a díky přidání takových funkcí zůstali u Instagramu. Pro některé uživatele je to jen aplikace, ale pro některé je to skvělý způsob, jak ukázat svůj talent, pracovat se světem a také se může spojit se svými blízkými a přáteli, ať jsou kdekoli na světě. Instagram se zaměřuje na soukromí uživatelů tím, že udržuje váš účet soukromý. Uchováte svůj účet v bezpečí před těmi, které nesledujete. Ale co když budete tuto osobu sledovat a pokud tato osoba pořídí snímek obrazovky vašeho příběhu nebo příspěvku, dostanete o tom nějaké upozornění? Chcete-li znát odpověď, pomůže vám tento článek. Pomůže vám zjistit, zda vidíte, kdo pořídil snímek vašeho příběhu nebo příspěvku na Instagramu, a zda někdo pořídil snímek vašeho příběhu na Instagramu. Také pochopíte, zda může Instagram detekovat snímek obrazovky.

Vidíte, kdo screenshotoval váš příběh nebo příspěvek na Instagramu?

Dozvíte se, zda můžete vidět, kdo pořídil snímek vašeho příběhu na Instagramu nebo příspěvek dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Dokáže Instagram detekovat snímek obrazovky?

Ano, Instagram dokáže detekovat snímek obrazovky. Když se na přihlašovací obrazovce přihlásíte ke svému účtu Instagram, nemůžete pořídit snímek obrazovky. A pokud se pokusíte nějakou vzít, nedovolí vám to. Znamená to, že Instagram dokáže detekovat snímky obrazovky. Detekce snímků obrazovky není funkce. Je to proto, že jste povolili aplikaci Instagram, a proto je to možné. Instagram dokáže detekovat snímky obrazovky, ale neupozorní vás, pokud někdo pořídil snímky obrazovky vašeho profilu, fotky a příběhů. Nyní víte, zda může Instagram detekovat snímek obrazovky nebo ne.

Vidíte, když někdo screenshotuje vaše příběhy na Instagramu?

Ne, nevidíte, když někdo pořídí snímky vašich příběhů na Instagramu. Ve svém příběhu na Instagramu můžete vidět, kolik lidí sledovalo váš příběh a kdo jsou. Pokud ale někdo pořídí snímek obrazovky vašeho příběhu, nedostanete žádné upozornění ani indikaci. Pokud jste poslali svůj příběh někomu v chatu a pokud je v chatu povolen režim zmizení, obdržíte zprávu v chatu, když druhá osoba pořídí snímek obrazovky vašeho příběhu nebo chatu. A jakmile si zprávu přečtete, zmizí na základě vámi nastavené preference. Nyní víte, zda vidíte, když někdo pořídí snímky vašich příběhů na Instagramu, nebo ne.

Jak zjistit, kdo screenshotoval váš příběh na Instagramu?

Ve skutečnosti nemůžete vidět, kdo pořídil snímek vašeho příběhu Instagramu. Ale můžete vidět, kdo viděl váš příběh. Pokud jste s někým sdíleli svůj příběh v chatu a pokud tato osoba pořídila snímek obrazovky vašeho příběhu v chatu, můžete to vědět. Chcete-li vědět, jak se to stane, postupujte takto:

  Průvodce, jak začít

Poznámka: Ujistěte se, že jste v chatu s touto osobou zapnuli režim Zmizení.

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Instagram Android nebo iOS přístroj.

2. Klepněte na Posel ikonu v pravém horním rohu obrazovky.

3. Najděte a klepněte na požadovaný chat, komu jste poslali svůj příběh na Instagramu.

4. V chatu uvidíte malou zprávu s nápisem [username] pořídil snímek obrazovky.

Takto můžete vidět, kdo pořídil snímek vašeho příběhu na Instagramu nebo příspěvek v chatu.

Vidíte, kdo screenshotoval váš příspěvek na Instagramu?

Ne, nevidíte, kdo pořídil snímek vašeho příspěvku na Instagramu. Instagram zatím žádnou takovou funkci nezavedl. Pokud vás vaše příspěvky znepokojují a nechcete, aby je někdo viděl, můžete svůj účet nastavit jako soukromý, což ostatním neumožní zobrazit vaše příspěvky, dokud se vy a daná osoba nebudete navzájem sledovat na Instagramu. Instagram dokáže detekovat snímky obrazovky, když povolíte všechna potřebná oprávnění při spouštění aplikace, ale neupozorní vás, když někdo pořídil snímek vašeho příspěvku na Instagramu. Nyní víte, zda vidíte, kdo pořídil snímek vašeho příběhu nebo příspěvku na Instagramu.

Proč se držet dál od aplikací nebo webů třetích stran?

Aplikace nebo webové stránky třetích stran mohou být někdy dobré. Ve většině případů jsou však škodlivé, mohou poškodit vaši bezpečnost a mohou se dostat do vašeho zařízení nebo jej hacknout.

  • Když se na svém zařízení pokusíte o přístup k jakýmkoli škodlivým nebo škodlivým webovým stránkám, váš prohlížeč vás na přístup k nim okamžitě upozorní a zablokuje je.
  • Když si do zařízení stáhnete jakékoli aplikace třetích stran, prohlížeč vás upozorní, že je aplikace škodlivá a neměli byste ji instalovat.
  Jak přidat alternativní text k objektu v PowerPointu

Vždy stahujte a instalujte aplikace a software z oficiálního obchodu s aplikacemi a nikdy byste je neměli stahovat z žádné webové stránky třetí strany, protože by mohly obsahovat virus. A jeho instalace může způsobit poškození vašeho zařízení a hacknutí, aniž byste si toho všimli. Proto nikdy nesmíte používat žádné aplikace a webové stránky třetích stran a držet se od nich dál.

***

Doufáme, že jste pochopili, zda vidíte, kdo zachytil váš příběh nebo příspěvek na Instagramu, nebo ne. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x