Volejte kontakty z obrazovky přístupového kódu vašeho iPhone pomocí PassDial

U moderních zamykacích obrazovek smartphonů je třeba dosáhnout jemné rovnováhy mezi funkčností a jednoduchostí. Přidejte na zamykací obrazovku příliš mnoho funkcí a začne vypadat jako skutečná domovská obrazovka. Když jich vezmete příliš mnoho, bude to příliš jednoduché; zbytečný krok před přechodem na domovskou obrazovku. Na rozdíl od Androidu uživatelé iOS nemohou vyladit uvedenou rovnováhu, protože se očekává, že budou spokojeni s řešením zamykací obrazovky smartphonu od společnosti Apple. To je samozřejmě, pokud své zařízení nezlomí z vězení a otevřou ho světu výkonných aplikací a vylepšení.

Jedním z takových nových vylepšení útěku z vězení pro posílení funkčnosti obrazovky uzamčení je PassDial. Umožňuje vám nastavit určité kódy – jiné než „heslo“, které odemyká vaše zařízení – zadáním, které zavolá na určité předdefinované číslo přímo z obrazovky uzamčení. Vychytávka je skvělá, když na to pomyslíte! Má určitý dojem podobný Samsung TouchWiz, což není vůbec špatné.

  Jak změnit výchozí jazyk prohlížeče Chrome

Vím, že mám pět kontaktů, se kterými si pravidelně volám: rodiče, malý bratr a dva moji blízcí kamarádi. S PassDial si pravidelně ušetřím alespoň 3-4 kroky. Není třeba zadávat přístupový kód, spouštět Phone.app, přejít do Oblíbených a klepnout na kontakt.

Po instalaci přejděte do Nastavení > PassDial. Odtud můžete vytvořit až pět párů „telefonního čísla a kódu“ (abyste toto omezení zrušili, musíte za verzi Pro zaplatit 1,99 $). Pamatujte, že pokud používáte jednoduchý 4místný přístupový kód, kód ve vašem páru kontakt-kód musí mít také čtyři číslice.

PassDial byl testován na iPhone 4S jailbreaknutý na iOS 7.0.4. Fungovalo to tak, jak bylo inzerováno. Byl jsem schopen rychle zavolat testovacímu kontaktu přímo ze zamykací obrazovky bez jakýchkoli problémů. Osobně však toto vyladění nevyužiji, protože používám CleverPin k úplnému vynechání zamykací obrazovky, když jsem připojen k domácí/univerzitní WiFi, což znamená, že se mi nezobrazí výzva k zadání hesla.

  Jak povolit ovládání hudby v Mapách Google

PassDial je k dispozici zdarma na Cydii v rámci repozitáře BigBoss.

Ujistěte se, že nám dejte vědět, co si o vylepšení myslíte, tím, že zanecháte komentář v sekci komentářů níže.