etechblog

Vybudujte si své bohatství pomocí aplikace M1 Finance

Finance jsou pro většinu lidí tvrdým oříškem. Nemůžete být odborníkem na všechno a na samostatné studium financí většinou nemáte čas.

S malou pomocí aplikace M1 Finance to již není problém. Aplikace vás naučí, jak investovat různými způsoby, jako jsou akcie, dluhopisy, měny, komodity a nemovitosti. Poskytuje také okamžitý přístup k nejlepším investičním příležitostem po celém světě na základě novinek a trendů.

M1 Finance je mobilní investiční platforma, která nabízí nový způsob, jak investovat do akcií a fondů bez potíží se ztrátou peněz na trhu. Může se také pochlubit snadným rozhraním a intuitivním rozložením, takže se používá stejně snadno jako jakákoli jiná aplikace pro chytré telefony. M1 Finance by mohla být vaší ideální investiční platformou pro vaše budoucí snažení.

Co je M1 Finance?

M1 Finance je finanční aplikace, která pomáhá uživatelům naučit se investovat. Aplikace je dostupná pro iOS i Android. Poskytuje uživatelům tipy, videa a interaktivní výukové programy, jak investovat své peníze. Zahrnuje také investiční příležitosti založené na novinkách a trendech po celém světě.

Pokud například hledáte vysoce výnosné akcie, které právě teď přinášejí novinky, najdete je uvedené v databázi investic M1 Finance.

Proč byste měli používat aplikaci M1 Finance?

Tato aplikace je vynikajícím zdrojem pro začátečníky a poskytuje přímý způsob, jak začít investovat. Aplikace se snadno používá a naučí vás základy financí. Je také důvěryhodná, protože ji podporují špičkoví profesionálové v oboru.

Aplikace M1 Finance má velký potenciál, protože vás nejen naučí investovat; také vám dá vědět, jaké příležitosti jsou na trhu k dispozici, abyste netrávili příliš mnoho času vlastním průzkumem.

Jak investovat s aplikací M1 Finance?

Aplikace M1 Finance má několik různých způsobů, jak mohou lidé investovat.

Můžete provést jednorázovou investici nebo začít investovat již od 5 USD měsíčně. Umožňuje lidem vstoupit do finanční hry, aniž by se museli bát, že zruinují banku nebo se zadluží. Peníze investované prostřednictvím aplikace M1 Finance jsou pojištěny FDIC, takže vaše investice jsou v bezpečí. Své portfolio můžete rozšířit investováním do akcií, dluhopisů, komodit a nemovitostí.

Nejlepší na této aplikaci je, že poskytuje okamžitý přístup k nejlepším investičním příležitostem prostřednictvím zdrojů sociálních médií a článků zveřejněných na jejich webových stránkách. Pro začátečníky i odborníky je snadné najít vysoce kvalitní investiční příležitosti dostupné na trhu v konkrétní den.

Funkce aplikace M1 Finance

M1 Finance App je skvělý zdroj, který vám pomůže investovat peníze a budovat bohatství v průběhu času. Jasně popisuje, jak investice fungují, a klady a zápory každé možnosti, abyste se mohli správně rozhodnout. Aplikace M1 Finance App navíc obsahuje blog, který obsahuje rady odborníků v oblasti financí ohledně základů investování, jako jsou obchodní strategie, plánování odchodu do důchodu a mnoho dalšího.

  Top 10 DApps v roce 2022

Aplikace nabízí snadno srozumitelná vysvětlení různých investičních teorií a naučí vás samostatně investovat. Provede vás také procesem nákupu a prodeje akcií, dluhopisů, komodit, měn a dalších, aby vaše portfolio mohlo růst. Je to skvělý způsob, jak se naučit investovat a budovat své bohatství.

Nastavení účtu

Nejprve si budete muset vytvořit účet v aplikaci M1 Finance. Je to rychlý proces, který trvá jen několik minut. Dále budete muset propojit svůj bankovní účet s aplikací M1 Investor.

M1 je kompatibilní s makléřskými účty, tradičními účty IRA, Roth IRA, SEP IRA, custodial (pouze M1 Plus) a důvěryhodnými účty. Pamatujte, že minimum potřebné k vytvoření účtu je pouhých 100 USD (500 USD pro IRA). Jakmile jsou vaše portfolio účet a bankovní údaje na místě, jste připraveni začít investovat.

Plánování cílů

Pokud chcete být finančně úspěšní, musíte si naplánovat své cíle. M1 Finance App také poskytuje nástroj pro plánování cílů, který uživatelům pomáhá zjistit, kolik mohou ušetřit a jaké investice jim pomohou dosáhnout jejich cílů, jako je odchod do důchodu.

Budete moci rozdělit své měsíční účty a zjistit, kolik peněz můžete každý měsíc vložit do svého plánu úspor. Aplikace vás také naučí o různých typech půjček, hypoték a kreditních karet, abyste byli lépe informováni, abyste mohli učinit významné finanční rozhodnutí.

Účetní služby

M1 Finance App poskytuje snadno použitelný způsob, jak spravovat svůj finanční účet. Pomocí aplikace M1 Finance si můžete nastavit dva typy účtů. Jedním je makléřský účet, který vám umožňuje nakupovat nebo prodávat akcie a dluhopisy, a druhým je spořicí účet, který vám umožní ušetřit peníze a zároveň získat úrok.

Pokud již máte online makléřský účet, aplikace M1 Finance vám také pomůže tento proces automatizovat. Umožní vám importovat transakce z tohoto účtu do aplikace M1 Finance a pokračovat v práci, aniž byste je pokaždé ručně zadávali.

Aplikace poskytuje jasné pokyny pro import transakcí, takže to může udělat každý během několika minut. Další výhodou používání této aplikace je, že umožňuje lidem, kteří nemají přístup k psaní lásky nebo k počítači, používat svůj makléřský účet jako kterýkoli jiný člověk.

Řízení nákladů

Pokud máte problémy se správou svých financí, pak je pro vás aplikace M1 Finance. Poskytuje všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli činit nejlepší finanční rozhodnutí, a pomáhá vám kontrolovat své peníze.

Aplikace M1 Finance také poskytuje snadno použitelné rozhraní, které usnadňuje správu vašich investic. Pomocí této aplikace můžete nastavit rozpočty, sledovat výdaje, sledovat investice a další. To vše zvládnete, aniž byste si museli najímat drahého poradce pro osobní finance nebo číst suchou knihu o financích. Zde je návod, jak vám M1 pomáhá řídit náklady –

  • M1 Spend hladce propojí váš běžný účet a vaše investice. Můžete převádět prostředky nebo nastavit přímý vklad a utrácet pomocí debetních karet. Neexistuje žádný minimální zůstatek a každý vklad je pojištěn prostřednictvím FDIC až do výše 250 000 $. Členové M1 Plus také získají cashback ve výši 1 % a 1 % úrok a možnosti zasílání šeků.
  • Owners Rewards Credit Card je unikátní kreditní karta, speciální nabídka dostupná výhradně pro členy M1 Plus. Nejsou žádné roční náklady; držitelé karet mohou získat až 10% cashback z výdajů souvisejících s investovanými společnostmi na platformě.
  • Chytré převody M1 jsou přístupné zákazníkům Plus. Umožňují uživatelům stanovit pravidla, která přidělují peníze navíc, maximální výši ročních příspěvků IRA a investování do všech vašich účtů u makléře. Pravidla mají zajistit, aby správa hotovosti byla automatizovaná způsobem, který splňuje vaše požadavky.
  Stručný průvodce Pythonem v kybernetické bezpečnosti

Konstrukce portfolia

První věc, kterou se s M1 Finance App naučíte, je vytvoření portfolia. Výběrem nejlepších investic pro vaše cíle budete schopni dosáhnout nejlepších výsledků. Aplikace vám dává na výběr ze tří různých portfolií: vyvážené investice, agresivní investice nebo konzervativní investice. Tato portfolia můžete také přizpůsobit svým preferencím přidáním a odebráním aktiv.

Nezáleží na tom, zda vás zajímají dluhopisy, akcie nebo měny. Aplikace vám pomůže vytvořit si vlastní portfolio na základě vašich potřeb, abyste zůstali na stopě s tím, co se děje ve světě financí.

Řízení portfolia

Investování na akciovém trhu má spoustu rizik, ale také máte velký potenciál k růstu svého bohatství. S aplikací M1 Finance App si můžete vytvořit ucelené portfolio, které vám pomůže řídit rizika spojená s investováním. Můžete také sledovat své investice v reálném čase a upravovat je podle potřeby.

Aplikace je navržena tak, aby se snadno používala i pro lidi, kteří se teprve učí o financích a investičních strategiích. Poskytuje informace o trzích a různých způsobech, jak rychle investovat, takže nemusíte trávit hodiny hledáním.

Investujte vložením koláče do kapsy – spravujte své portfolio pomocí koláče, našeho jednoduchého interaktivního panelu. Vyberte si své ETF a akcie a snadno vytvořte svůj investiční plán. Můžete začít s hotovými koláči Expert Pies přizpůsobenými různým cílům nebo typům investic.

Vybudujte jedinečný koláč – vložte své cenné papíry do Slices of your Pie. Nebo si udělejte koláč a udělejte z něj samostatný kousek vašeho koláče, abyste mohli spravovat své portfolio.

Expert Pie – Sestavili více než 60 pečlivě vybraných koláčů, aby vyhovovaly různým investičním stylům nebo cílům od odpovědného investování, společností vyplácejících dividendy, konopných podniků a dalších.

  Proč je „Animal Crossing“ skvělý a proč byste ho měli hrát

Uživatelská zkušenost

M1 Finance App poskytuje uživatelsky přívětivý zážitek pro ty, kteří chtějí investovat své peníze. Aplikace má elegantní design a velmi snadno se v ní orientuje. Budete moci najít informace, které potřebujete, aniž byste museli probírat příliš mnoho obsahu.

Pokud je k dispozici investiční příležitost, poskytuje vám okamžitý přístup k aplikaci/portálu, takže nebudete muset trávit hodiny čekáním na upozornění e-mailem nebo telefonát od makléře.

Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak investovat své peníze, tato aplikace je ideální pro to, abyste získali výhodu nad ostatními investory.

Zkušenosti s počítačem

Stránky jsou čisté a přímočaré s jednoduchými pokyny pro registraci, transparentními metrikami výkonu a snadnou navigací. Má karty, které poskytují informace o aktivitě vašeho portfolia, včetně držby a aktivity portfolia, stejně jako tlačítka pro nákup nebo prodej a grafy, které podrobně rozpisují částku, kterou jste investovali. Mnoho Robo Advisorů se zaměřuje na zlepšení uživatelské zkušenosti ve srovnání s tradičními finančními stránkami, což je důvod, proč zde M1 Finance určitě poskytuje.

Mobilní zážitek

Stejně jako verze pro stolní počítače Podobně jako u verze pro stolní počítače je aplikace M1 Finance hodnocena jako vysoce uživatelsky přívětivá. Uživatelské rozhraní aplikace je podobné jako na webu. Pomocí aplikace je možné provádět téměř cokoli stejným způsobem jako na webu; Je to pouze otázka, kterou preferujete.

Možnosti zákaznického servisu

  • Telefon a okamžitá pomoc Chat Bot
  • E-mailová podpora, doba obratu 24 hodin
  • Obsáhlé články centra nápovědy
  • Neexistuje žádný přístup k finančním poradcům

Vzdělání je klíčové

Bez vzdělání nevyužijete aplikaci na maximum. Nestačí si to stáhnout a vyzkoušet. Musíte investovat nějaký čas do učení o financích. Je to proto, že aplikace M1 Finance vás naučí pouze malou část toho, co potřebujete vědět o investování. Znalost financí vám pomůže činit informovaná rozhodnutí týkající se vašich investic, což nakonec povede k budování bohatství.

Provize a poplatky

M1 Finance si neúčtuje žádné poplatky za správu portfolia nebo obchodování. Je to exkluzivní funkce platformy, která vám umožní používat více peněz. Místo toho M1 vydělává peníze prostřednictvím půjček, úroků plus členství a plateb za objednávky. ETF zakoupené prostřednictvím platformy M1 podléhají poplatkům přímo správcům fondů, nikoli M1 ve standardní obchodní praxi.

Členové M1 Plus musí zaplatit roční předplatné ve výši 125 USD. Existuje také rozpis různých poplatků za další správu účtu.

Shrnutí

S aplikací M1 Finance se naučte investovat pomocí svého mobilního zařízení a najděte investiční příležitosti založené na novinkách a trendech po celém světě. Investujte do akcií, dluhopisů, měn a komodit a dosáhněte svých finančních cílů, jako je důchod, nákup domů atd. Nezapomeňte si pečlivě přečíst všechny dokumenty a informace, než je schválíte/podepíšete. Zde je několik dalších aplikací, které vám pomohou investovat do akcií a ETF.

x