Vyhodnoťte efektivitu svých webových stránek pomocí těchto 7 nástrojů pro srovnávače

Audit různých prvků ovlivňujících viditelnost a uživatelskou zkušenost je klíčem k úspěchu webu.

Jako digitální obchodník nebo vlastník webových stránek chcete, aby vaše webové stránky byly na vrcholu SERP. Chcete-li udržet své webové stránky na předních pozicích velkých vyhledávačů, je nezbytné vynaložit odpovídající úsilí v oblasti SEO.

Jak ale víte, jaké SEO úsilí váš web potřebuje a kde z hlediska optimalizace chybí? Slyšeli jste již o srovnávači webových stránek?

Musíte zajistit, aby různé vyhledávače hodnotily váš webový obsah podle příslušných klíčových slov. Problémy jako chybějící meta tagy, alt tagy atd. jsou prominentní a lze je řešit bez jakékoli analýzy. Jak ale víte o základních problémech, jako je nízká hustota klíčových slov, problémy s rychlostí webových stránek a další?

Takže vidíte, že není vždy snadné najít problémy na webu. To je bod, kdy do hry vstupuje auditor webu nebo srovnávač.

Po přečtení jsme přišli s tímto komplexním průvodcem, který vám pomůže rychle analyzovat váš web. Zde se dozvíte o srovnávači webových stránek, jeho důležitosti a nejlepších nástrojích pro audit webových stránek pro posouzení vašeho webu.

Co je srovnávač webových stránek?

Srovnávač webových stránek je online nástroj nebo software, který pomáhá vyhodnotit výkon a efektivitu webových stránek. Vidí váš web tak, jak ho vidí vyhledávač jako Google. Posuzuje váš web na základě všech důležitých SEO standardů. V důsledku toho přichází se skóre SEO na stupnici 0-100. Zpráva o analýze ukazuje chybějící a splněné faktory na webu pro zvýšení výkonu.

Zpráva auditora webových stránek nabízí kompletní seznam přítomných problémů spolu s tipy, jak je vyřešit. Hlavním cílem těchto nástrojů je pomoci vám, aby byl váš web SEO přátelský ve všech ohledech.

Existuje mnoho nástrojů pro audit webových stránek dostupných online, některé jsou zdarma a některé jsou prémiové. Pokud máte přísné rozpočtové omezení, můžete použít bezplatné nástroje pro audit, protože jejich posouzení zahrnuje všechny hlavní faktory SEO.

Proč je důležité používat srovnávač webových stránek?

Jak již bylo řečeno, chcete, aby byl váš web dokonalý ve všech aspektech. Ať už jde o přístupnost, SEO, zapojení obsahu, design nebo konkurenci, chcete, aby zůstala na špici. K tomu je nutná pomocná ruka, která vám může nabídnout kompletní návod, co je třeba udělat. Nástroje srovnávače webových stránek jsou takové pomocné ruce, které vám podají všechny požadované informace.

  Jak používat webové rozhraní Kodi

Kontroluje vaši návštěvnost, SEO, strukturu webu, zpětné odkazy, rychlost webu, obsah a mnoho dalších technických faktorů. Zdůrazňuje problémy související se všemi těmito faktory přítomnými na vašem webu spolu s praktickými tipy. Bez tohoto nástroje byste nikdy nemohli vylepšit svůj web v takovém rozsahu.

Pokud se budete vědomě řídit návrhy těchto srovnávačů, může to výrazně pomoci vašemu webu z hlediska SEO. Tipy, které poskytují, jsou nejen přínosné z hlediska SEO, ale také zlepšují uživatelský dojem z webu.

Tyto auditní nástroje vám velmi doporučujeme, pokud hledáte způsoby, jak zlepšit SEO vašeho webu.

Nyní by vás určitě napadlo, který nástroj pro audit webu použít pro analýzu webu. Pojďme se tedy podívat na nejlepší nástroje pro srovnávače, které můžete použít.

Pojďme najít nějaké nástroje srovnávače pro hodnocení efektivity webových stránek.

Grader webových stránek HubSpot

Hubspot je platforma s nejvyšším hodnocením, která pomáhá zaujmout, přilákat a převést potenciální zákazníky. Je to ideální platforma pro obchodníky, kteří hledají způsoby, jak zlepšit svůj příchozí marketing a prodej.

Srovnávač webu HubSpot je zdarma k použití auditního nástroje, který byl spuštěn v roce 2007. Chcete-li získat hodnocení účinnosti tohoto nástroje, stačí zadat svou adresu URL a e-mail. Dodává se s auditní zprávou týkající se SEO, výkonu, odezvy a zabezpečení. Všechny tři kategorie kromě bezpečnosti mají společně maximální skóre 30. Maximální skóre pro bezpečnost je 10.

Celkové maximální skóre, které může web získat, je 100. Srovnávač poskytuje informace týkající se problémů, nezbytných doplňků a silných stránek pro všechny kategorie. Pokud hledáte opravu klíčových oblastí SEO na vašem webu, tento nástroj je pro vás ideální.

LOCALiQ

LOCALiQ je vynikající volbou pro obchodníky, kteří chtějí mít hloubkovou analýzu webu. Součástí analýzy je SEO audit, posouzení účtů na sociálních sítích, zpětné odkazy a další. Nástroje poskytují webu skóre digitální efektivity pomocí analýzy všech těchto faktorů.

Zohledněním všech navrhovaných vylepšení můžete zlepšit své skóre a získat konkurenční výhody.

S tímto nástrojem také musíte zadat svou adresu URL a e-mail. Můžete vidět stávající online přítomnost vašeho webu a kroky k jeho dalšímu zlepšení. Tento nástroj pro audit webových stránek je zcela zdarma. Zobrazením výsledků tohoto nástroje můžete také posoudit efektivitu svého digitálního marketingového úsilí. To vám pomůže vytvořit odpovídající strategie a udržet si náskok před konkurencí.

  NEODSTRAŇUJTE aplikaci Apple Pay ze svého iPhone

Pomocí LOCALiQ můžete dokonce porovnat svůj web s konkurencí a vidět oblasti, ve kterých zaostáváte. Provedením doporučených změn můžete svůj web přehodnotit a zjistit, jak moc se skóre zlepšilo.

GradeMyWebsite

GradeMyWebsite je bezplatný online srovnávač, který vám umožní identifikovat oblasti silných a slabých stránek a příležitostí pro váš web. Tento nástroj přichází s auditní zprávou založenou na SEO a testech kvality webových stránek.

Jakmile zadáte svou adresu URL, jméno a e-mail, zobrazí se vám podrobné hlášení ve formátu PDF. Pomocí tohoto přehledu můžete identifikovat konkurenceschopnost svého webu a různé oblasti, kde je třeba zlepšit.

GradeMyWebsite nabízí komplexní pokyny pro dosažení požadovaného digitálního skóre. Výsledkem je, že vám poskytuje cestu k získání vyšší pozice ve vyhledávači pro váš web.

Bezplatnou zprávu o hodnocení webových stránek obdržíte e-mailem. Nejlepší na tom je, že se na ně můžete obrátit v případě jakýchkoli dotazů souvisejících s vaší SEO strategií. Po obdržení hodnocení z tohoto nástroje jim tedy zavolejte, pokud si nejste jisti, jak úkol splnit. Jejich tým odborníků vám pomůže provést navrhované změny na vašem webu.

Jasnost Grader

Jasnost Grader není jen srovnávač; je to také nástroj pro testování čitelnosti. Neomezuje se pouze na analýzu webových stránek nebo konkrétní webové stránky. Může vás však vést celým procesem tvorby obsahu. Můžete zde dokonce otestovat část obsahu a získat přehled nad přehledem a čitelností.

Tento nástroj je určen pro všechny tvůrce digitálního obsahu. Ať už jste blogger, majitel webu, firma nebo vládní organizace, vztahuje se na všechny. U obsahu můžete zkontrolovat trpný rod, skóre čitelnosti, počet slov, úroveň známky, délku vět atd. Obsah je jedním z hlavních prvků v on-page SEO. Proto je nezbytné mít hloubkové posouzení obsahu. Jakmile je obsah správně nastaven, většina problémů s webem se automaticky vyřeší.

Zpráva o auditu webu tohoto nástroje vám umožňuje upozornit na všechny hlavní problémy webu. Můžete je snadno řešit podle návrhů a zlepšit skóre auditu webu.

Srovnávač značek

Značkový srovnávač je online nástroj pro správu reputace a audit webových stránek. Umožňuje vám analyzovat, jak se daří vašemu obchodnímu webu a kde leží vaši konkurenti. Tento nástroj vám nabízí všechny informace související s výkonem vaší značky online. Zpráva obsahuje recenze, příspěvky na sociálních sítích, komentáře na fóru a příspěvky související s vaší značkou.

Přehled Brand Grader vám umožňuje určit, co lidé říkají o vaší značce. Je to druh nástroje pro monitorování médií. Pokud například máte kdekoli negativní komentář, bude zahrnut do zprávy. Získáním podrobností o této recenzi můžete oslovit veřejnost. A tak se pokusit vyřešit jejich problém prostřednictvím komunikace s nimi.

  11 nejlepších společností pro tisk na vyžádání pro váš nový internetový obchod

To vám dává způsob marketingu vaší značky a správy vaší online pověsti.

Nástroj On-Page Grader

Moz je jednou ze známých platforem pro nástroje a software digitálního marketingu. Různí digitální marketéři po celém světě této platformě důvěřují při hledání skutečných informací. Srovnávač na stránce Nástroj je auditor webových stránek nabízený společností Moz.

Tento nástroj vám nabízí okamžité posouzení efektivity vašeho webu na webu. V hodnotící zprávě je uvedeno skóre optimalizace na stránce a nezbytná doporučení. Tato doporučení vám umožní opravit oblasti, kde je třeba váš web zlepšit. Tím, že budete pracovat na těchto oblastech, můžete svému webu pomoci dosáhnout dobrého hodnocení a zlepšit jeho viditelnost.

Tento srovnávač je k dispozici zdarma na 30denní zkušební období. Poté musíte platit 179 $ měsíčně, abyste si mohli nadále užívat jeho služby.

Privy Shopify Store Grader

Pokud máte obchod Shopify a chcete jej zhodnotit z hlediska účinnosti, Privy Store Grader je pro vás ideální. Pomocí tohoto nástroje můžete analyzovat svůj obchod během několika sekund.

Tento nástroj posuzuje čtyři klíčové oblasti. Jedná se o konverzi webu, zápatí, sociální důkaz, výkon a SEO. Zvýrazňuje oblasti, kde váš obchod postrádá, a poskytuje vám cestu ke zlepšení.

Návrhy uvedené ve zprávě vám mohou do značné míry pomoci zlepšit váš eCommerce obchod. A jako výsledek úžasně vylepšete svou digitální přítomnost.

Závěr

Toto jsou nejlepší nástroje pro srovnávače, které můžete využít ke zlepšení online přítomnosti vašeho webu. Tyto nástroje vám pomohou zajistit, aby veškeré vaše marketingové úsilí nepřišlo nazmar. Off-site marketing je účinný pouze tehdy, když máte všechny věci na místě na svém místě. Zkuste tedy použít kterýkoli z nich a uvidíte, jak mohou změnit výkon vašeho webu.

Můžete se také podívat na některé z nejlepších nástrojů SEO.

x