Vytvořte si jídelní plány a najděte recepty, které se k nim hodí

Říká se, že jste to, co jíte. Ať už se chcete dostat do formy, shodit nějaké to kilo nebo se prostě cítit lépe, důležitou součástí stanovení a udržování fitness cílů je jíst správná jídla ve správný čas. Tradičně nejdou technologie vždy ruku v ruce, pokud jde o fitness a zdravý stravovací plán, ale protože většina z nás tráví velkou část času sledováním obrazovek svého počítače, má smysl používat technologii jako nástroj, jak se dostat do formy a tím i do dobrého zdraví. FitsMe je skvělá webová aplikace, která vám může pomoci dosáhnout vašich fitness cílů tím, že vám umožní vytvořit si profil osobnosti jídla, který bude zahrnovat vaše jedinečné preference ohledně jídla a umožní vám procházet tisíce receptů na jídlo, které můžete přidat do svých jídelních plánů.

Po návštěvě webu si první věc, kterou musíte udělat, je vytvořit uživatelský účet podle jednoduchého registračního procesu FitsMe. Jednoduše klikněte na tlačítko ‚Zaregistrovat se‘ a zadejte svůj e-mail, uživatelské jméno a heslo, a jakmile obdržíte potvrzovací e-mail, klikněte na aktivační odkaz v e-mailu pro aktivaci účtu.

Poté FitsMe vyvolá snadno srozumitelný řídicí panel, kde můžete rychle třídit a filtrovat miliony možností receptů přizpůsobených chuti, preferencím a dietním omezením a snadno z těchto receptů vytvářet plány jídel.

Palubní deska nese v horní části dva navigační odkazy; Procházet a plánovat. Ale než začnete zkoumat, který typ jídla stojí za to jíst, první věc, kterou musíte udělat, je vytvořit si jídelníček.

Nové plány lze samozřejmě vytvářet na stránce Plán. Můžete buď vytvořit jeden plán pro každé jídlo, například snídani, oběd nebo večeři, nebo je všechny zacházet odděleně od sebe. I když se rozhodnete spoléhat na jeden typ jídla po celý týden, můžete si vybrat, který konkrétní den (dny) ho chcete vařit, například pondělí, pátek nebo středa atd. Samozřejmě je také možné vytvořit více plánů pro stejný druh jídla.

Po vytvoření požadovaných jídelních plánů můžete kliknout na Procházet a začít objevovat typy receptů pomocí výkonných filtrů FitsMe. Filtr vám umožňuje nejen snadno najít konkrétní typ receptu, ale také narazit na kuchyně, které obsahují dvě nebo více vašich oblíbených ingrediencí. Například, pokud máte rádi něco, co obsahuje jablko i pomeranč, jednoduše to napište do pole Filtry a FitsMe pro vás najde perfektní jídlo, které obsahuje oba tyto druhy ovoce.

Další užitečnou funkcí FitsMe jsou tlačítka ‚Fork Up‘ a ‚Fork down‘, která aplikaci umožňují zjistit, jaké druhy potravin máte skutečně rádi. Pokud například jídlo rozložíte, FitsMe na základě toho v budoucnu automaticky představí podobné typy potravin. Podobně rozvětvení receptu zabrání aplikaci v doporučování podobných kopií v budoucnu. Po nalezení požadovaného receptu jej můžete přidat do svého plánu kliknutím na „Přidat do plánu jídla“.

FitsMe vás poté požádá o zadání několika podrobností, jako je typ plánu, denní skupina a typ jídla z vyskakovacího okna pro pokračování, a umožní vám je přidat do vybraného jídelního plánu.

Stručně řečeno, FitsMe je opravdu pěkná aplikace, která vám může pomoci organizovat různé jídelní plány a držet se jich, abyste dosáhli svých fitness cílů nebo jen začali jíst zdravěji.

Navštivte FitsMe