Vyzkoušejte 4 záhadné hry s vraždami

Příležitostné hraní přichází v mnoha různých podobách. Někteří lidé hrají hry na svých telefonech a tabletech, jiní hrají na konzolích a další hrají jednoduché hry založené na prohlížeči. V některých případech se oblíbené deskové hry mění na online hry, které uživatelé rádi hrají.

Nápověda-jako hra online

Nejlepší online hry podobné stopám

Clue je desková hra se záhadou vraždy. Když to poprvé vyzkoušíte, může se to zdát složité, ale je to docela jednoduché a zábavné. Hra má spoustu pohyblivých dílků. Pokud hledáte online hry, které jsou jako Clue, vyzkoušejte následující.

  Přidejte výkonná přizpůsobení do aplikace Připomenutí na iPhone [Jailbreak]

Poznámka: Clue je registrovaná ochranná známka. Najdete hry, které jsou jako Clue, ale nejsou jeho přesnou replikou.

1. Oficiální stopa na Steamu

The oficiální hra Clue je dostupná na Steamu. Není to stejné jako hraní hry ve vašem prohlížeči, ale verze Steam je věrnou adaptací hry.

Hra není zdarma. Aktuálně je k dispozici za 16,36 $ po 10% slevě. Pokud chcete hrát s přáteli, i oni si budou muset hru koupit na Steamu (nebo na jedné z dalších podporovaných platforem).

Můžete také najít náhodné hráče online, se kterými můžete hrát.

2. New York Mysteries: The Lantern of Souls

New York Mysteries: The Lantern of Souls je k dispozici na Steamu. Je to ale záhadná vražda, nehraje se jako desková hra. Místo toho je určen pro singleplayery. Prozkoumáváte různá místa a nacházíte stopy, abyste zjistili, kdo je vrah.

  Jak použít obrázek jako pozadí v PowerPointu

Tato hra je kapitolou v řadě podobných her. New York Mysteries: The Lantern of Souls stojí 7 dolarů.

3. Danse Macabre: Crimson Cabaret

Danse Macabre: Crimson Cabaret je sbírka vražedných záhadných her na Steamu. Hra nabízí hratelnost, která se poněkud blíží deskové hře. Musíte prozkoumat Paříž, shromáždit stopy a pokusit se nenechat se zavraždit. Hra stojí 5,49 $.

4. Tajemství zločinu: Crimson Lily

Crime Secrets: Crimson Lily je k dispozici na Steamu a je to kombinace záhadné vraždy a skrytého předmětu. Zjistíte, že hra je poněkud blízká deskové hře, ale není replikou Clue, protože nejsou zapojeny žádné karty. Je to pro jednoho hráče a stojí 9,99 $. Pokud se vám cena zdá strmá, stojí za zmínku, že hra má dobré hodnocení.

  Agora's vám umožní porovnávat produkty při nákupu položek online [Chrome]

Závěr

Vražedné mysteriózní hry jsou některé ze starších herních žánrů. Deskové hry se možná nehrají tolik jako dříve, protože nyní existují lepší platformy pro hry, ale žánr zůstává populární. Zjistíte, že na Steamu je spousta dalších záhadných vražd a her s nalezenými předměty. Projděte si katalog a tento seznam a určitě najdete něco zábavného.