Widget Holo Label přidá textové štítky na vaši domovskou obrazovku [Android]

Zakoupili jste si nové zařízení Android? Gratulujeme. Vítej v klubu. Přechodem na Android jste se rozhodli pro nezpracovanou funkčnost před jednoduchostí. Od hlubokého přizpůsobení až po špičkový výkon, vše na mobilním operačním systému Google je úžasné. Pokud jste dříve používali, řekněme zařízení se systémem iOS nebo Windows Phone, pak jednou z prvních věcí, které jste si na nové platformě všimli, je domovská obrazovka, na kterou můžete přidat spoustu věcí, jako jsou widgety, zástupce, složky atd. Ale po přidání tolika věcí může být organizace toho všeho někdy zdrcující, a proto přichází na řadu widget Holo Label Widget. Jeho cílem je postarat se o tuto nepříjemnost tím, že na vše, co umístíte na domovskou obrazovku, umístíte štítky. Představte si štítky jako způsob, jak pojmenovat skupinu aplikací, aniž byste je ve skutečnosti skryli do složky, kde nevidíte všechny aplikace v ní. Aplikace nevyžaduje rootované zařízení.

Holo Label Widget se může pochlubit jednoduchým a minimalistickým designem. Neobsahuje žádné rušivé a nechtěné možnosti a je dodáván ve dvou různých variantách; Zdarma a placené, z nichž pozdější, stejně jako mnoho freemium aplikací, nabízí další funkce. Bezplatná verze je docela užitečná, pokud potřebujete jednoduše pojmenovat věci, které jste umístili na domovskou obrazovku. Použití Holo Label Widget je smrtelně jednoduché. První věc, kterou musíte udělat, je přejít na obrazovku Widgety spouštěče Android a přetáhnout její widget na požadovanou stránku domovské obrazovky. Aplikace poté otevře konfigurační obrazovku, kde můžete upravit název.

Ke svému štítku můžete přiřadit kategorii z předdefinovaných kategorií Aplikace, Zástupci, Složky, Widget atd., nebo zadáním vlastního štítku dle vašeho výběru do pole pro zadání „nebo text“. Můžete vložit další text vedle štítku z možnosti Individuální text nebo vymazat výchozí text „Prázdný“, aby zůstal prázdný. Holo Label přidá čáru (označovanou jako Střecha) nad nebo pod nadpis, v závislosti na tom, jak ji umístíte z možnosti „Střecha přes text štítku“. Ve výchozím nastavení se čára zobrazuje pod dlaždicí. Jakmile jste spokojeni s požadovanou konfigurací, klepněte na ‚Přidat widget‘ a umístěte Holo Label do určené oblasti domovské obrazovky. Ve verzi Pro Holo Label Widget mohou uživatelé změnit barvu čáry a také určit tenkost textu.

Celkově je Holo Label Widget šikovná malá aplikace, která usnadňuje správu zástupců aplikací na domovské obrazovce a umožňuje vám je uspořádat do skupin, aniž byste je museli ukládat do složky.

Nainstalujte si Holo Label Widget z Play Store (Volný, uvolnit)

Nainstalujte Holo Label Widget Pro z Obchodu Play (Zaplaceno)