Zaplatil jsem 42 dolarů za Apple za instalaci ochranného krytu obrazovky a nejsem ani blázen

Instalace chrániče obrazovky vlastními silami je jednou z nejhorších věcí vůbec, možná horší než naražení prstu na noze. Je to tak špatné, že jsem šel do Apple Store a zaplatil jim 42,75 $, aby to udělali za mě. Ničeho nelituji.

Každý, kdo se někdy pokusil nainstalovat ochrannou fólii na displej, přesně ví, o čem mluvím – nikdy se vám ji nepodaří správně zarovnat a zdá se, že se pod ochrannou fólii pronikají skvrny prachu, když ji jdete pokládat. .

Nakonec jsem hodil ručník do ringu a šel do Apple Store, kde jsem věděl, že mají speciální malé doohickies, které dokážou perfektně nainstalovat chránič obrazovky pokaždé na váš luxusní nový iPhone. Výsledky jsou vždy fantastické.

Bližší pohled na ty speciální malé doohickies

Aplikátory chráničů obrazovky, které vidíte v Apple Storech, jsou ve skutečnosti od společnosti Belkin, nazývané Aplikační systém ScreenCare+.

Je to tak snadné, jako vložit iPhone a chránič obrazovky do slotů (které za vás vše zarovnají), zavřete pouzdro a poté vytrhněte ochranné fólie. Cvičený tuleň by to pravděpodobně dokázal.

Systém ScreenCare+ je proprietární pro Apple Stores, i když T-Mobile obchody mám něco podobného od Belkinu také. Veřejnost si bohužel tato zařízení nemůže koupit pro sebe, takže my rolníci jsme uvízli v tom, že to děláme staromódním způsobem.

Můžete si koupit chrániče obrazovky, které přijít s levnými malými rámečky které usnadňují seřazení chrániče obrazovky, ale není to úplně stejné jako u aplikačních systémů Belkin.

Platíte za službu

Když vstoupíte do obchodu Apple Store a podíváte se na jejich chrániče obrazovky na prodej, je snadné ubránit se cenovce 39,95 $ Belkin InvisiGlass Ultra ochranné tvrzené sklo na displej. Koneckonců, nikdo se zdravým rozumem by neutratil 39,95 $ za ochranu obrazovky s úmyslem ji nainstalovat sám. Místo toho by většina z nás zamířila na Amazon a koupila si něco takového Balení po třech za 14 dolarů chráničů obrazovky z tvrzeného skla od neznámé značky, která vyjde na pouhých 4,67 $ za chránič obrazovky.

Ale tady je to kicker: Apple nainstaluje chrániče obrazovky „zdarma“, pokud si je koupíte z Apple Store. Takže byste o tom měli přemýšlet spíše ve smyslu instalační služby, která je zahrnuta v ceně. To není tak špatný obchod, když už je to všechno řečeno a uděláno.

Takže opravdu, když zaplatíte něco málo přes 40 $ (s daní) za chránič obrazovky v Apple Storu, opravdu většinou platíte za pohodlí, které vám Apple nainstaluje. Přinejmenším se cítím o něco lépe. tím způsobem. Nikdy bych neutratil tolik za ochranu obrazovky, kdybych si ji musel instalovat sám.