Zde je návod, jak sledovat online závěrečnou sezónu Game of Thrones

Hra o trůny od HBO se vrací pro osmou řadu v neděli 14. dubna. Série překonala pirátské rekordy, protože HBO kdysi ztěžovalo sledování online a vyžadovalo předplatné kabelové televize. Naštěstí už tomu tak není.

Existuje více způsobů, jak sledovat poslední sezónu Game of Thrones – a také každou další sezónu, pokud ještě nestíháte.

Tento článek se zaměřuje na řešení pro lidi v USA. Bohužel HBO omezuje HBO Now a HBO Go do USA. Pokud nechcete být kreativní s VPN a dárkovými kartami, budete se muset podívat, jak získat přístup k HBO ve vaší zemi.

HBO nyní – 14,99 $ měsíčně

Stále můžete získat předplatné HBO prostřednictvím vašeho poskytovatele kabelové televize, ale to už není jediná možnost. Nyní se můžete vydat Web HBO a předplaťte si HBO Now za 14,99 $ měsíčně – s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Toto předplatné vám umožní přístup k aplikacím HBO Now širokou škálu platforem. Ať už chcete sledovat HBO na jakékoli televizi, herní konzoli, telefonu, tabletu nebo počítači, HBO pravděpodobně má aplikaci. To zahrnuje Roku, Apple TV, Google Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Xbox One, Android, iPhone, iPad a web HBO Now na počítačích Windows a Mac.

Prostřednictvím aplikace můžete sledovat Game of Thrones živě, jak se vysílá. V USA je to v neděli ve 21 hodin. Můžete také streamovat celou sérii Game of Throne – a cokoli dalšího, co HBO nabízí – na vyžádání po jejím odvysílání, ať už to bude později v noci nebo příští den – pokud se do té doby vyhnete spoilerům.

8. sezóna Hry o trůny má šest epizod, takže ke zhlédnutí vám budou stačit dva měsíce HBO Now. Sakra, když počkáte týden, než se podíváte na první epizodu, a než zaplatíte za měsíc, zadrhnete sedmidenní zkušební verzi, můžete se dívat na celou sezónu jen za cenu jednoho měsíce. To není špatný obchod.

Pokud se cítíte pohodlněji, můžete si HBO zaplatit i přes Amazon Prime, Hulu, nebo Kanál Roku—Všechny tyto možnosti vás však budou stát stejných 14,99 $ měsíčně.

HBO Go – Pokud již máte televizní předplatné

Pokud již platíte za HBO v rámci kabelového nebo jiného televizního předplatného v USA, můžete se přihlásit do aplikace HBO Go a sledovat Game of Thrones a další pořady HBO online.

HBO Now a HBO Go jsou v podstatě stejné aplikace, ale HBO Go je aplikace, kterou používáte, pokud za HBO platíte tradičním způsobem prostřednictvím kabelového poskytovatele.

Kupte si epizody – pokud nenávidíte předplatné

Epizody Game of Thrones si můžete koupit stejně jako jakýkoli jiný pořad, ale očekáváme, že se sezóna 8 neobjeví v různých online obchodech, dokud nebude dokončeno vysílání. To je špatná volba, pokud se chcete dívat spolu s ostatními.

Celé sezóny Game of Thrones se prodávají v obchodech jako Apple iTunes, Amazon.com, Youtube, a Google Play stejně jako další obchody, jako je Microsoft Store a Walmart’s Vudu. Mohou být k dispozici k prodeji v zemích mimo USA, kde si také nemůžete předplatit HBO Now.

Celá série Game of Thrones (bez sezóny 8) vás na iTunes, YouTube nebo Google Play vyjde na 159,99 $, zatímco jednotlivé sezóny vás budou stát mezi 20 a 25 $. Toto jsou ceny v obchodech v USA a v jiných zemích se budou lišit. Za předpokladu, že sezóna 8 stojí přibližně stejně, nákup epizod Hry o trůny by vás stál přibližně tolik, jako byste zaplatili za celý rok HBO Now. Na jedné straně můžete tyto epizody sledovat po mnoho let, aniž byste museli platit za předplatné. Na druhou stranu vám vaše předplatné umožní přístup k celé řadě dalších pořadů a filmů na HBO.

I když už jste to dohnali a sledovali 7. řadu, bude levnější zaplatit za měsíc HBO Now než kupovat 8. řadu v době, kdy budou k dispozici k zakoupení jednotlivé epizody.