Získejte přepínač aplikací na celou obrazovku v systému iOS 7 s náhledy na celou obrazovku

Zatímco vylepšení Cydia, jako je ClassicSwitcher a ControlTask, umožňují uživatelům vrátit starý přepínač aplikací zpět do iOS 7, novější verze této funkce si již získala docela obdivovanou fanouškovskou základnu. Karty nabízené v novém přepínači aplikací vypadají lépe a samozřejmě poskytují náhledy všech otevřených aplikací. FullscreenPreviews je nové vylepšení, které tuto myšlenku rozšiřuje a rozšiřuje karty přepínání aplikací tak, aby pokryly celou obrazovku. Zpočátku to nemusí dávat smysl, ale stačí použít vyladění jednou, abyste pochopili myšlenku, která vznikla.

FullscreenPreviews je druh vylepšení, na který je potřeba si trochu zvyknout, protože předělává celý přepínač aplikací. Vyladění můžete přepínat prostřednictvím nabídky, kterou přidá do aplikace Nastavení. Ve výchozím nastavení je povolena ihned po instalaci, takže zbývá pouze poklepat na domovské tlačítko pro vstup do přepínače aplikací.

  Inteligentní plánovač úloh, který se synchronizuje s iCal a Kalendářem Google [iOS]

Zpočátku se noví uživatelé mohou cítit trochu ztraceni, protože karty se nijak neliší od aplikace, kterou představují, to znamená, že nic nenaznačuje, zda jste v přepínači aplikací nebo používáte aplikaci. Proces zůstává stejný: přejetím prstem doleva a doprava po obrazovce přepínáte mezi náhledy aplikací, jedním klepnutím na náhled přepnete na aplikaci nebo posunutím nahoru ji zavřete. Schopnost zabít více aplikací současně je však ztracena.

Občas můžete narazit na prodlevu při přechodu na aplikaci, zejména pokud byla daná aplikace delší dobu neaktivní. Vývojář navrhuje klepnout na náhled dvakrát, s největší pravděpodobností to v takových případech urychlí. Zbytek vyladění běží bez problémů; posouvání a zavírání náhledů je stejně hladké jako ve výchozím přepínači aplikací. Po aktivaci/deaktivaci vyladění možná budete muset své zařízení jednou odreagovat.

  Náš první pohled na aplikaci Soubory v iOS 11

FullscreenPreviews je slušná vychytávka, ale věřím, že se bude líbit pouze určité části komunity útěk z vězení. Je to spíše kosmetická vychytávka místo toho, co zvyšuje pohodlí. Mohlo by být praktičtější, kdyby se na náhledy aplikací nebo kolem nich přidal nějaký indikátor.

Poznámka editora: Může být dobrý nápad, když se ve spodní části zobrazí řada ikon jako ve výchozím přepínači aplikací.

FullscreenPreviews si můžete zdarma stáhnout z BigBoss repo obchodu Cydia.