Získejte přístup k widgetům z libovolné obrazovky, libovolné aplikace v telefonu [Android]

Co umí plovoucí tlačítko na obrazovce? Prostě všechno, co si lze představit. Je to jeden z nejběžnějších způsobů, jak vývojáři usnadňují přístup ke svým aplikacím ze všech obrazovek zařízení. flippr je aplikace pro Android, která odloží všechny vaše widgety jedním prstem. Přidává plovoucí tlačítko, které můžete přejetím prstem získat přístup k widgetům z jiných aplikací. Aplikace běží i nadále, když widget použijete, a po dokončení jej můžete odtáhnout a vrátit se do aplikace. Kromě volání widgetu vám aplikace také umožňuje vytvářet skupiny widgetů a přepínat mezi nimi, to vše pomocí tlačítka aplikace.

  Indexovat všechny soubory interního úložiště, včetně OS [Android]

Spusťte aplikaci a vytvořte svou první skupinu. Aplikace můžete seskupit podle typu widgetů, které jste do nich přidali. Zadejte název a klepnutím na tlačítko ozubeného kola k němu přidejte widgety. Aplikace nepřidává žádné widgety a můžete si vybrat pouze ty, které jsou již nainstalované v telefonu. Když vytvoříte skupiny a přidáte do nich widgety, klepněte na tlačítko Přehrát v horní části.

V oznamovací oblasti se zobrazí oznámení, které označuje, že je aplikace spuštěna. Aplikaci můžete zastavit z oznámení. Do levé části obrazovky je přidáno modré tlačítko. Klepnutím a posunutím vyvoláte skupinu widgetů v aktuální skupině a použijete je jako obvykle z domovské obrazovky. Když po tlačítku přejedete prstem, zobrazí se překryvná vrstva, která vám řekne, která je aktivní skupina. Chcete-li přepnout skupiny, aplikace vám dá pokyn, abyste přetáhli tlačítko vodorovně, ale my jsme s tím neuspěli.

  Jak nainstalovat aplikaci Nokia Camera na jakýkoli telefon Android

V předvolbách aplikace můžete povolit aplikaci při spouštění a deaktivovat oznámení o spuštění aplikace. Pokud se widgety nevejdou přesně na šířku a výšku vaší obrazovky, můžete zvýšit nebo snížit počet řádků a sloupců nakonfigurovaných pro váš spouštěč v předvolbách aplikace. Tlačítko aplikace, tj. bublinu, lze přemístit a připevnit na opačnou stranu obrazovky. Velikost může být zvětšena a může být průhledná nebo méně neprůhledná. Můžete zakázat názvy skupin a widgetů a nastavit widgety tak, aby se po interakci s jedním z nich automaticky skryly.

Aplikace funguje dobře, pokud přepínáte mezi widgety v rámci jedné skupiny, ale přepínání mezi skupinami nefunguje a neexistují pro to žádná řešení. Aplikace nebude fungovat s widgety vyvinutými a nainstalovanými ve vašem systému výrobcem vašeho zařízení.

  Jak získat uživatelské rozhraní Google TV na zařízeních Android TV právě teď

Nainstalujte flippr z obchodu Google Play