etechblog

Zlepšete sílu signálu iPhone a WiFi pomocí zesilovače signálu

Problém „grip of death“ nemusí být pro majitele iPhonů nic jiného než děsivý příběh z minulosti, ale každý z nás si jednou za čas bude přát, aby existoval nějaký způsob, jak získat silnější signál WiFi na našem iOS. přístroj. Totéž platí pro signály 3G a 4G, které mohou s postupem času ztratit část své síly, když zařízení přejde do režimu spánku. Signal Booster je vylepšení Cydie, které vám může pomoci vyřešit tento problém. V obchodě pro útěky z vězení se vyskytuje už nějakou dobu a teprve nedávno se stal kompatibilním s iOS 7. Vyladění nevyžaduje po uživatelích příliš mnoho, ale výsledky jsou celkově vcelku pozitivní. Signal Booster restartuje celý proces alokace zdrojů na vašem iPhone, přičemž zajistí, aby byl příjem signálu pro data a WiFi dostatečně výkonný, což v konečném důsledku povede k lepší kvalitě hlasu při hovorech a rychlejšímu procházení/stahování. Samozřejmě se to příliš neliší od některých metod vylepšení signálu, které jsme viděli u Androidu, ale Signal Booster vyniká tím, že nabízí skutečně metodu jednoho dotyku, spíše než aby uživatelé museli provádět zdlouhavé kroky pokaždé, když chtějí. získat další signálový pruh ve stavové oblasti jejich telefonu.

  Jak sbalit a skrýt skupiny karet v prohlížeči Google Chrome

Chcete-li aktivovat Signal Booster, jednoduše jednou klepněte na jeho ikonu Springboard. Aplikaci trvá několik sekund, než provede svou práci a obnoví signály vaší sítě. Signály úplně nezhasnou, když je Signal Booster v pohybu, ale ztratí část své síly, než se vrátí ve své plné kráse. Jakmile aplikace obnoví rádio vašeho zařízení do optimálního stavu, Signal Booster se automaticky vypne.

Aplikace funguje tak, jak je inzerováno podle našich zkušeností, a přináší určitá vylepšení síly signálu. Není na škodu to vyzkoušet, kdykoli zoufale hledáte na svém iPhonu nějaké extra pokrytí. Vylepšení stojí 99 centů a je k dispozici v repozitáři BigBoss v obchodě Cydia. Neexistují žádné možnosti konfigurace; Signal Booster nepřidává do aplikace nastavení akcií vlastní nabídku a dokonce i vlastní položka aplikace Springboard neobsahuje nic jiného než animaci.

  Nejlepší webové stránky pro výuku nového jazyka

Signal Booster je navržen pro práci s iPhone 3GS a novějšími, zatímco podporované verze firmwaru zahrnují iOS 5, iOS 6 a iOS 7. To znamená, že aplikace nyní nabízí kompatibilitu s mnohem více zařízeními než dříve, takže ji dejte vyzkoušejte, i když jste o Signal Booster ještě nikdy neslyšeli.

x