Znamená větší opravdu lepší?

Svět oficiálně upadl do iPhone šílenství a my jsme sestoupili s ním. Přestože jsou na trhu již léta, iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone XR, který je považován za „základní“ protějšek svých špičkových sourozenců, stále tvoří kvalitní telefony, které nezničí banka.

Pokud jste se rozhodli pro iPhone Xs s vyšší specifikací, ale nevíte, zda se rozhodnout pro iPhone Xs Max, nebo zůstat u originálu, porovnali jsme oba vedle sebe. Zde je vše, co potřebujete vědět.

iPhone Xs vs Xs Max: Jaký je rozdíl?

iPhone Xs vs Xs Max: Datum vydání

Obě tyto krásky byly světu odhaleny ve středu 12. září 2018 v divadle Steva Jobse v Cupertinu v Kalifornii. Nicméně „rozpočtový“ sourozenec iPhone Xs a iPhone Xs Max, iPhone XR, nebyl k dispozici pro předobjednávku až do 19. října 2018.

  Jak oříznout obrázky a videa pro příběhy Instagramu

Vzhledem k tomu, že existují již léta, můžete si je objednat online nebo jít do obchodu Apple.

iPhone Xs vs Xs Max: Design

Designově jsou tito padouši z velké části stejní, až na jeden oslnivě zřejmý rozdíl.

iPhone Xs Max má zkrátka větší displej. iPhone Xs má 5,8palcový True Tone OLED displej s poměrem stran 19,5:9 a rozlišením 2436 x 1135 pixelů (458 ppi). Jeho poměr obrazovky k tělu je 82,9 %.

Mezitím má iPhone Xs Max neuvěřitelnou 6,5palcovou obrazovku s poměrem stran 19,5:9 True Tone OLED. Pokud jde o pixely, díváme se na 2688 x 1242 (458 ppi). Poměr obrazovky k tělu iPhonu Xs Max palců nad poměrem iPhonu Xs je 84,4 %.

Pokud se topíte v číslech, vezměte nás za slovo; iPhone Xs Max si svou jmenovku Max jistě zaslouží. Displej s úhlopříčkou 6,5 palce je ohromný (největší, jaký kdy byl na iPhonu), a přináší určité logistické potíže (představte si, že se snažíte toho padoucha strčit do kapsy).

  Jak hrát hry Pokémon na PC

Nicméně, velké je krásné a iPhone Xs Max není výjimkou. Pokud vám jde především o sledování #contentu na vašem iPhonu nebo jen chcete procházet internet s lehkostí ve stylu tabletu, iPhone Xs Max je dobrá volba.

iPhone Xs vs iPhone Xs Max: Specifikace

Je snadné odmítnout velikost displeje jako jediný rozdíl mezi iPhone Xs a Xs Max. Navenek ano. Je tu však ještě jeden rozpor… Velikost baterie.

iPhone Xs má 2800 mAh baterii, iPhone Xs Max je vybaven 3400 mAh protějškem. I když to zní jako působivá aktualizace 2716 mAh baterie iPhonu X, ve skutečnosti se u jejich předchůdce projevují jako nárůst o 30 a 90 minut. Ne masy, to ne, ale je užitečné si všimnout rozdílu na papíře mezi zbrusu novými špičkovými iPhony Apple.

iPhone Xs vs Xs Max: Cena

Buďte si jisti, že za prémiový produkt zaplatíte prémii. iPhone Xs, jak velí čas, tradice (a ekonomika), je levnější a začíná na 225 GBP za 64GB verzi, 264 GBP za 256GB verzi a až 480 GBP za nejvyšší možnost úložiště – 512 GB. 512GB verzi najdete levněji, takže neplaťte více, než je zde uvedená cena.

  Je špatné mít svůj stolní počítač na podlaze?

Pokud jde o iPhone Xs Max, platíte nejvyšší dolar za všechny důležité přípony „Max“ (a specifikace, které s tím přicházejí). Začíná na přibližně 264 GBP za 64GB verzi, 327 GBP za 256GB verzi a až po přibližně 354 GBP za 512 GB úložiště.

iPhone Xs vs Xs Max: Verdikt

Nyní jste prošli něčím, co vypadá jako několik řádků kódu (X vs Xs vs Xs Max…), pravděpodobně toužíte po definitivní odpovědi. To vám nemůžeme nabídnout. Pokud máte obrovské kapsy a máte zálibu ve sledování filmového obsahu na svém smartphonu, rozhodněte se pro iPhone Xs Max. Jeho obrazovka je opravdu fascinující; je vůbec největší na iPhonu.

Na druhou stranu, pokud jsou vaší prioritou přenositelnost a udržení nízkých nákladů, pak je pro vás iPhone Xs pravděpodobně tou správnou atmosférou. S cenami, které nyní začínají na 225 £, je to mnohem dostupnější, než bývalo.

x