10 černých tapet na pozadí plochy pro Windows 10

Tmavá témata pro desktopové operační systémy jsou nyní k dispozici na obou populárních desktopových OS‘; macOS a Windows 10. Tmavé motivy mohou být nové, ale uživatelé si tmavé obrázky nastavují a používají jako pozadí plochy už roky. Mnozí jednoduše používají obyčejné černé pozadí. Umožňuje, aby byly všechny vaše ikony viditelné, a když přejdete na plochu, neoslepí vás.

Tapety na plochu Windows [Black]

Tmavé nebo černé tapety nemusí být obyčejné. Můžete najít neuvěřitelné HD fotografie, které tvoří skvělé pozadí pro pracovní plochu. Pokud chcete nastavit černou plochu plánu, otevřete aplikaci Nastavení a přejděte na Přizpůsobení> Pozadí. Z rozevíracího seznamu vyberte možnost Obyčejné barvy a z výběru barvy vyberte černou.

  Použijte hlasové příkazy ke spouštění aplikací a spouštění skriptů [Windows]

Pokud hledáte něco nad obyčejnou černou, zde je deset vynikajících fotografií z Unsplash, které budou skvělými tapetami. Velikost tapet byla změněna pro účely náhledu. Navštivte odkaz a prohlédněte si obrázky v plném HD.

1. Černé skály od Nicka Niceho

Tento obrázek je nejvhodnější pro mobilní tapetu, ale můžete jej oříznout a změnit jeho velikost pro plochu. Stáhněte si jej z Unsplash.

2. Fáze měsíce od Nino Yang

Žádná sbírka tmavých tapet není kompletní bez obrázku měsíce. Tmavý obraz znamená, že nepotřebujete HD displej, abyste získali barvy a osvětlení přímo na obrazovce. Stáhněte si tento obrázek z Unsplash.

3. Puzzle od Rona Whitakera

Puzzle je abstraktní obrázek, který se skvěle hodí na pracovní plochu. Stáhněte si jej z Unsplash.

  Jak odemknout Windows 10 pomocí skeneru otisků prstů na telefonu Android

4. Padající kameny od Gontse Tlhaloganga

Velikost tohoto obrázku je vhodná pro mobilní obrazovku, ale můžete jej změnit tak, aby se vešel na monitor. Pokud máte monitor orientovaný na výšku/na výšku, můžete tuto tapetu použít tak, jak je. Stáhněte si jej z Unsplash.

5. Kapky rosy na listech od Bashaera

Zblízka fotografie kapek rosy na listech. Tato fotografie dodá ploše určitou hloubku, ale stále je dostatečně tmavá, aby bylo zajištěno, že ikony zůstanou viditelné a neoslepí vás. Stáhněte si jej z Unsplash.

6. Kapka vody na větvičce od Allec Gomes

Tento obrázek má opět velikost pro mobilní obrazovku, ale můžete jej změnit pro stolní počítač. Má spoustu prázdného místa, což je skvělé pro změnu velikosti a pro viditelnost ikon. Stáhněte si jej z Unsplash.

  Chyba zápisu na disk Steam na DOTA 2 ve Windows 10 (VYŘEŠENO)

7. Pampeliška od Hongmei Zhao

Na tomto obrázku je pampeliška ve sklenici a budete muset změnit jeho velikost na plochu, ale je na vás, kterou část si na plochu vyberete. Je to krásný tmavý obrázek, ze kterého si můžete stáhnout Unsplash.

8. Kolotoč od Charlese Büchlera

Tento obraz je vynikající kombinací temné noci a moderních světel. Obrázek představuje férovou jízdu a je vynikající fotografií jízdy v pohybu. Obraz je čtvercový, ale je v HD, takže jeho velikost lze změnit na plochu. Stáhněte si jej z Unsplash.

9. Černé pruhy od Allec Gomes

Tento obrázek je poměrně jednoduchý, pokud jde o tmavé pozadí. Obrázek však není vytvořený počítačem. Je to výborná fotografie. Stáhněte si jej z Unsplash.

10. Metro od Mak

Pokud máte rádi městskou fotografii, tento obrázek je ideální pro pracovní plochu. Stáhněte si jej z Unsplash.