Nejlepší VPN pro Chrome v 2024 (Květen)

Vylepšete svůj prohlížeč o další zabezpečení

Zjednodušte si procházení online a vybavte svůj Google Chrome nejlepší sítí VPN pro bezpečnější online provoz. Zabalením ochrany soukromí poskytovatele do rozšíření Chrome VPN budete moci využívat výhod jeho rozsáhlé sítě, šifrování a dalších bezpečnostních funkcí, to vše v jednom okně.

Je spravedlivé říci, že Google Chrome je výchozím prohlížečem pro většinu na celém světě a předbíhá prohlížeče jako Firefox, Internet Explorer a Edge. Je to díky jeho čistému a intuitivnímu rozhraní s množstvím způsobů, jak si ho přizpůsobit, aby vám vyhovovalo a umožnilo vám přihlásit se na téměř libovolném zařízení a mít přístup ke svým záložkám, rozšířením a dalším. To zase zvyšuje produktivitu online, ať už pracujete nebo si prohlížíte pro osobní použití.

Na stejné vlnové délce může nejlepší rozšíření Chrome VPN pomoci při podpoře efektivity online, takže nemusíte klikat z jednoho okna do druhého, abyste vyřešili svou VPN. Přímo v okně Chrome spolu s ostatními rozšířeními může rozšíření Chrome VPN přinést všechny výhody virtuální privátní sítě, včetně zabezpečení vašich online informací a blokování malwaru.

V této příručce vám přineseme to nejlepší z nejlepšího, pokud jde o správné rozšíření VPN pro Google Chrome pro vaše potřeby, včetně bezplatných a placených možností.

Jak vybrat nejlepší Chrome VPN

Mezi touto matoucí řadou potenciálních doplňků pro Chrome jsou samozřejmě rozšíření od poskytovatelů VPN, ale jak si vybrat ideální VPN pro Chrome?

Pro začátek by vaše VPN měla být stejně snadná na používání a navigaci jako samotný Google Chrome. Od nastavení rozšíření až po každodenní používání opravdu oceňujeme snadnost použití.

Nepochybně budete chtít chránit své soukromí při surfování a obejít cenzuru nebo odblokovat geograficky omezený obsah. A jako vždy budete chtít silné šifrování a podporu protokolů pro přísné zabezpečení. Všechny níže uvedené možnosti mají tato aktiva společná. Úrovně výkonu jsou také důležité, zvláště pokud chcete používat Chrome pro přístup ke streamovacím službám nebo stahování torrentů – nechcete, aby vaše VPN zpomalovala to, co děláte.

Všechny tři možnosti, které jsme vybrali níže, jsou placené, plnohodnotné „prémiové“ VPN, které nabízejí neomezené použití, jakmile se zaregistrujete, spíše než bezplatná rozšíření, která mají svá omezení.

  Jaký je rozdíl mezi VPN a proxy

Nejlepší VPN pro Chrome v roce 2022

1. ExpressVPN – Nejlepší všestranná VPN pro Chrome a další

SPECIFIKACE

Počet serverů: 3 000+

Rychlost: až 580 Mbps

Umístění VPN: 160 v 94 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 5

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Mezi nejrychlejší VPN na trhu

Široká podpora zařízení

30denní bezplatná zkušební verze

24/7 podpůrná služba

ExpressVPN běžně dodává na frontě softwaru a jeho rozšíření Chrome VPN není výjimkou. Je snadno použitelný, má několik elegantních funkcí a – na rozdíl od většiny konkurence – je skutečným rozšířením spíše než pouhou proxy.

Hned na začátku můžete říct, že rozšíření Chrome má veškerou použitelnost a chytrost, které byste očekávali od běžných klientů ExpressVPN pro Windows a Mac. Takže můžete okamžitě zapnout, změnit umístění a změnit svá nastavení přímo tam z rozšíření – když jej začnete používat, nebude překvapením, že ExpressVPN vede naše žebříčky jako celkově nejlepší VPN.

Služba Chrome VPN si v našich testech výkonu vedla dobře, rychlost byla jen o něco nižší než naše běžné sazby (bez VPN). A tento poskytovatel zachovává příznivé zásady ochrany osobních údajů bez protokolování provozních údajů a online aktivit. Co se týče zabezpečení, rozšíření ExpressVPN se také může pochlubit nastavením, které zabrání geografické poloze HTML5 odhalit vaši skutečnou polohu při používání HTTPS Everywhere k automatickému vynucení připojení k HTTPS verzím webových stránek, kdykoli jsou k dispozici. U ExpressVPN je vždy na prvním místě bezpečnost.

Pokud je hlavním důvodem, proč si váš prohlížeč Chrome vybavit VPN, streamovat pořady ze zahraničí, pak vás také potěší zpráva o naprosto bezchybném odblokování Express. Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video – to vše dokáže obejít geografická omezení.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že nemůžete použít rozšíření prohlížeče ExpressVPN, aniž byste měli nainstalovanou vhodnou desktopovou aplikaci ExpressVPN. Pokud je to pro vás zásadní problém, pak existují samostatná rozšíření Chrome, která lze použít místo nich. To může někomu připadat kontroverzní volba pro naše místo číslo 1.

ExpressVPN je nejlepší celková možnost na trhu, a to znamená, že totéž platí pro Chrome.

CENY

1 ROK (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 8,32 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 12,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ EXPRESVPN

2. NordVPN – stále významný poskytovatel VPN

SPECIFIKACE

Počet serverů: 5 100+

Umístění serveru: 80+ v 59 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 6

Živý chat 24/7: Ano

  Jsou NordVPN neomezená data?

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Dvojité šifrování dat

Velmi dobrý výkon

Tolik serverů

NordVPN nenabízí bezplatné rozšíření pro Chrome, takže si budete muset založit účet u poskytovatele, abyste jej získali pro Chrome. Mezi hlavní výhody patří firemní funkce CyberSec, která je navržena tak, aby blokovala reklamy a bránila vám v přístupu na stránky zatížené malwarem, díky čemuž je vaše procházení efektivnější a bezpečnější. Rozšíření je také lehké a uživatelsky přívětivé, stačí jen pár kliknutí, aby věci fungovaly.

Výkonově byly rychlosti dostatečně solidní a určitě přijatelné. Uživatelé mají k dispozici rozsáhlou serverovou síť s více než 5 000 servery a narůstající počet po celém světě. NordVPN má také zásady ochrany osobních údajů „bez protokolů“, které kontroluje vážená a nezávislá společnost PricewaterhouseCooper.

CENY

2 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 3,71 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 11,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ NORDVPN

3. Soukromý přístup k internetu – přináší do Chromu další funkce a zabezpečení

Počet serverů: 3 200+

Umístění serveru: 100+ v 65 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 5

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Spolehlivá spojení
Delší plány mají velkou hodnotu
Skvělé pro streamování

Když jsme testovali a recenzovali Private Internet Access (zkráceně PIA), jednou z věcí, která nejvíce vynikla, byla kvalita jeho rozšíření prohlížeče. Skutečně přidávají hodnotu – což je co říct, vezmeme-li v úvahu, jak cenově dostupné je předplatné PIA, zvláště když se rozhodnete pro jeho 3letý plán.

Používání v prohlížeči Chrome je opravdu snadné a přináší spoustu doplňků. Pro začátek existují bonusové nástroje na ochranu soukromí, které mohou zabránit webovým stránkám v přístupu k vaší poloze, kameře nebo mikrofonu. Jsou schopni zastavit úniky WebRTC a různě blokovat nebo deaktivovat Flash, soubory cookie třetích stran, referrery webových stránek, auditování hypertextových odkazů, automatické vyplňování adres a kreditních karet a další. To je silná věc na trhu plném rozšíření, která jsou pouze značně odříznutými verzemi jejich plnotučných protějšků.

Rozšíření, které je zde nabízeno, se vztahuje pouze na provoz v prohlížeči Chrome a mimo Chrome to není tak propracovaná služba jako ExpressVPN – to však neznamená, že nestojí za zvážení, zejména za rozumné ceny na delší dobu. plány.

Pokud se chystáte na odblokování Netflixu, pak jsme úspěšně získali PIA pro přístup k americkému Netflixu, i když jiné regiony se tentokrát ukázaly jako obtížnější. To znamená, že to byl pro nás palec nahoru, pokud jde o Hulu, YouTube, BBC iPlayer, Disney Plus a Prime Video. A rychlosti stahování, když byla VPN zapnutá, seděly pohodlně na průměrném hřišti. To může znít špatně, ale když uvážíte, jak se zvýšily rychlosti u některých WireGuard VPN, v loňském roce byly tyto průměrné rychlosti ve skutečnosti nejrychlejší, což z PIA udělalo spolehlivou a kompetentní VPN, pokud jde o její výkon.

  Nejlepší VPN pro Mac 2024 (Květen)

CENY

3 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 2,03 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 11,95 USD

Chrome VPN FAQ

Jaká je nejlepší Chrome VPN?

Pokud hledáte kompletní prostředí Chrome, pak je ExpressVPN to nejlepší. Express také završuje našeho průvodce nejlepšími všestrannými sítěmi VPN a do svého rozšíření pro Chrome nabízí obrovské množství funkcí, pokud jde o soukromí, zabezpečení a odblokování geograficky omezeného obsahu. Také se nám líbí, jak šikovná je jeho nepřetržitá podpora živého chatu – skutečné lidské bytosti jsou po ruce, aby vás dostaly z jakýchkoli problémů, ve kterých se ocitnete.

Co umí rozšíření Chrome VPN?

Existuje několik důvodů, proč se přidání rozšíření Chrome VPN do vašeho počítače vyplatí. Za prvé, v případě poskytovatelů, jako jsou ExpressVPN a NordVPN, to jen umožňuje mnohem rychlejší a snadnější fungování vaší VPN – ty nejlepší VPN pro Chrome mají super jednoduché tlačítko On/Off a všechny základní nástroje, které potřebujete pro změnu serverů a vyhýbání se těmto geografickým oblastem. -bloky.

Výběr jednoho z našich nejlepších poskytovatelů z tohoto článku znamená přístup k odblokování Netflixu, geo-spoofingu a online zabezpečení z pohodlí prohlížeče, který používáte každý den.

Co jsou proxy servery Chrome VPN?

Některé – nebo spíše většina – proxy VPN fungují pouze v samotném prohlížeči Chrome. Vezměte si například poskytovatele, jako je Windscribe, který má svůj vlastní bezplatný proxy server Chrome, který může stále skrýt vaši IP adresu a odemknout streamovaný obsah (se zavedenými datovými omezeními), ale žije odděleně od své úrovně VPN „Pro“.

Vzácnou alternativou je, jak funguje poskytovatel jako ExpressVPN. Jeho rozšíření pro Chrome funguje jako ovládací centrum pro hlavní nástroj VPN, který již musíte mít stažený do svého počítače. Je to užitečné, pokud jste již plně registrovaným členem této služby, ale není to tak dobré, pokud jste hledali pouze samostatný proxy server, který by fungoval a fungoval pouze ve vašem prohlížeči Chrome.

Má Chrome vlastní VPN?

Tento článek by byl mnohem kratší, kdyby to tak bylo! Ne, Google nenabízí VPN svému věrnému kmeni uživatelů prohlížeče. Naštěstí je jimi Internetový obchod Chrome prakticky přeplněný a Google umožňuje přidání těchto rozšíření a proxy třetích stran do vašeho prohlížeče pro rychlé a snadné použití.

Mám nainstalovat bezplatnou Chrome VPN?

Určitě můžete, ale než to uděláte, byli bychom trochu opatrní.

V internetovém obchodě jsou doslova stovky (možná tisíce) bezplatných rozšíření VPN. Ale na rozdíl od našich nejlepších tipů výše se velmi zřídka mohou pochlubit druhem ochrany a ověřenými zásadami ochrany osobních údajů, na které se můžete spolehnout. Mohou vám umožnit změnit umístění na jiný server, ale co reklamy, nedostatek dalších funkcí a kam přesně budou vaše informace dále?

Nezapomeňte, že tyto bezplatné služby musí odněkud vydělávat peníze.