Nejlepší VPN pro torrenty v 2024 (Červenec)

Použití VPN pro torrenting je zřejmým krokem k zajištění vašeho online soukromí při přijímání a přenosu médií na platformách pro sdílení souborů.

Zapněte si VPN při torrentování a vše, co si stáhnete a sdílíte prostřednictvím webů peer-to-peer (P2P), bude okamžitě šifrováno end-to-end. A protože vše půjde přes vlastní server torrentingové VPN služby, bude i vaše IP adresa vypadat úplně jinak než na vašem skutečném počítači, tabletu nebo telefonu.

Stahování hudby, filmů a videoher přes P2P torrenting je neuvěřitelně populární, navzdory tomu, jak tvrdě se vlády, poskytovatelé internetu a samozřejmě mediální společnosti snažili tomu zabránit. A i když je samozřejmé, že netolerujeme žádné porušování autorských práv, přesto chceme zajistit vaši bezpečnost při streamování obsahu online. Proto jsme zde, abychom vám doporučili nejlepší dostupné poskytovatele torrentingových VPN, kteří zajistí, že vaše internetová aktivita zůstane soukromá.

Jak vybrat nejlepší VPN pro torrentování

Všechny virtuální privátní sítě, které jsme vybrali, podporují torrenty (ne každá VPN to dělá), ale – stejně důležité – jsou všechny vybaveny správnými funkcemi a nástroji, které při torrentování potřebujete.

Některé jsou zřejmé, počínaje soukromím a zabezpečením. Torrentování je ze své podstaty riskantní, a přestože sdílení velkých souborů peer-to-peer je nepopiratelně užitečné, můžete se vystavit hrozbám od špatných herců. Takže chcete VPN se silnými šifrovacími protokoly a spoustou inteligentních bezpečnostních prvků. Zásadní je také jasná politika bez protokolování – největší poskytovatelé VPN je dokonce nechávají nezávisle auditovat.

Rozhodující je také rychlost stahování – nemá smysl vybírat si VPN, která omezí vaše rychlosti natolik, že se stahování plazí hlemýždím tempem. Doporučujeme také zvolit pouze torrenting VPN, které jsou vodotěsné proti únikům DNS a mají přepínač zabíjení VPN. Ten vypne připojení k internetu, pokud VPN přestane fungovat, čímž zabrání odhalení vaší skutečné IP.

Nejlepší torrentingové VPN v 2024

1. ExpressVPN – Nejlepší všestranná VPN pro torrenting a P2P provoz

SPECIFIKACE

Počet serverů: 3 000+

Rychlost: až 580 Mbps

Umístění VPN: 160 v 94 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 5

  Dá se ExpressVPN věřit?

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Mezi nejrychlejší VPN na trhu

Široká podpora zařízení

30denní bezplatná zkušební verze

24/7 podpůrná služba

Zjednodušeně řečeno, ExpressVPN se může pochlubit všemi funkcemi, které byste od VPN pro torrentování chtěli – poskytovatel je skutečně na prvním místě v našem celkově nejlepším seznamu VPN.

Říkáme „chlubit se“, ale Express se neobtěžuje vlepovat svá tvrzení na celou svou domovskou stránku. Místo toho prostě pokračuje ve zřizování podpory P2P na každém ze svých serverů a to vše s neomezenou šířkou pásma.

Je to určitě rychlé. Testovali jsme rychlost jeho připojení k více serverům po celém světě a byli jsme svědky některých z nejlepších a nejspolehlivějších připojení z více než 200 VPN, které jsme zkontrolovali. To je samozřejmě hlavní výhoda pro každého, kdo stahuje velké soubory. A podporována je i platba bitcoiny.

Pokud jde o zabezpečení, ExpressVPN zaškrtává všechna správná políčka se silným šifrováním, vlastním zabezpečeným serverem DNS a řadou protokolů VPN, zatímco zásady ochrany osobních údajů jasně stanoví, že neuchovávají žádné protokoly aktivit a žádné protokoly připojení. Jsme rádi, že vidíme účinné přepínače zabíjení pro stolní počítače a telefony Android, i když iOS žádný konkrétně nemá – pokud většinu torrentování provádíte na iPhonu nebo iPadu, budete se muset spokojit s možností automatického opětovného připojení.

Za zmínku rozhodně stojí funkce rozděleného tunelování softwaru pro uživatele Mac i Windows, protože umožňuje uživatelům vybrat si ochranu pouze svého torrentového klienta. To ponechává všechny ostatní online aktivity, jako je procházení webu nebo online hraní, nedotčené VPN.

A pokud narazíte na nějaké problémy s VPN, 24/7 zákaznická podpora je poskytována prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Offshore jurisdikce ExpressVPN v BVI je také klíčovou výhodou pro ochranu vaší anonymity. Stejně tak jeho nezávisle auditovaná politika zákazu protokolování.

Cenově stojí Express VPN více než ostatní poskytovatelé. Nakonec to určitě stojí za to pro ty, kteří chtějí ten nejlepší zážitek při torrentování přes VPN.

CENY

1 ROK (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 8,32 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 12,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ EXPRESVPN

2. SurfShark – Přináší cenovou dostupnost do vašeho zabezpečeného torrentování

SPECIFIKACE

Počet serverů: 3 200+

Umístění serveru: 100+ v 65 zemích

Maximální podporovaná zařízení: Neomezená

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Neomezený počet podporovaných zařízení
Spolehlivá spojení
Delší plány mají velkou hodnotu
Skvělé pro streamování

Pokud už je Surfshark na vašem užším výběru VPN, je to pravděpodobně kvůli jeho ceně. V našem levném průvodci VPN vždy figuruje na předních místech, a to díky nejnižším nákladům jeho víceletého plánu. Absolutní výhodná nabídka, upřímně.

  Nejlepší herní VPN 2024 (Červenec)

Zvlášť když si uvědomíte, že Surfshark skutečně má zboží, které by tento stav podpořilo. Pro torrentové démony je k dispozici podpora P2P na většině serverů, servery DNS s nulovou znalostí, podpora bitcoinů, rozdělené tunelování a dokonce i blokování adres URL a reklam. V případě, že máte potíže s tím, aby Surf shark fungoval s vaším torrentovým klientem, je zde také opravdu užitečná nepřetržitá podpora prostřednictvím e-mailu a živého chatu.

Vrátíme-li se zpět k hodnotě za peníze, jediné předplatné pokrývá neomezený počet zařízení. Takže můžete zprovoznit VPN na vašem PC, Macu, mobilech, zařízeních pro streamování TV, herních konzolách, routeru a všem dalším, co je kompatibilní – a možná i na pár vašich přátel a rodinných příslušníků!

Obsahuje přepínač zabíjení na Windows, Mac, Android a iPhone. To je skvělé, ale během našeho testování se s tím ve Windows vyskytly drobné problémy, kdy jsme neměli pocit, že bychom dostali dostatečně jasné varování, když se spojení přeruší. Nejedná se o katastrofu ve skutečném světě, ale jakákoli zranitelnost nás okamžitě pozastaví nad tím, jaké další problémy se mohou odehrávat pod kapotou.

Ale znovu, Surfshark je fantastická a bezpečná služba pro torrentery s omezeným rozpočtem, kteří chtějí se svou VPN také něco navíc.

CENY

2 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 2,49 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 12,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ SURFSHARKVPN

3. NordVPN – Díky vodotěsným bezpečnostním opatřením je pro P2P přirozenou volbou

SPECIFIKACE

Počet serverů: 5 100+

Umístění serveru: 80+ v 59 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 6

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Dvojité šifrování dat

Velmi dobrý výkon

Tolik serverů

Když mluvíme o zabezpečení VPN, NordVPN je jedním z prvních jmen, které vás napadnou.

To není překvapivé, když vezmete v úvahu ultrabezpečná připojení, která získáte pomocí protokolů IKEv2/IPsec a OpenVPN, které jsou oba podporovány, spolu s vlastní vysokorychlostní verzí WireGuard NordLynx poskytovatele. Ve skutečnosti existuje určitý počet serverů „Double VPN“, které ve skutečnosti předávají vaše data přes dva samostatné servery VPN pro další zabezpečení. Navíc je podporována Onion over VPN pro větší soukromí.

Stejně jako většina špičkových sítí VPN existuje také jasná zásada bez protokolování. Nord však udělal další krok a pozval externí auditory PricewaterhouseCoopers, aby ověřili bezpečnost svých aplikací. A bug bounty program dává každému podnět k odhalení a nahlášení bezpečnostních problémů se službou.

P2P není podporováno na všech serverech, ale Nord vás nenechá hledat jehlu v kupce sena. Implementuje opravdu snadnou volbu ‚P2P‘ jedním kliknutím ze svého hlavního rozhraní, abyste zajistili, že budete přesměrováni přímo na vhodný server, když se připravujete na torrent. Nabízí také dostatečné pokrytí serverem, přepínač automatického zabíjení pro Windows, Mac a iOS (se snadno aktivovatelným ekvivalentem na Androidu), blokování úniku DNS, dobrého klienta a skvělé úrovně výkonu s nadprůměrnou rychlostí stahování.

  Proč potřebujete VPN pro Torrenting?

Crypto je podporováno (včetně bitcoinů) a máte možnost zrušit s jeho 30denní zárukou vrácení peněz. Víceletý plán je jednoznačně nejlepší volbou z hlediska čisté hodnoty za peníze.

CENY

2 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 3,71 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 11,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ NORDVPN

Nejčastější dotazy k torrentování VPN

Opravdu potřebuji VPN pro torrentování?

Vřele to doporučujeme – zvláště pokud jste hlavním důvodem, proč tak činíte, stažená pirátská videa a hry. Protože torrentování VPN efektivně činí vaše pohyby online anonymními, nikdo nemůže spojit vaši aktivitu zpět s vaší IP adresou. Nemusíte se tedy obávat agresivních dopisů přes dveře, které vám říkají, abyste přestali a přestali.

V čem je nejlepší torrenting VPN 2024?

SurfSharkVPN jsme umístili na začátek našeho seznamu torrentingových VPN – jen zaškrtává všechna políčka. Je samozřejmostí, že je rychlý, bezpečný a snadno se používá. Ale také těží ze skutečně účinných přepínačů zabíjení na svých desktopových klientech a aplikaci pro Android a opravdu se nám líbí, že její důkladná politika bez protokolování je nezávisle auditována společností PricewaterhouseCoopers. Je to skvělá volba pro torrentery.

Je torrentování bezpečné s VPN?

Kromě poskytování všech dat, která si vyměňujete online, end-to-end šifrování, torrentování se zapnutou VPN také pomáhá udržet vaši identitu zcela anonymní. To znamená, že váš ISP nebo kdokoli jiný nemá šanci zjistit, kdo jste nebo co stahujete online.

Je bezplatné stažení dostačující pro torrentování?

Jedním slovem…ne. Existuje několik skutečně vynikajících bezplatných stažení VPN, které dokonale fungují a umožňují vám kontrolovat e-maily na veřejné Wi-Fi a základní spoofing IP. Mají však tendenci omezovat data, která používáte, omezovat rychlost internetu a v některých případech vůbec neumožňují aktivitu P2P.

Pro torrentování se tedy vyplatí chytit prémiovou verzi, jako je ExpressVPN nebo NordVPN.

Co dělá přepínač zabíjení?

VPN jsou fantastické pro online soukromí, ale pokud vaše připojení VPN z jakéhokoli důvodu přestane fungovat, budete okamžitě vystaveni riziku úniku vašich IP údajů – skutečný problém, pokud stahujete něco riskantního. Přepínač kill vypne celé vaše připojení k internetu v okamžiku, kdy jeho vlastní připojení klesne, a tím zůstane skrytá vaše IP adresa. Více se o nich můžete dozvědět v našem vyhrazeném průvodci přepínači zabíjení VPN.

Co jsou úniky DNS?

Únik DNS je typ bezpečnostní chyby, která efektivně umožňuje, aby vaši IP adresu viděli ostatní lidé, například kyberzločinci nebo vláda. Každá VPN, která stojí za to, bude mít silná šifrovací opatření a protokoly, které zajistí, že úniky DNS nebudou možné, a proto vás udrží v anonymitě online.

Mohu používat utorrent bez VPN?

Ano, uTorrent můžete používat bez použití VPN. Pokud však VPN nepoužíváte, mohou poskytovatelé internetových služeb sledovat vaši aktivitu, zpomalit vaši službu nebo ji úplně ukončit, pokud zaznamenají, že dochází k torrentování. Použití VPN brání poskytovatelům internetových služeb v tom, aby viděli, co děláte online.